Call of Duty: Warzone یک بازی ویدیویی رایگان در سبک Battle Royale است که در تاریخ 10 مارس 2020 برای کنسول های Xbox One ،PlayStation 4 و همچنین PC منتشر شد. این بازی در ابتدا بخش آنلاین و بتل رویال بازی Call of Duty: Modern Warfare بود که در سال 2019 منتشر شد، اما بعد از بازخوردهای مثبت کاربران و همچنین موفقیت بازی Call of Duty Mobile، به صورت مستقل و Free-to-play منتشر شد. وارزون توسط استودیوهای Infinity Ward و Raven Software توسعه داده و سپس توسط کمپانی Activeision منتشر شد. در این بازی مبارزه ای چند نفره آنلاین، 150 بازیکن در شهر داستانی وردانسک به مبارزه با یکدیگر می پردازند.

اما همانند خیلی از برنامه ها و بازی های دیگر، این بازی نیز دارای خطاها و مشکل هایی است که مانع از تجربه لذت بخش از بازی می شوند. در ادامه مطلب، مشکلات بازی Call of Duty Warzone و روش های حل هر کدام را توضیح داده ایم.

 

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Call of Duty Warzone:

 • OS: Windows 7 64-Bit (SP1) or Windows 10 64-Bit
 • CPU: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
 • RAM: 8GB RAM
 • HDD: 175GB HD space
 • Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / GeForce GTX 1650 or Radeon HD 7950
 • DirectX: Requires DirectX 12 compatible system
 • Network: Broadband Internet connection
 • Sound Card: DirectX Compatible

 


ارور های DLL متداول بازی ها

فایل های کتابخانه لینک پویا یا dll، از جمله مهمترین فایل های سیستم عامل ویندوز می باشند که بسیاری از برنامه ها مخصوصا بازی های کامپیوتری برای اجرای خود، به آن ها نیاز دارند. در این بین، فایل های dll موجود در بسته های DirectX و Visual C++ Redist بیشترین کاربرد و استفاده را در بین بازی های ویدیویی دارند و در صورت نصب نبودن این بسته ها در سیستم، تقریبا اجرای تمامی بازی ها با مشکل و خطا مواجه خواهد شد.

در صورتی که هنگام اجرای بازی یا بعد از اجرای آن و یا حتی حین نصب بازی با هر کدام از ارور های زیر مواجه شدید، به صفحه مربوط به خطای مورد نظر مراجعه کرده و روش های تشریح شده برای حل و رفع آن ها را مطابق دستورالعمل ها دنبال کنید:رفع مشکل لگ زدن و افت فریم بازی Call of Duty Warzone

در حال حاضر تنها موارد زیر برای حل این مشکل توصیه شده است:

 • استفاده از جدیدترین درایورهای کارت گرافیک
 • پایین آورن تنظیمات گرافیکی بازی
 • غیرفعال کردن VSync از طریق تنظیمات بازی

 

حل مشکل کرش شدن بازی Call of Duty Warzone

اکتیویژن پس از آگاهی از این مشکل، روش های زیر را در حال حاضر برای رفع موقت مشکل مطرح کرده است:

 • اطمینان از متناسب بودن سیستم با سخت افزار مورد نیاز بازی
 • کاهش تنظیمات گرافیکی بازی از طریق منو
 • استفاده از جدیدترین درایور کارت گرافیک خود

 

حل مشکل لودینگ Warzone

با این که راه حل مشخصی و قابل اتکایی تاکنون برای مشکل لودینگ warzone ارائه نشده است، با این حال توصیه می کنیم از موارد زیر در دستگاه های خود مطمئن شوید:

حل مشکل لودینگ Warzone در PC

- در پوشه Documents یا My Documents خود پوشه Call of Duty Modern Warfare و سپس players را باز کنید

- فایل config.cfg را با استفاده از Notpad باز کنید (روی فایل راست کلیک کنید، Open with را بزنید و از لیست Notpad را انتخاب کنید)

- در متن باز شده، خط زیر را بیابید. می توانید Ctrl + F را بزنید و عبارت زیر را جستجو کنید:

setcl -1836731280 "1"

- در این خط، به جای عدد یک در "1" مقدار 12 را قرار دهید و فایل را ذخیره کنید

بازی را دوباره تست کنید و در صورتی که مشکل حل نشده بود، مقادیر بین 2 تا 11 را نیز تست کنید.

در صورتی که مشکل همچنان پابرجا بود، فایل config.cfg مسیر بالا را به محل دیگری منتقل کنید یا نام آن را تغییر دهید (مثلا config1.cfg) و بازی را دوباره اجرا کنید. با این روش، این فایل دوباره با تنظیمات پیشفرض برای شما ایجاد می شود.

 

حل مشکل لودینگ warzone در PS4

برای رفع مشکل لودینگ warzone در PS4 توصیه می کنیم از موارد زیر در کنسول و بازی خود مطمئن شوید:

1. نصب آخرین آپدیت های کنسول پلی استیشن 4

2. به روز رسانی بازی Warzone با آخرین آپدیت های منتشر شده

3. تنظیم صحیح ناحیه (Region) خود برای کنسول و بازی

4. اطمینان از داغ نکردن کنسول و رفع مشکل آن در صورت داغی بیش از اندازه

 

ارور DirectX encountered an unrecoverable error در بازی Call of Duty Warzone

این ارور کاربران بسیاری را درگیر خود کرده و اکتیویژن، ناشر بازی اعلام کرده که در حال بررسی مشکل و کار روی آپدیت برای رفع این خطاست. با این حال بعضی از کاربران به استفاده از روش های زیر موفق به حل این خطا شده اند:

به روز رسانی درایور کارت گرافیک

استفاده از گزینه Scan and Repair: برای این کار برنامه Battle.net را باز کرده، روی Options کلیک کرده و Scan and Repair را انتخاب کنید و تا زمان اتمام فرآیند بررسی منتظر بمانید.

نصب کردن Additional Shaders: گاهی اوقات پس از اجرای بازی، پیامی در بالای صفحه، نمایان می شود که اعلام می کند additional shaders در حال دانلود و نصب است. این فرآیند را متوقف نکنید و اجازه دهید تا تمامی موارد را کاملا دانلود و نصب کند.

غیرفعال کردن برنامه های بهینه سازی: در صورتی که از برنامه های بهینه سازی یا بررسی راندمان سیستم و بازی نظیر AMD Overdrive و GIGABYTE EasyTune و MSI Afterburner و... استفاده می کنید، آن ها را غیر فعال کرده یا از سیستم خود پاک کنید.

همچنین، می توانید روش های موجود در این لینک را نیز برای رفع خطا امتحان کنید.

 

مشکل پکت لاست Warzone

یکی از مشکلاتی که کاربران بسیاری در بازی وارزون با آن روبرو می شوند، ارور Packet Loss هنگام لود یا پس از شروع بازی است. این خطا عمدتا به دلیل ضعیف بودن سرعت و ناپایداری اتصال اینترنت و همچنین پینگ ضعیف در بازی است. با اینکه حل مشکل پکت لاست Warzone تا حدی زیادی به بهبود وضعیت اینترنت کشور و برطرف شدن مشکلات مربوط به سرورهای بازی بستگی دارد، اما امتحان کردن دو روش زیر خالی از لطف نیست و گاهی اوقات ممکن است کارساز باشد:

تغییر اتصال اینترنت: سعی کنید از یک اتصال اینترنت دیگر برای اجرای بازی استفاده کنید. به عنوان مثال در صورتی که اینترنت شما ADSL است، اینترنت دیتا شبکه موبایل را امتحان کنید یا برعکس. همچنین سعی کنید تا جای ممکن فاصله مودم خود را از سیستم کاهش دهید و یا از کابل LAN برای اتصال مودم و سیستم خود استفاده کنید.

ریست کردن تنظیمات شبکه: در نوار جستجوی ویندوز، عبارت cmd را تایپ کرده، در لیست روی Command Prompt راست کلیک کنید و Run as administrator را بزنید. سپس از پنجره سیاه باز شده، دستورات زیر را به ترتیب و یکی یکی تایپ کرده و Enter را بزنید:

ipconfig /release
ipconfig /renew
netsh winsock reset

 

حل مشکل fatal error در بازی Call of Duty Warzone

به منظور رفع این مشکل می توانید اقدامات زیر را در سیستم خود امتحان کنید:

به روز رسانی درایور کارت گرافیک

حذف پوشه Players: در پوشه Documents یا MyDocuments سیستم خود، وارد پوشه Call of Duty: Modern Warfare شوید و پوشه Players را کامل پاک کنید. یک بار سیستم خود را ریاستارت کنید و دوباره بازی را اجرا و تست کنید.

ویرایش رجیستری: دکمه های Windows + R را فشرده، عبارت regedit را تایپ کنید و Enter را بزنید. در سمت چپ پنجره رجیستری، مسیر زیر را طی کنید:

HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > Microsoft > Cryptography

حال در سمت راست روی کلید MachineGuid راست کلیک کرده و Modify را بزنید. در فیلد Value data پنجره باز شده، عبارت d1eb246e-6243-4460-a88e-5d4e52b1ef6b را وارد کنید و Ok را بزنید. در نهایت سیستم خود را ریاستارت کنید و دوباره بازی را تست کنید.

