پیام Restricted Access Changed هشداری است که اغلب در تلفن های مدل Moto X، Moto G و Nexus مشاهده شده است. این پیام هر بار در نوار اطلاع رسانی ظاهر می شود و بعد از آن ناپدید می شود. علاوه بر این مشکل توسط سیستم عامل یا سخت افزار گوشی ایجاد نمی شود و فقط یک پیام برای تماس اضطراری است که به رغم بی ضرر بودن، میتواند مزاحمت هایی را برای کاربر ایجاد کند. این پیام با پسوندهای مختلفی ظاهر می شود مانند: Voice service is blocked، Data service is blocked، Emergency service is blocked و ... .

اگر برای فرستادن پیامک یا دریافت تماس با مشکل مواجه شده باشید، راه اندازی مجدد دستگاه میتواند کمک کند. پیام خطا ممکن است هنگام استفاده از یک سیم کارت بدون سرویس، تغییر پیاپی سیم کارت در طول روز و هنگام تغییر شبکه از 2G به 3G یا از 3G به 4G ظاهر شود.

در ادامه دو راه حل را برای این مشکل بیان میکنیم.


1. غیرفعال کردن هشدارهای مربوط به تلفن

این روش در نسخه های 5 و 6 اندروید قابل استفاده است اما در نسخه های دیگر ممکن است دسترسی به آن موجود نباشد.

- به مسیر Settings > Sounds and Notifications > Applications/App notifications بروید

- در صورت وجود، به تب All بروید و Phone را یافته و انتخاب کنید

- حال در صورت وجود، Block all را انتخاب کنید یا گزینه Show notifications را غیرفعال کنید و یا گزینه Default notifications را انتخاب کنید

 

2. استفاده از برنامه های بلاک کردن هشدارها

در صورتی که گوشی خود را روت کرده اید، میتوانید به راحتی از یکی از برنامه های مخصوص بلاک کردن هشدارها مانند Notify Block استفاده کنید. تنها کافیست تا این برنامه را دانلود و نصب کنید و از لیست برنامه ها، Phone را بیابید و تیک آن را بزنید تا مانع از نمایش هشدارهای آن شود. در صورتی که چندین گزینه Phone وجود داشت، این کار را برای همه آن ها انجام دهید. دقت کنید که پس از باز کردن برنامه احتمالا پیامی مبنی بر اجازه دسترسی به هشدارهای گوشی نمایش داده می شود که در این صورت Ok یا Go away را بزنید.

برنامه Notify Block

برچسب ها :
منبع : لینک
لینک کوتاه:     www.errorpedia.ir/s/886de

مطالب مرتبط

نظر شما

لطفا نام و نظر خود را در فرم زیر وارد کرده تا در صورت تایید برای کاربران نمایش داده شود.
متن تصویر:

نظرات کاربران

هیچ نظری تا کنون ثبت نشده است