تنظیم نسخه دایرکت ایکس: در برنامه Battle.net، به ترتیب Options و Game Settings را انتخاب کنید. تیک Additional command line arguments را بزنید و عبارت زیر را در آن فیلد مقابل آن وارد کنید:

-d3d11

حال بازی را دوباره اجرا و تست کنید.

 

رفع ارور Out of memory error در بازی Warzone

برای حل مشکل Page file در بازی warzone به صورت زیر عمل کنید:

ابتدا روی This PC یا My Computer سیستم خود راست کلیک کنید و Properties را بزنید

در منوی سمت چپ پنجره باز شده، Advanced system settings را بزنید

در قسمت Performance پنجره جدید، روی دکمه Settings کلیک کنید (اولین دکمه Setting)

سپس در سربرگ Advanced پنجره Performance Options، دکمه Change را بزنید

در پنجره Virtual Memory، تیک بالای آن را بردارید (تیک ...Automatically)، روی درایوی که بازی در آن نصب است کلیک کنید و گزینه Custom size را فعال کنید

حال در فیلدهای Initial size و Maximum size به ترتیب مقادیر 7000 و 12000 را وارد کنید و دکمه Set را بزنید

در نهایت تمامی پنجره های باز شده را ببندید و سیستم خود را ریاستارت کنید. پس از راه اندازی مجدد سیستم، دوباره بازی خود را امتحان کنید.

 

مشکل Checking for update در بازی Warzone

این مشکل که معمولا بعد از به روز رسانی بازی و در تمام پلتفرم ها از جمله PC و PS4 به وجود می آید، کاربران بسیاری را در تمام کشور ها درگیر خود کرده است. برای حل این مشکل، می توانید روش های زیر را تست کنید:

حل مشکل Checking for update وارزون در PC:

حذف پوشه Call of Duty: Modern Warfare: در پوشه Documents یا MyDocuments سیستم خود، پوشه Call of Duty: Modern Warfare را کاملا پاک کرده و سپس دوباره بازی را اجرا کنید.

توجه: روش زیر ممکن است کاربردی نبوده و باعث شود بازی دچار اختلال شده و نیاز باشد مجددا بازی را کامل نصب کنید. بنابراین با مسئولیت خود می توانید این روش را تست کنید.

حذف آخرین آپدیت های دانلود شده بازی: به محل نصب بازی بروید و وارد پوشه main شوید. سپس تمام فایل های موجود به جز فایل FileSysCheck.cfg و پوشه recipes را حذف کنید. حال بازی را دوباره اجرا کنید و منتظر بمانید تا بازی مجددا فایل های بازی را دانلود و نصب کند.

 

حل مشکل Checking for update وارزون در PS4 و Xbox:

برای حل این مشکل در کنسول، روش های زیر را تست کنید:

 • کنسول خود را ریاستارت کنید
 • یک بار از حساب کاربری مربوط به کنسول خود (مانند PSN) خارج شوید و سپس مجددا لاگین کنید
 • کش دستگاه خود را پاک کنید

 

گیر کردن بازی وارزون در صفحه Fetching Online profile

یکی از متداول ترین مشکلات کاربران بعد از هر آپدیت، گیر کردن در صفحه Fetching Online profile و سپس نمایش ارورهایی نظیر ارور 4 است. بدین منظور، تا کنون 2 راه حل زیر ارائه شده است که برای بسیاری از افراد کارساز بوده است:

حذف پوشه Call of Duty: Modern Warfare: در پوشه Documents یا MyDocuments سیستم خود، پوشه Call of Duty: Modern Warfare را کاملا پاک کرده و سپس دوباره بازی را اجرا کنید.

تنظیم DNS:

روی آیکون وای فای یا اترنت در نوار وظیفه ویندوز (نوار پایین صفحه) راست کلیک کنید و Open Network & Internet settings را بزنید

در پنجره باز شده، روی Network and Sharing Center و سپس در پنجره جدید، روی نام شبکه خود (مقابل Connections) کلیک کنید

در پنجره Wi-Fi Status، دکمه Properties را بزنید و بعد در لیست پنجره Wi-Fi Properties، روی Internet Protocol Version 4 دبل کلیک کنید

سپس در قسمت پایین پنجره جدید، گزینه User the following DNS server addresses را فعال کنید و مقادیر زیر را در فیلدهای زیر آن وارد کنید:

 • Perferred DNS server : 8.8.8.8
 • Alternate DNS server: 8.8.4.4

در نهایت روی Ok کلیک کنید و باقی پنجره های باز شده را ببندید. این روش در کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس نیز جوابگوست و کافیست تا در تنظیمات شبکه آن ها، DNS را به صورت Manual انتخاب کنید و در قسمت Primary و Secondary به ترتیب مقادیر 8.8.8.8 و 8.8.4.4 را وارد کنید.

 

گیر کردن بازی وارزون در Registering for Activision

در صورتی که بازی هنگام لود، در قسمت registering for activision باقی مانده و جلوتر نمی رود، ابتدا از طریق وب سایت اکتیویژن یک بار به حساب کاربری خود وارد شده و سپس مجددا بازی را اجرا کنید.

 

گیر کردن بازی وارزون در Conecting to Services

در صورتی که پس از اجرای بازی، در صفحه Conecting to Services متوقف شده و جلوتر نمی رود، راه حل های زیر را تست کنید:

تنظیم DNS:

روی آیکون وای فای یا اترنت در نوار وظیفه ویندوز (نوار پایین صفحه) راست کلیک کنید و Open Network & Internet settings را بزنید

در پنجره باز شده، روی Network and Sharing Center و سپس در پنجره جدید، روی نام شبکه خود (مقابل Connections) کلیک کنید

در پنجره Wi-Fi Status، دکمه Properties را بزنید و بعد در لیست پنجره Wi-Fi Properties، روی Internet Protocol Version 4 دبل کلیک کنید

سپس در قسمت پایین پنجره جدید، گزینه User the following DNS server addresses را فعال کنید و مقادیر زیر را در فیلدهای زیر آن وارد کنید:

 • Perferred DNS server : 8.8.8.8
 • Alternate DNS server: 8.8.4.4

در نهایت روی Ok کلیک کنید و باقی پنجره های باز شده را ببندید. این روش در کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس نیز جوابگوست و کافیست تا در تنظیمات شبکه آن ها، DNS را به صورت Manual انتخاب کنید و در قسمت Primary و Secondary به ترتیب مقادیر 8.8.8.8 و 8.8.4.4 را وارد کنید.

لینک کردن بازی با پلتفرم مربوطه: در وب سایت اکتیویژن، وارد حساب کاربری خود شده و سپس اکانت بازی را با پلتفرم خود (Battle.net/PS4/Xbox) تنظیم کنید. پس از این کار، یک بار بازی را بسته و دوباره آن را اجرا کنید.

تغییر خط اینترنت: در انجمن های بازی، بعضی کاربران اعلام کرده اند که با تغییر خط اینترنت خود یا ریست کردن مودم خود و یا حتی تغییر اتصال اینترنت از کابل به وای فای یا برعکس موفق به حل این مشکل شده اند.

 

ارور 0 در بازی Call of Duty Warzone

ارور 0 در بازی Call of Duty Warzone

این ارور زمانی اتفاق می افتد که کاربر قصد ایجاد حساب کاربری جدید (Sign Up) در بازی را داشته و مانع از این امر و ادامه روند بازی می شود. بنابر گفته اکتیویژن، این ارور زمانی به کاربر نمایش داده می شود که قصد ایجاد حساب کاربری با ایمیلی را داشته باشد که قبلا در سیستم های اکتیویژن ثب شده باشد یا حساب کاربری دیگری در وب سایت اکتیویژن یا همین بازی و یا دیگر بازی های مربوط به اکتیویژن با استفاده از ایمیل مورد نظر ایجاد شده باشد.

بنابراین یا از آدرس ایمیل دیگری برای ایجاد اکانت جدید استفاده کنید یا از طریق حساب کاربری مربوط به ایمیل مورد نظر خود به بازی لاگین شوید.

 

رفع ارور Dev Error 5759 در بازی Call of Duty Warzone

بسیاری از کاربران گزارش داده اند که این ارور مربوط به بسته گرافیکی Microsoft DirectX بوده و با نصب یا به روز رسانی آن، موفق به حل مشکل شده اند. می توانید آخرین نسخه آن را از این لینک دانلود کنید.

 

رفع ارور Dev Error 6034 در بازی Call of Duty Warzone

برای رفع خطای dev 6034 وارزون روش های زیر را تست کنید:

به روز رسانی درایور کارت گرافیک

استفاده از گزینه Scan and Repair: برای این کار برنامه Battle.net را باز کرده، روی Options کلیک کرده و Scan and Repair را انتخاب کنید و تا زمان اتمام فرآیند بررسی منتظر بمانید.

حذف فایل های زیر: در برنامه Battle.net و در صفحه مربوط به بازی، منوی Options را باز کرده و گزینه Show in Explorer را بزنید تا به محل نصب بازی بروید. حال در پنجره باز شده، فایل های زیر را پیدا و حذف کنید:

 • .patch.result
 • .product
 • vivoxsdk_x64.dll
 • Launcher.db
 • Modern Warfare Launcher.exe

حال وارد مسیر Data > Data شوید و تمامی فایل های با فرمت idx. را حذف کنید. پس از حذف این فایل ها، در برنامه Battle.net، از گزینه Scan and Repair برای بازیابی فایل های حذف شده استفاده کنید و سپس مجددا بازی را امتحان کنید.

 

رفع ارور Dev Error 6036 در بازی Call of Duty Warzone

با این که این ارور در حال حاضر راه حل ثابتی ندارد، اما روش های زیر برای بعضی از کاربران جوابگو بوده است:

- بازی را به طور کامل پاک کنید و دوباره نصب کنید

- برنامه Battle.net کاملا پاک کنید و دوباره آن را نصب کنید

- در صورتی که نسخه دیگری از Call of Duty را نصب دارید یا قبلا نصب کرده بودید، ممکن است فایل های دو بازی در محل نصب آن ها با یکدیگر ترکیب شده و در نتیجه هنگام اجرای بازی، با این خطا مواجه شوید. بنابراین مطمئن شوید که این اتفاق رخ ندهد (در صورت امکان بازی را در مکان دیگری نصب کنید یا بازی قبلی را به طور کامل پاک کنید).

- به محل نصب بازی بروید و فایل های تکراری موجود در آن را یافته و پاک کنید

- در برنامه بلیزارد، Scan and Repair را بزنید تا فایل های بازی را اسکن کرده و در صورت یافتن مشکل، آن را برطرف کند

- مطمئن شوید که تمامی آپدیت های منتشر شده برای بازی را نصب کرده باشید

همچنین دقت کنید که گاهی اوقات این مشکل در نقشه های خاصی اتفاق می افتد. بنابراین تمامی مپ های موجود در بازی را تست کنید.

 

رفع ارور Dev Error 6042 در بازی Call of Duty Warzone

ارور Dev Error 6042 در بازی Call of Duty Warzone

یکی دیگر از ارور های پر تکرار بازی وارزون برای کاربران، DEV ERROR 6042 است که معمولا در لابی بازی رخ می دهد. با این که در منابع بسیاری، روش های معمول حل مشکلات نظیر به روز رسانی کارت گرافیک، اجرای بازی به صورت ادمین، غیر فعال سازی فایروال و برنامه های بهینه سازی و... توصیه شده است، اما بسیاری از کاربران تایید کرده اند که هیچ یک از این موارد در رفع مشکل کارساز نیستند.

با این حال، بسیاری معتقدند که مشکل از فایل های خراب ایجاد شده در مسیر نصب بازی است و برخی افراد اعلام کرده اند که با حذف پوشه main در این مسیر و پس از آن اجرای Scan and Repair در لانچر Battle.net، مشکل بر طرف شده است.

 

رفع ارور Dev Error 6065/6066/6068 در بازی Call of Duty Warzone

ارور Dev Error 6068 در بازی warzone

برای حل این مشکل می توانید روش های زیر را امتحان کنید:

 • ساپورت NVIDIA را از GeForce Experience و سایر برنامه های مربوطه غیرفعال کنید
 • در تنظیمات بازی، Window بازی را روی borderless تنظیم کنید
 • مطمئن شوید که از آخرین نسخه ویندوز استفاده می کنید و آن را به روز رسانی کنید
 • تنظیمات گرافیکی بازی را پایین بیاورید
 • آخرین نسخه Microsoft DirectX را نصب کنید

به علاوه، تنظیم نرخ نمایش بازی روی 30 فریم بر ثانیه نیز می تواند به حل مشکل کمک کند:

- ابتدا کنترل پنل درایور کارت گرافیک Nvidia خود را باز کنید

- حال به ترتیب Manage 3D و Program Settings را انتخاب کنید

- بازی را از لیست انتخاب کنید و vertical sync را روی Adaptive Half Refresh Rate بگذارید

حال باید vertical sync را از درون بازی نیز غیر فعال کنید. برای این کار به تنظیمات گرافیک بازی رفته و vertical sync را روی Disable بگذارید.

 

رفع ارور Dev Error 6164/6165 در بازی Call of Duty Warzone

ارور Dev Error 6165 در بازی warzone

این خطا هنگامی ظاهر می شود که بازیکنان چندین صفحه را برای حالت چند نفره بارگذاری می کنند یا سعی می کنند صحنه ی حالت تک نفره را باز کنند. در اکثر مواقع، بازیکنان به دلیل استفاده از جدیدترین درایورهای کارت گرافیک خود با این خطا مواجه می شوند که می توانند با نصب نسخه قدیمی تر درایور کارت گرافیک خود مشکل را برطرف کنند. بدین منظور:

- روی منوی استارت ویندوز راست کلیک کرده و Device Manager را بزنید

- در قسمت Display پنجره باز شده، روی نام کارت گرافیک خود راست کلیک کرده و Properties را بزنید

- حال در سربرگ Driver، دکمه Roll Back Driver را انتخاب کنید

در صورتی که این دکمه برای شما غیرفعال بود، سعی کنید ابتدا نسخه قدیمی تر درایور کارت گرافیک خود را از اینترنت دانلود کرده و پس از پاک کردن درایور فعلی خود، اقدام به نصب آن کنید.

 

رفع ارور Dev Error 6323/6328 در بازی Call of Duty Warzone

برخی از کاربرانی که با این مشکل مواجه شده اند، اعلام کرده اند که با پاک کردن بازی و نصب مجدد آن در مسیری دیگر موفق به حل مشکل شده اند. همچنین برخی دیگر نیز اعلام کرده اند که با حذف پوشه های archive، players، players2 و report در مسیر C:\Users\\Documents\Warzone ارور برطرف شده است. با این حال راه حل اثبات شده ای برای این خطا تاکنون اعلام نشده است.

 

رفع ارور Dev Error 6345 در بازی Call of Duty Warzone

خطای 6345 بازی وارزون

خطای 6345 بازی وارزون عمدتا مربوط به ناقص بودن فایل های بازی در پوشه data می باشد که بعضی کاربران اعلام کرده اند با حذف این فایل ها و جایگزینی مجدد آن ها، توانسته اند مشکل را برطرف کنند. بدین منظور:

به محل نصب بازی بروید و به ترتیب وارد پوشه های Data و data شوید

در این مسیر، فایل های بسیاری با نام data و یک عدد در مقابل آن وجود دارند (مثلا data.84)

حال باید به دنبال فایل هایی بگردید که حجم آن ها 0 باشد. برای این کار می توانید در منوی بالای فایل اکسپلورر، روی View کلیک کنید و گزینه Details را انتخاب کنید

سپس فایل هایی که در ستون Size برای آن ها مقدار 0 ثبت شده است را یافته و حذف کنید

حال باید یک بار در برنامه Battle.net، برای بازی وارزون Scan and Repair را بزنید تا در صورت امکان فایل های حذف شده مجددا دانلود شوند.

 

رفع ارور Memory Error 13-71 بازی Call of Duty Warzone

با این که ارور Memory Error: 13-71 بیشتر در Xbox مشاهده شده است، اما دیگر پلتفرم ها نیز این خطا را دریافت کرده اند. به منظور حل این مشکل در Xbox می توانید دو روش زیر را امتحان کنید:

1. در صورتیکه برای بازی (COD Warzone) حساب کاربری دیگری دارید، از طریق آن لاگین کنید، در غیراین صورت، اکانت دیگری برای خود بسازید و سپس به وسیله آن لاگین کنید. حال در لابی Multiplayer بازی، به حساب کاربری اصلی خود برگردید. پس از آن، دکمه Y کنترلر را بزنید تا و لیست گروه ها نمایش داده شود و گروه های خود را کامل پاک کنید. در نهایت دکمه X را بزنید تا دعوت گروه ها را بلاک کنید.

2. هنگام باز شدن صفحه نمایش، آفلاین شوید و به منوی آفلاین بروید. در این منو به ترتیب Campaigns و Options را بزنید و Crossplay را از قسمت Account غیرفعال کنید. حال به منوی اصلی برگشته، وارد لابی Multiplayer شوید، به قسمت گروه ها (regiment) بروید و تمامی گروه های خود را پاک کنید.

 

رفع ارور Server Disconnected در بازی Call of Duty Warzone

رفع ارور Whoops! Look Like Someting Broke در بازی Call of Duty Warzone

ارور server disconnected در واروزن

این خطاها نشان دهنده وجود مشکل در اتصال به سرور های بازی است و همراه با پیغام ها و کدهای زیر نمایش داده می شود:

Connection to the Blizzard game server has been lost. Please exit and try again. Error code: BLZBNTBGS000003F8

Whoops! Looks like something broke. Give it another shot.​ Error code: BLZBNTAGT00000BB8

به منظور رفع خطا، ابتدا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید و از مناسب بودن سرعت آن نیز اطمینان حاصل کنید. سپس روش های زیر را امتحان کنید:

ریست کردن تنظیمات شبکه:

در نوار جستجوی ویندوز، عبارت cmd را تایپ کرده، در لیست نتایج روی Command Prompt راست کلیک کنید و Run as administrator را بزنید

در پنجره باز شده، دستورات زیر را به ترتیب اجرا کنید. برای این کار هر دستور را جداگانه تایپ یا کپی کرده و سپس Enter را بزنید:

netsh int ip reset c:\resetlog.txt
netsh winsock reset
ipconfig /flushdns

پس از اجرای دستورات، یک بار سیستم خود را ریاستارت کنید و پس از راه اندازی مجدد، دوباره بازی را تست کنید.

تنظیم DNS:

روی آیکون وای فای یا اترنت در نوار وظیفه ویندوز (نوار پایین صفحه) راست کلیک کنید و Open Network & Internet settings را بزنید

در پنجره باز شده، روی Network and Sharing Center و سپس در پنجره جدید، روی نام شبکه خود (مقابل Connections) کلیک کنید

در پنجره Wi-Fi Status، دکمه Properties را بزنید و بعد در لیست پنجره Wi-Fi Properties، روی Internet Protocol Version 4 دبل کلیک کنید

سپس در قسمت پایین پنجره جدید، گزینه User the following DNS server addresses را فعال کنید و مقادیر زیر را در فیلدهای زیر آن وارد کنید:

 • Perferred DNS server : 8.8.8.8
 • Alternate DNS server: 8.8.4.4

در نهایت روی Ok کلیک کنید و باقی پنجره های باز شده را ببندید. این روش در کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس نیز جوابگوست و کافیست تا در تنظیمات شبکه آن ها، DNS را به صورت Manual انتخاب کنید و در قسمت Primary و Secondary به ترتیب مقادیر 8.8.8.8 و 8.8.4.4 را وارد کنید.

در صورتی که استفاده از DNS بالا مشکل را برطرف نکرد، می توانید DNS با مقادیر زیر را تست کنید:

 • Perferred DNS server : 1.1.1.1
 • Alternate DNS server: 1.0.0.1

 

برچسب ها : Call of Duty
لینک کوتاه:     www.errorpedia.ir/s/75ea9

مطالب مرتبط

نظر شما

لطفا نام و نظر خود را در فرم زیر وارد کرده تا در صورت تایید برای کاربران نمایش داده شود.
متن تصویر:

نظرات کاربران

حسین در 8 دی 1400 |

سلام من ارور BLZBNTAGT00000960 دارم چطور باید رفعش کنم؟

ابوالفضل در 28 آذر 1400 |

با سلام من بازی وارزون را 2 سال پیش دانلود کردم و هر چه میزدم باز نمیشد . من تا الان از وارزون استفاده نکردم . چند روز پیش نسخه جدید وارزون امد و من اپدیت کردم .( کامل اپدیت کردم ) . وقتی وارد بازی میشوم خطای 6066 میدهد . چند بار من این کارو کردم ولی خطای 6066 می داد . من چیکار کنم لطفا بگید . ممنون

علیرضا در 21 آبان 1400 |

سلام من وقتی بازی رو لانچ میکنم دقیقا زمانی که توی chekink uptadeهست کرش میکنه میوفته بیرون بدون هیچ اروری

esiii در 7 آبان 1400 |

سلام موقع اجرا بازی اصلا بالا نمیاد کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته مینویسه playing now ولی باز چیزی بالا نمیاد قبلا ویندوز 7 داشتم کار میکرد بعد که اپدیت وارزون ویندوز 7 رو پشتیبانی نکرد مجبور شدم ویندوز 10 نصب کنم کسی میدوه مشکل چیه ؟

ممد در 20 مهر 1400 |

من امروز رو connecting to online services تو پیسی موندم هر کار میکنم نمیاد تو رو خدا جواب بدید هی میزنه connection failed با هر نت و وی پی ان و هر چی میرم نمیاد تو رو جون مادرتون اگه میدونید جواب بدید

مراد در 17 شهریور 1400 |

من مشکل error dev 5759 رو دارم ، کارت گرافیکمم آپدیت کردم ولی باز نشد ، کارت گرافیکم geforce 920 m لطفا یه کمکی بکنین .

احمد در 5 شهریور 1400 |

سلام، دوستان لطفا راهنمایی کنید. بازی تا 95 درصد در battelnet دانلود کردم ولی این Error Code: BLZBNT AGT0000096A میده چه کاری باید انجام بدم ؟

حسن در 25 مرداد 1400 |

سلام، دوستان لطفا راهنمایی کنید. من وقتی وارد بازی میشم توی صفحه connecting to online services گیر میکنم،راه هایی هم که این سایت گفته بود رو انجام دادم، ولی همچنان این مشکل رو دارم، لطفا اگه کسی چیزی مونده راهنمایی بکنه، سیستم هم ضعیف نیست میتونه بازی رو اجرا بکنه و مشکلی نداره فقط نمیدونم چرا تو اون صفحه گیر میکنه

میلاد در 1 مهر 1400

منم دقیقا همین مشکل رو دارم هرکار کردم نشد شما چیکار کردی درست شد یا نه؟

امین در 20 مرداد 1400 |

سلام من مشکل ارور 5759 رو داشتم نوشته بودید با نصب اون فایل و اجرا کردنش ارور رفع میشه و من نصب کردم و مراحل اجراشم گذروندم ولی بازم همون ارور رو به من داد

Junior در 18 تیر 1400 |

سلام. من وارزون رو رویه پی اس ۴ دان کردم اما وقتی وارده بازی میشم تمامه موداش قفله هیچکاری نمیتونم بکنم لطفاا اگ امکانش هست یکی جواب بده

esq در 13 تیر 1400 |

سلام ببخشید من مشکل عجیبی دارم توی صفحه لودینگ وارزون که ۳ عکس میاد که میگه loot , survive, upgrade ، منو از کنسول میندازه بیرون . کنسولم ایکس باکس وان هست تقریبا ۴ ماهه خریدم و بدون هیچ اروری میندازه بیرون. چیکار باید بکنم ؟

mani34521 در 9 تیر 1400 |

سلام و درورد خب راستش من میخواستم در رابطه با نسخه pc این بازی یک چیز هایی مطرح کنم اول از همه اینکه این بازی واقعا بازیه خیلی خوب و سرگرم کننده ای هستش مخصوصا وقتی که رایگان هستش ولی نکته ای که وجود داره اینه که این بازی واقعا یک کامپیوتر گیمینگ قوی میخواد گول حداقل سیستم مورد نیاز رو نخورید این بازی رو حتما باید رو سیستم پیشنهادیش بازی کنید ولی اگه رو حداقل سیستم میخواید بازی کنید باید ریسک کرش ، فریم پایین ، لگ و ارور های مختلف رو به جون بخرید. همینطور اگه سیستم شما از کارت گرافیک های AMD استفاده میکنه حتما بیخیال این بازی بشید چون عملکرد افتضاحی بر روی کارت گرافیک های AMD داره. {البته رو کارت گرافیک های RX 580 و سری های بالا تر خوب عمل میکنه ولی به خوبی کارت گرافیک های Nvidia نستش عملکرد این بازی رو کارت گرافیک های Nvidia خیلی بهتره.} در آخر امیدوارم حرف های من مفید بوده باشه فعلا خدانگهدار 🙂

علی یاری بیگی در 26 خرداد 1400 |

سلام لطفا کمک کنید چرا اسلحه ها وقتی بازی شروع میشه لود نمیشن؟ لطفا کمک کنید

سالار جاویدان در 20 خرداد 1400 |

سلام ببخشید dev error5573میده وارزون بعد میندازه بیرون ویندوزمم اپدیت کردم درایور هامم اپدیته حذف و نصب کردم

امیررضا در 14 خرداد 1400 |

سلام من وارزون رو تازه رو ps4 نصب کردم موقع شروع قسمت تمرینش برمیگرده به منوی اول بازی و اخطار unknown function میده لطفا راهنمایی کنید

ارشیا در 8 خرداد 1400 |

سلام برای مشکل شدو بن چه کاری باید کرد؟ بدون هیچ دلیلی شدو بن شده اکانتم التماس میکنم که راهنمایی کنید

علی در 3 اردیبهشت 1400 |

سلام بازی من توی scanning game fileمونده

لعنت به صلح جهانی در 6 خرداد 1400

لانچر رو حذف کن اگر درست نشد بازی رو انیستال کن من خودم به اجبار انیستال کردم 😭

نیما در 26 فروردین 1400 |

سلام بازیرو از رو خود بتل نت دان کردم نصب د اومد بالا مشکلی که هست fps خیلی ئایینه رو 4 تا 6 هستش سیستمم لپ تاپ acer a715 کارت گرافیک 1050 ti cor i7 12 g ram همون اول که لوگو اینفینیتی میاد لگ داره تا توی منو و اوپشن همش گیره اصلا نمشه باز کرد مشکل کجاست راهنمایی کنید لطفا ؟

بهروز در 15 اردیبهشت 1400

منم acer A715 دارم و مشکل تورو دارم اگه راه حلی پیدا کردی بهم بگو

میثم در 16 آبان 1400

با سلام لپ‌تاپ ها دوتا گرافیک دارن باید از طریق کنترل پانل وارد گرافیک ستینگ شوید و بازی وارزون رو انتخاب کنید و از قسمت تنظیمات بیشتر بازی رو روی های قرار دهید ( مثلا گرافیک 1050) انتخاب کنید . التماس دعا خدانگهدار

فرهاد در 20 فروردین 1400 |

سلام بازی من اوکی بوده چند ماه بازی میکردم یهو یه روز ارور کد ۴ داد و اینکه چند جا خوندم یه سری فابل رو گفتن پاک کنین دوباره ریپیر اسکن بزنین درست میشه -- اسکن میزنم تموم میشه اینیزالینگ‌میکنه باز شرثع میکنه اسکن میکنه یه سری همین روال ادامه پیدا میکنه و درست نمیشه ممنون میشم راهنماییم کنید

nima در 17 فروردین 1400 |

سلام خسته نباشید من حین بازی مشکل dev eror داشتم بازی رو از داخل بتل نت scan and repair کردم که انتهای اسکن برام آپدیت داد وقتی روی آپدیت میزنم شروع میکنه با اسکن کردن که وقتی اسکن تموم میشه دوباره همون پیام برای آپدیت میاد هی همینجوری تکرار میشه ممنون اگه پاسخ بدین

Farhad Jadidi در 20 فروردین 1400

منم همین مشکل رو دارم هی اسکن میزنه اگر راه حل پیدا کردی به منم بگی ممنون میشم🙏🏻

علی در 6 خرداد 1400

سلام لانچر بتل نت رو یه بار پاک کنید دوباره نصب کنید اگر دوباره تو چرخه اسکن گیر کرد مجبورید بازی رو انیستال کنید من خودم به اجبار پاک کردم دوباره نصب کردم

سید محمد مجتبی موسوي در 11 فروردین 1400 |

سلام و وقت بخیر آیا وارزون سرورهاش در ایران فیلتر شده که دیگه بالا نمیاره؟

فرزاد در 6 فروردین 1400 |

من کامل میتونم بازی رو اجرا کنم ولی مپ لود نمیشه و لگ هم دارم اگه میشه کمک کنید

امین فرهادی در 2 فروردین 1400 |

سلام ارور modernwarfare.exe میده

Amir در 27 اسفند 1399 |

من وقتی میرم تو بازی بعضی جاهای نقشه نامرئی و سفید اگر میدونید مشکل از چیه خواهشا بگید اعصاب منو خراب کرده

mani34521 در 26 اسفند 1399 |

سلام من یک مشکلی دارم وقتی بازی رو اجرا میکنم و بازی میکنم وسط بازی کرش میشه و بعد میخوام دوباره اجرا کنم ارور میده که تو حالت Safe Mod اجرا بشه میخواستم بدونم مشکلش از کجاست چون هر کاری کردم درست نشد

مهدی در 23 اسفند 1399 |

سلام ببخشید من تازه گیمو دانلود کردم با لانچر بتل نت دانلود کردم وقتی پلی میکنم ، ارور BLZBNTBGS00004665 میده و میگه شماره تلفن بده و وقتی میخوام شمارمو بدم ، کد ۹۸ رو نداره و فقط ۱+ هست و قابل تغیر نیست حتی خواستم برم توی اکانتم و کشورمو بزارم روی ایران تا بتونم شماره بدم ، اما نشد وبازیم بالا میاد و این ارورو میده میشه لطف کنید بگید جیکار باید بکنم ؟

Mohamd در 22 اسفند 1399 |

بازی رو پلی ۴ نصب کردم ولی مود وارزون قفله

محمدعلی در 24 بهمن 1399 |

سلام علیکم یک هفته ای هست که مشکل اتصال به بازی وارزوون رو دارم و اصلاً کانکت نمیشه همه نوع تنظیمات لازم رو انجام دادم حتی راه حل های این پیج رو تست کردم بازم بالا نمیاد. از شرکت ایرانسل اینترنت میگیرم.

SIAVASH در 16 بهمن 1399 |

سلام ببخشید من یک مشکلی دارم و وقتی میخوام بازی رو ران کنم بازی ران میشه اما بعد 30 ثانیه خارج میشه و هیچ اروری هم نمیده و البطه سیستمم هم از خود سیستم پیشنهادی قویتره و مشکل از طرف اون نیست میتونید راهنمایی کنید

alireza در 5 اردیبهشت 1400

سلام منم همین مشکلو دارم اگه متوجه شدید به منم اطلاع بدید

UniQue در 19 خرداد 1400

من بازی می‌کردم یه مدت، الان اینجوریه ک بعد چند ثانیه بدون ارور میپره بیرون، هر چی هم میگردم چیزی پیدا نمیکنم، دهنم آسفالت شده، پیدا کردی جان جدت به منم بگو

امیر در 12 بهمن 1399 |

من وقتی می خوام باز کنم paging file error میده لطفا کمک کنید

حسین گنجی در 12 بهمن 1399 |

سلام من برای ارور 6034 همه کار هارو انجام دادم ولی بازم ارور6034 رو میده😭😭😭😭

احسان در 10 بهمن 1399 |

سلام من تو لابی موقع رفتن تو وار گیر میکنم تا میخاد پلیر پیدا کنه هنگ میکنه نمیره تو بازی بعد دوباره ریلود میشه حتی از dns هم استفاده کردم با فیلتر شکن اصلا فایده نداره همه کاری کردم ولی فایده نداره یکی کمک کنه

Mehrdad در 10 بهمن 1399

منم دقیقا همین مشکلو دارم

دانیال شهسواری در 12 بهمن 1399

سلام منم همین مشکل رو دارم اگه درست کردین برام ایمیل کنید ممنون میشم ازتون مرسی

پویا در 18 بهمن 1399

منم همین شکلی میشه

آرش در 8 بهمن 1399 |

با سسلام من بازی رو یه مدت بدون مشکل بازی کردم بعد یهو ارور dev error 5573 رو داد کارت گرافیکم هم اپدیته

MEHRDAD در 8 بهمن 1399 |

سلام و خسته نباشید به سایت خوبتون من امروز بازیو آپدیت کردم بازی داخل لابی گیر میکنه و مچ نمیشه قبلا اینطور نمیشد ممنون میشم راهنمایی کنین

احسان در 10 بهمن 1399

برا منم اینجوری شده اگه فهمیدی به منم بگو

Amir در 7 بهمن 1399 |

سلام برا من ارور ناقص بودن اطلاعات میده چیکار کنم

Porya در 4 بهمن 1399 |

سلام. من یک مشکل اعصاب خورد کن تو وارزون دارم اون هم اینه که بعد از ظهر بعد از ساعت ۴ سرور قطع میشه و ارور server disconnected‌میده نمیدونم مشکل چیه . من بدون فیلتر شکن بازی میکنم چون وقتی روشن میکنم همه چیز قطع میشه میشه لطفاً راهنمایی کنید

امیرحسین در 26 دی 1399 |

سلام برای من یک ارور عجیب میده میشه راهنمایی کنید میگه شماره موبایل بزنم ولی همش کد 1+ داره و نمیشه تغییر داد این ارور هستش BLZBNTBGS00004665

رضا نجمی در 26 دی 1399

احتمالا vpn شما از سرور های آمریکا استفاده می کنه. سرور یا کلا vpn رو عوض کنید.

مهدی در 23 اسفند 1399

سلام منم همین مشکلو دارم و اعصابمو خورد کرده اگه کسی میدونه بگه بدون vpn هم میرم همینو میگه با vpn و سرور های دیگه ای هم میرم همینو میگه ممنون نیشم اگه کسی میدونه بگه

حسین در 21 دی 1399 |

سلام خسته نباشید من بازی داشتم ارور 6034داد راهکارتون اجرا کردم درست نشد حذف کردم دوباره نصب کردم.حالا بازی میاره بعد یک دیقه که توبازی ارور داد ایندفعه ارورdisc read error[3.1] چیکارش کنم؟

علی اصغر در 18 دی 1399 |

سلام من تازه بازی رو امروز ریختم بازی تا اون دموش میره بعد صفحه سیاه میشه چی کار کنم؟

کیان در 15 دی 1399 |

من ارور۵۵۷۳می خورم جدیدا هیچ جاهم ازش چیزی نبود

علی در 10 دی 1399 |

سلام من چند وقته دارم بازی میکنم مشکلی نداشته این چند روزه همه جا نت خوب کار میکنه تا میخوام برم تو بتل رویال یا چیزای دیگه ارور مشکل قطع اینترنت میده و پینگ میره رو دویست تو لابی ام میمونه و بازی اجرا نمیشه لطفا راهنمایی کنید

M.A در 10 دی 1399 |

سلام پس از آپدیت آخر با باز کردن بازی ارور dev 5759 میاد و سیستم حداقل رو داره و روش های اکتیویژن امتحان شده از جمله : آپدیت گرافیک ، دایرکت ایکس ، ویندوز ، استفاده از درایور گرافیک قدیمی ، اسکن اند ریپر ، overlay دیسکورد و انویدیا و استیم ، روشن کردن گیم مود ، بستن بقیه برنامه ها و … Core i7 4810 16گیگ رم 2.80GHz Nvidia quardo k3100m Windows 10 64

امیر در 8 دی 1399 |

سلام ارور 5573 مربوط به چیه هرجا گشتم نتونستم راه حل پیدا کنم

.... در 2 دی 1399 |

سلام من بعد آپدیت وارزون تو نمیره روی چکینگ فور آپدیت میمونه در اخر هم کر diver رو نشون میده توروخدا راهنمایی کنید

محمدصادق طالبی در 1 دی 1399 |

سلام خسته نباشید.ارورblzbntbgs7fffff01 برای من میاره میشه راهنمایی کنید برای رفع این ارور

رضا نجمی در 2 دی 1399

به طور کلی این مشکل مربوطه به عدم توانایی بازی در برقراری ارتباط درست با سرور. این طور که به نظر میاد بیشتر مربوط به سرور های آسیای بازی هستش و بعضی ها گفتن که با تغییر سرور یا Region به اروپا یا آمریکا مشکل برطرف شده.

SAMAM در 26 آذر 1399 |

سلام برای من ارور 6036 میده هر کاریم کردم درست دنشد کمک کنید

AYDIN در 17 آذر 1399 |

سلام خستع نباشید من ارور DEV ERROR 6042 [mp_don3.fc] رو دریافت میکنم چطوری حلش کنم؟

رضا نجمی در 2 دی 1399

یه راه حل احتمالی برای این مشکل به مطلب بالا اضافه شد.

مهران در 14 آذر 1399 |

سلام مشکل بازی من اینه وسط بازی صفحه هنگ میکنه میوفته بیرون بعد چند ثانیه این ارور میاد faral error error code : 0x00007fff332db9dd 8357567 0x0000005 ntdll.dll

حسن در 13 آذر 1399 |

سلام و خسته نباشید ارور 6066 مربوط به چیست؟؟

رضا نجمی در 14 آذر 1399

این ارور در مطلب بالا موجوده.

Arash در 12 آذر 1399 |

سلام خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم من تو بازی وارزون وویس چت رو وقتی میزارم رو اوپن مایک کار نمیکنه ولی وقتی میزارم روی بیسیم که دکمه v رو فشار بدم کار میکنه یعنی تا وقتی دستم رو دکمه باشه میتونم صحبت کنم ممنون میشم کمکم کنید

محمد در 8 آذر 1399 |

سلام خسته نباشید من تو پی اس فور دان کردم ولی خو تو قسمت چک اپدیت می مونه و نمی ره میشه کمک کنید واقعا اعصابم ریخت بهم

مهدی در 7 آذر 1399 |

ارور۶۴۵۶. آقا یکی کمکم کنه

محمدامین چمنی در 2 آذر 1399 |

سلام من با ps4 بازی رو دانلود کردم ولی وقتی میرم بازی روی گزینه ها مینویسه unavavible و روش قفله چکار باید کنم

امیر در 2 اسفند 1399

مال من هم اینطوریه اگه تونستی حل کنی به منم بگو بیزحمت

ali در 30 آبان 1399 |

سلام من سیستمم بازی رو سابورت میکنه ولی بازی خیلی لگ داره ممنون میشم راهنمایی کنید

رضا نجمی در 1 آذر 1399

بازی های آنلاین علاوه بر سیستم خوب نیاز به اینترنت مناسب هم دارند. احتمالا پینگ اینترنتتون زیاده.

ehsan در 25 آبان 1399 |

سلام من وقتی بازی رو باز میکنم بازی اجرا نمیشه

korosh در 24 آبان 1399 |

سلام اخرین اپدیت برای پی سی انجام دادم چند ساعت بازی کردم بعد کرش کرد بازی الان هرچی میرم تو بازی میگه update ... restart ولی اپدیتی نداده repair an scan هم انجام دادم و فایل کش هم پاک کردم ولی تغییری نکرد ممنون میشم بگید درود بر سایت خوبتون...

پدرام زاهدی در 23 آبان 1399 |

برای من اکثر اوقات مچ فایند نمیده و تو پینگ 200 گیر میکنه ولی بعضی وقتا درست میشه نتم قویه پوینت تو پوینت دارم جالبه با نت ضعیف گوشیم راحت مچ فایند میکنه میدونید مشکل چیه؟

محمد مهدی در 20 آذر 1399

شاید پینگ نتت بالاست برو تو سایت اسپید چک ببین پینگ ننت چقدره اگه خیلی بالا بود مثلا بیشتر از ۱۵۰ زنگ بزن به شرکتی که اینترنت رو گرفتی ازش مشکل پینگ نت رو بگو تا رفع کنن واست امیدوارم واست مفید باشه❤❤

علیرضا در 23 آبان 1399 |

سلام بازی رو من با blizzaerd اسکن کردم و مینویسه که whoops ! something is broke , give it another shot . و بعدش هم گزینه play نمیاد و میاد update اون رو هم میزنم دوباره اسکن میکنه و دوباره مثل بالا میشه . مشکل از کجاست ؟ و اینکه اگه بخوام بازی رو حذف کنم و تو یه سیستم دیگه بریزم همه کارام که تو بازی کردم میپره ؟ یا میمونه اگه با همون اکانت blizzard وارد بشم؟

رضا نجمی در 23 آبان 1399

روش هایی که برای حل این مشکل ارائه شده، با روش های ارور آخر همین مقاله یکسانه، می تونید اونارو تست کنید. همچنین تمامی موارد بازی برای هر کاربر تو حساب کاربری مربوطه ذخیره میشه و بنابراین همگی قابل بازیابیه.

پوریا در 22 آبان 1399 |

سلام من نسخه dhala v1.27 رو از سایت دانلودها دانلود کردم اما من پارت ۲ رو جا گذاشتم و وقتی دانلود کردم جلوش نوشته بود v1.29 و وقتی اکسترکت کردن ارور file is correct میده . میشه لطفاً راهنمایی کنید چون من تا همین الان هم صد گیگ دادم 😞

رضا نجمی در 22 آبان 1399

اولا این موضوع رو باید از طریق خود وب سایتی که بازیو ازش دانلود کردید پیگیری کنید، چون مشخصا مربوط به فایل های دانلود شدست، ثانیا بهتره بازی های آنلاینو از طریق لانچره خودشون (Battle.net برای وارزون) نصب کنید.

علی در 17 آبان 1399 |

سلام خسته نباشید من یه دو هفته میشه دارم رو ps4 بازی میکنم مشکلی نداشت ولی یه سه روزی میشه وقتی میخام بازی کنم error code 4 برام میفرست که میگه you have been disconnected from the call of Duty Server هر سایتی هم که رفتم راه حلش برای pc بوده ممنون میشم جواب بدین

BehzadEZ در 8 آبان 1399 |

دمت گرم ناموسا

poriya در 1 آبان 1399 |

سلام من وقتی وارد بازی میشم بالای صفحه کادر installing shaders فقط روی pack 1 توی 2 در صد میمونه و بعد چند دقیقه ارور 5759 رو میده اگه بازی رو استارت کنم ارور 6065 رو میده لطفا کمک کنید

ََAli در 14 آبان 1399

دقیقا برای منم همینه این دوتا ارورو میده ولی هرکاری کردم درست نشد . بیشتر هم ارور 5759

علیرضا در 21 مهر 1399 |

سلام خسته نباشید وقتی بتل ردیال رو میزنم شروع میکنه به سرچ ولی حتی بعد 20 دقیقه هم چیزی نمیاره پینگمم حدود صد و خورده ای چیکار باید بکنم(pc)؟؟

Alpine در 12 مهر 1399 |

سلام اساتید خسته نباشید من با ایکس باکس وان بازی میکنم، وقتی اکانت اکتیویژن رو وارد میکنم ارور میده که پسورد اشتباس، رفتم پسورد رو عوض کردم دوباره یا ارور میده که اشتباس یا رو قسمت لوگین... میمونه و وارد نمیشه لطفا کمکم کنید تشکر

nimazali در 10 مهر 1399 |

سلام من خیلی تو کانتها گشتم ولی جوابی پیدا نکردم. من بازی رو ریختم و با ارور dev 6036 مواجه شدم، بعد از گشتن تو نت راه حلشرو پیدا کردم و درستش کردم، بازی لانچ شد رو صفحع سیاه اولش که رفت ارور dev 6034 داد، کارت گرافیکم آپ تو دیته بیشتر کارهایی که اینجا گفتین هم انجام دادم ولی تاثیری نداشته.ممنون میشم کمک کنید

mani در 3 آبان 1399

درود.منم مشکل ارور dev 6034دارم.نمیدونم باید چیکارکرد

mamadsajjad در 6 مهر 1399 |

سلام من یه مشکل خیلی چرت دارم وقتی با اکانتی ک خودم ساختم وارد بازی میشم قسمتی ک ب سرور میخواد کانکت شه conecting to services گیر میکنه و نمیاد ولی با اکانتی ک دوستم داره میرم بازی میاد واسم میشه یه کمک کنید ممنون میشم

رضا نجمی در 10 مهر 1399

مشکل شما به مطلب بالا اضافه شد.

آرمین در 6 مهر 1399 |

من ps4دارم و وقتی sign up میکنم بعد از 5 دقیقه ارور:0 رو میده چیکار کنم و وقتی بردم به مغاره پی اس فور گفت از سرور هاست و نزدیکی ها درست میشه آیا واقعی هست ؟

Shayan در 11 مهر 1399

منم همین مشکلو دارم اگه فهمیدی به منم بگو

رضا نجمی در 11 مهر 1399

مشکل شما به مطلب بالا افزوده شد.

عرفان در 5 مهر 1399 |

سلام من پی اس فور دارم بعد وقتی میخوام ساین آپ کنم تو کالاف بعد از پنج شش دقیقه با ارور 0 مواجه میشم الان من باید چیکار کنم؟

پارسا در 2 مهر 1399 |

برای من dev error 6345 میده کاریو که گفته بودیدو کردم ولی درست نشده

متین در 1 مهر 1399 |

سلام من بازی رو اخیرا دانلود و نصب کردم سیستم به روز و قدرتمندی هم دارم ولی هنگام ورود به بخش warzone با کلیک بر روی play training با ارور content package is no longer available روبرو میشم هرکاری هم کردم این مشکل برطرف نمیشه هم با قند ش ک ن آپدیتش کردم و هم scan & Repair کردم چندین بار ممنون میشم اگه کسی راهشو بلده راهنماییم کنه

amire در 30 شهریور 1399 |

سلام ببخشید من بازیم تازه ریختم بد اکانتم ساختم وارد بازی میشه گیم پلی ک اول بازی نشون میده بازی کرش میخوره و رویه همون صحنه می مونه سیستمم ضعیف نیست اگه امکانش هست راه نماییم کنید

رضا نجمی در 30 شهریور 1399

در مورد کرش شدن بازی، بالاتر روش هایی گفته شده که می تونید امتحان کنید.

Mahyar در 22 شهریور 1399 |

سلام ببخشید من در ps4 با error code 2048 مواجه میشم باید چیکار کنم

رضا نجمی در 22 شهریور 1399

یک بار دستگاه تونو ریاستارت کنید. اگر مشکل حل نشد، دکمه پاور دستگاهو چند ثانیه نگه دارید تا خاموش بشه و کابل برقشو برای یک دقیقه بکشید و بعد دوباره امتحان کنید.

amir در 18 شهریور 1399 |

salam khase nabashid man mikham varede bazi besham az tarighe khode batel net eror shemare mobiole mide va nemitonam shemare mobilamao vared konam chejori moshkelamo bar taraf konam?!!

alireza در 16 شهریور 1399 |

سلام خسته نباشید من با گوشی نت میدم به ps4 و هنگامی که ایمیل و پیدا از من میخواد میزنم و در قسمت registering for Activision account error میده خواهش میکنم کمک کنید

رضا نجمی در 17 شهریور 1399

اول یک بار از طریق وب سایت اکتیویژن به حساب کاربری خودتون وارد شید و بعد، از طریق بازی دوباره امتحان کنید.

علی در 13 شهریور 1399 |

سلام ارور من این هست Your GPU driver version does not meetthe minimum requirements For running Call of Dutyo, Modern Wartare This will prevent the game from running properly. Please go to the manufact instatl mewer ones. rs website to downlbad and

رضا نجمی در 13 شهریور 1399

اول چک کنید که سیستمتون حداقل نیازمندی های سخت افزاری بازیو داشته باشه. بعد درایور کارت گرافیکتونو آپدیت کنید.

نیما در 8 شهریور 1399 |

سلام . برای من تو فیلم اول بازی گیر میکنه مشکل چیه؟

Amir در 2 مهر 1399

منم همین مشکلو دارم اگ فهمیدین لطفا بگین

عرفان در 7 شهریور 1399 |

سلام وارزون من توps4همش میزنهchecking for update هر کاری که شما گفتیدو انجام دادم ولی درست نشد

کسری در 9 شهریور 1399

ببین از اکانت پلی استیشنت ساین اوت کن برو تو مال من اینجوری بود اینکارو کردم درست شد

Mr-dovit در 10 شهریور 1399

سلام دوست عزیز . (checking for update) این حالت دلایل بسیاری داره که معمولا بعد هر آبدیت پیش میاد ( بیشتر برای ما ایرانی ها ) که توضیح اون که چرا اینجوری میشه ؟خیلی طولانی هستش و اینحا جاش نیست. اما راه حل : برای pc player و یا PS4 فرقی نداره شما باید یک بار IP خودتون رو تغییر بدین با نرم افزار vpn خوب و وارد بازی بشین ( تغییر DNS هم گاهی اوقات جواب داده ) و اگر جواب نگرفتین میتونین از نرم افزار های کاهش پینک مثل pinghint استفاده کنید . (برای کنسول باید بگم که این نرم افزار PingHint عالیه ) در این حالت با یک بار انجام دادن مشکل معمولا حل میشه. قبل استفاده از این راه حل اول Data save بازی رو پاک کنید بعد دستگاه را خاموش کنید , بعد کامل خاموش شدن دستگاه کابل های متصل به اون 40 ثانیه جدا کنید . ((((اسم نرم افزار PingHint بردم قصدم تبلیغات نیست چون از اول انتشار وارزون دارم پلی میدم میگم خوبه خداروشکر))))

Sppp در 2 شهریور 1399 |

سلام من کارت گرافیک و ویندوز رو اپدیت کردم ،سرعت اینترنتو سیستمم خوبه ولی از قسمت registering for activision جلوتر نمیره با ایمیل های مختلفم امتحان کردم

رضا نجمی در 2 شهریور 1399

اول یک بار از طریق وب سایت اکتیویژن به حساب کاربری خودتون وارد شید و بعد، از طریق بازی دوباره امتحان کنید.

کسری در 28 مرداد 1399 |

من راه حل های مشکل چکینگ فور اپدیت رو رفتم جواب نداد تو رو خدا بگید چی کار کنم نه میتونم این ادم بازی کنم نه چسزی تو رو خدا میدونید راهنمایی کنید خواهشا🙏

رضا نجمی در 28 مرداد 1399

متاسفانه راه حل دیگه ای نتونستم رو PS4 پیدا کنم.

Mr-dovit در 10 شهریور 1399

سلام دوست عزیز . (checking for update) این حالت دلایل بسیاری داره که معمولا بعد هر آبدیت پیش میاد ( بیشتر برای ما ایرانی ها ) که توضیح اون که چرا اینجوری میشه ؟خیلی طولانی هستش و اینحا جاش نیست. اما راه حل : برای pc player و یا PS4 فرقی نداره شما باید یک بار IP خودتون رو تغییر بدین با نرم افزار vpn خوب و وارد بازی بشین ( تغییر DNS هم گاهی اوقات جواب داده ) و اگر جواب نگرفتین میتونین از نرم افزار های کاهش پینک مثل pinghint استفاده کنید . (برای کنسول باید بگم که این نرم افزار PingHint عالیه ) در این حالت با یک بار انجام دادن مشکل معمولا حل میشه. قبل استفاده از این راه حل اول Data save بازی رو پاک کنید بعد دستگاه را خاموش کنید , بعد کامل خاموش شدن دستگاه کابل های متصل به اون 40 ثانیه جدا کنید . ((((اسم نرم افزار PingHint بردم قصدم تبلیغات نیست چون از اول انتشار وارزون دارم پلی میدم میگم خوبه خداروشکر))))

محمد در 27 مرداد 1399 |

سلام من سیستمم گرافیک ۴جیفورس و کرای۳ نسل۴ و رم ۸ حداقل سیستم مورد نیاز رو دارم اما با ارور ۶۳۴۵مواجه میشم لطفاا راهنمایی کنید

رضا نجمی در 27 مرداد 1399

مشکل شما به مطلب بالا افزوده شد.

علی در 26 مرداد 1399 |

با سلام من بازی رو به راحتی نصب کردم و اروری هم نداشتم سیستم کامپیوترم هم از حداقل سیستم مورد نیاز کامپیوتر بالا تر است. اما وقتی وارد بازی می شم بازی گیر داره حتی تو منوی بازی هم گیر داره چرا ؟

mohammad rasol در 26 مرداد 1399 |

سلام خسته نباشید بازی برای من خوب میومد همه چی اوکی بود تا ویندوز عوض کردم حالا میرم داخل بازی فقط با ارور [error code 6036 [eng_common.ff مواجه میشم هر کارم کردم نتونستم درستش کنم

رضا نجمی در 26 مرداد 1399

اول کارهایی تو مطلب بالا گفتم رو انجام بدید. اگر درست نشد، به محل نصب بازی برید و تمامی فایل های موجود به جز پوشه ها رو حذف کنید. بعد دوباره بازیو اجرا کنید و در صورت نیاز بذارید بازی آپدیت بشه. این کار برای خیلی ها جواب داده. فقط دقت کنید که بعد از حذف فایل ها بزارید تو سطل آشغال بمونن تا اگر به هر دلیلی این فایل ها دوباره ساخته نشدن، بتونید بازیابیشون کنید.

پارسا در 26 مرداد 1399 |

سلام من برای حل مشکل لودینگ در فایل config.cfg خط setcl -1836731280 "1" را پیدا نکردم وحتی کنترل اف را هم زدم و سرچ کردم ولی پیدا نکرد چه کنم ؟

رضا نجمی در 26 مرداد 1399

فایل config.cfg را پاک کنید یا به جای دیگه ای منتقل کنید و بازیو اجرا کنید تا دوباره فایل ایجاد بشه.

پارسا در 26 مرداد 1399

من این کار رو چندین بار کردم اما بازم همچین خطی ایجاد نشد

عرفان در 25 مرداد 1399 |

اقا من کارت گرافیک ای ام دی دارم 2 گیگه 500 مگ هم از رم دادم بهش ارور dev6066 میده الان باید چکار کنم بالا برای کارت گرافیک انویدیا گفتین ولی واسه ای ام دی نه

سهیل در 20 مرداد 1399 |

سلام اقا ما وقتی میخوایم دانلود کنیم وقتی ب 5گیگ مونده میرسه هی میره رو حالت scanningدوباره میخواد دان کنه هی میره رو اسکنینگ اقا ما چ کنیم

Hamid335 در 17 مرداد 1399 |

سلام من با کنسول بازی میکنم بعد آپدیت کردم دیروز الان نمیره تو بازی تو قسمت {چک اپدیت}میمونه نیم ساعتم موندم شاید بره بازم نرفت. بازیهای دیگی ک دارم اجراا میکنه تو انلاین مثل پابجی و جی تی ای لطفراهنمایی کنید

رضا نجمی در 18 مرداد 1399

این مشکل به مطلب بالا اضافه شد.

علی در 14 مرداد 1399 |

من وقتی میرم تو مچ قبل مچ اصلی یه حالت تمرینی داره اونجا یهو کلا گیر میکنه از مچ میاد بیرون ارور connection lost میده :||

رضا نجمی در 14 مرداد 1399

می تونید روش های ارور آخر (Server Disconnected) رو بررسی کنید.

اشكان در 13 مرداد 1399 |

سلام من ديروز وارزون رو دانلود كردم و گيم ريجن رو گذاشتم رو آمريكا الان نميتونم نميره تو مچ چجوري ميتونم گيم ريجن رو تغيير بدم؟ ممنون ميشم كمكم كنيد.:)

رضا نجمی در 13 مرداد 1399

با جستجویی که انجام دادم، به نظر میاد امکان تغییر ناحیه بازی وجود نداره. البته مطمئن نیستم، ولی شاید بتونید با ایجاد یه حساب کاربری جدید تو Battle.net، ناحیه جدیدی برای بازی انتخاب کنید.

مسعود در 9 مرداد 1399 |

سلام اقا من تا دیروز با fps 105 بازی میکردم از صبح که یه اپدیت دانلود شد به شدت افت fps روبه رو شدم لطفا راهنمایی کنین

Reza در 31 تیر 1399 |

سلام من این ارور رو دارم مشکل چیه. Error code: Ox00007ffd8d4766c7 7835468 Oxc0000005 amdxc64.dll To contact customer service support, go to http://support.activision.com/modernwarfare. سیستم. ویندوز10 ورژن 1909.rx580.رم 16. Cori7 4790

Seyyed در 31 تیر 1399 |

سلام خسته نباشید من بازی رو قبلا داشتم مشکلش این بود که اولاش روی Checking for update گیر میکرد و نمیومد بعد چند وقت وقتی رفتم تو بازی خود به خود یه اپدیت جرئی داد و بازی درست شد بعد چند وقت یه اپدیت ۲۱ گیگه وارزون داد اپدیتش که کردم دوباره روی Checking for update گیر کرده و الان ۲ روزه همینجور میرم توش و همون اش‌و همین کاسه نمیدوند مشکل از کجای بازیه؟ لطفا راهنماییم کنید

پژمان در 28 تیر 1399 |

سلام یک ماهی میشه من هربار میخوام وارد صفحه لابی بشم رو بخش Fetching Online profile میمونه وارد نمیشه بعدش یهو میزنه eror code 4 همش رو هم اپدیت کردم از طریق پوشه player هم تغییراتو اعمال ردم ولی نشد باز ، خسته شدم دیگه ، تا کی نباید بازی کنم یه راهنمایی کنید

رضا نجمی در 28 تیر 1399

مطلب بالا آپدیت شد. دو تا راه حل گفتم که تست کنید شاید جواب بده.

فرامرز در 18 تیر 1399 |

سلام چند روزه که بازی تو قسمت سرچ میمونه و چیزی پیدا نمیکنه ..سرچ هم تا 350پینگ میره... توسایتای خارجی زده بودن بن شدن...فقط نمیدونم چطو باید رفع بن کرد..کسی میدونه؟؟

جفر در 8 فروردین 1400

سلام برای من هم همین مشکل به وجود اومد! بهش میگن SHADOW BAN بهترین کار اینه ک ی مدت بازی نکنید اگر هم تونستید باید به پشتیبانی activision ایمیل بدین و مشکل رو بهشون بگین بماند ک من عجله کردم و از یه راه دیگ رفتم و اکانتم کامل بن شد!

REZA.Z در 14 تیر 1399 |

DirectX encountered an unrecoverable error این ارور رو میده و Scan and Repair هم کردم دوباره همون ارور رو میده باید چیکار کنم؟؟

Hamid در 17 اسفند 1399

من هم همین مشکل رو دارم صدتا روش هم امتحان کردم همه‌چی‌هم اپدیت هستش ولی باز ارور میده اگه درست کردی به منم بگو

علی در 13 تیر 1399 |

سلام من ارور fatal 0x0000ff همچین چیزی دریافت میکنم مشکل از چیه

رضا نجمی در 13 تیر 1399

روش هایی که برای ارور fatal error گفته شده رو تست کنید.

محمود در 12 تیر 1399 |

سلام من با کامپیوتر بازی میکنم بازی رو میتونم با همراه اول و هات اسپات کردن و با ران کردن haste بدون مشکل و پکت لاس مناسب (زیر 5) و پینگ بین 120 تا 150 بازی کنم، فقط بعضا کانکشن لاست میده. اما وقتی با adsl میخوام کانکت بشم یا تو صفحه لودینگ گیر میکنه یا وقتی وارد بازی بشه پکت لاس بالایی داره (بالای 100درصد😐) و بعد از 1 یا 2 دقیقه گیر میکنه و کانکشن لاست میده، حتی haste هم اجرا کردم فایده ای نداشت. حتی isp رو هم عوض کردم، آسیاتک داشتم، تغییر دادم به مخابرات. اما فایده ای نداشت. از dns های مختلف هم استفاده کردم. یکی از دوستانم با xbox هم همین مشکلو داشت. وقتی که multiplayer اش رایگان بود 3 روز حالت multiplayer بدون 1 ذره مشکل رو adsl ران میشد و پینگم 90 و پکت لاس 0 بود اما وارزون مشکل داشت! اما هستند کسانی که تو ایران بدون مشکل دارن بازی میکنن. مشکل از کجاست؟ مشکل میتونه از مودم من باشه؟ میتونه از منطقه مخابراتی باشه؟ isp ‌؟ یا چی؟ منو روشن کنید..

رضا نجمی در 12 تیر 1399

ببینید متاسفانه علاوه بر اینکه خود بازی اصلا بهینه نیست و مشکلات کوچک و بزرگ بسیاری داره، سرورهای بازی هم خیلی ضعیف هستن و هنوز بعد از سه ماه از انتشار بازی این مشکلات رفع نشدند. جوری که حتی خیلی ها تو کشورای خارجی با اینترنت خیلی بهتر هم با این مشکلات درگیرن و کار به جایی رسیده که دیگه خیلی ها دل از این بازی کندن. با این حال، از اونجایی که زیرساخته اینترنت ما ضعیفه، مخصوصا اینترنت ADSL، این مشکلات برای کشور ما بیشتره. به طور کلی تفاوت چندانی بین ISP ها نیست، ولی منطقه مخابراتی مطمئنن تاثیر داره، هر چقدر دور تر باشید از مراکز مخابراتی، اینترنت ناپایدار تری دارید. همینطور خراب و قدیمی بودن خط تلفن و کابل های مسی میتونه خیلی تاثیر بذاره. در رابطه با مودم هم، اگه مشکل فقط تو وارزونه که بعیده مودمتون خراب باشه.

Aria در 4 تیر 1399 |

سلام من رو ps4 دارمش و رو cheking for update می مونه بعد ارور devir و بعد من زدم rety ارور code:6 داد چی کار کنم؟!

javad در 2 تیر 1399 |

سلام وقت بخیر من برروی ps4مشکلم اینکه وقتی بازی ابدیت میخواد برای فصل جدید یا نقشه جدید برفرض همین نقشه جدیدیکه اضافه شد 32 گیگ حجمشه.من 32 گیگ رو دانلود کردم با ps4 .وقتی دانلودش تموم شد دوباره یه 100 مگابایت دیگه میده برای دانلود ولی دانلود نمیکنه مشکل چیه؟من دوباره این ابدیتو پاک کردم دوباره دانلود کردم ولی باز هم مثل قبل 32 گیگودانلود میکنه ولی 100مگابایت بعدیرو دانلود نمیکنه.من برای ابدیت قبلیشم همین مشکلوداشتم ولی دوباره وقتی دانلود کردم بابدبختی اون 90مگابایت دومو دانلود کرد وتونستم وارد بازی بشم.مشکل کار کجاست؟

رضا نجمی در 2 تیر 1399

متاسفانه راه حل مناسبی تا حالا برای مشکلات آپدیت بازی رو PS4 منتشر نشده. با این حال، توجه کنید که برای آپدیت بازی باید دو برابر حجم کل بازی فضای خالی داشته باشید که میشه نزدیکه 300 گیگ. اگه مشکل حجم ندارید، یه حساب کاربری جدید درست کنید و ناحیه بازیو تغییر بدید (ترجیحا America) و دوباره تست کنید. اگر اینم مشکلو حل نکرد، باید بازیو کلا دوباره نصب کنید.

محمد حسین در 1 تیر 1399 |

سلام من دیسک بازی رو خریدم وقتی دیسک رو گذاشتم ۴۰ گیگ داشت کپی میکرد بعد یه دفه ۱۰۰ گیگ اپدیت داد من صد گیگ رو اپدیت کردم رفتم تو بازی رو حالت checking for update میمونه و وقتی هم کنسل رو میزنی بره تو بازی همه مود های بازی رو نمیاره و میگه که هنوز این بخش نصب نشده است . خواهش می کنم کمکم کنید خیلی پول بازی رو دادم 😭

رضا نجمی در 2 تیر 1399

بازی های آنلاین رایگان نیازی به خرید دیسک ندارن و بهترین کار اینه که از طریق پلتفرم رسمی خودشون (استیم، اپیک گیمز و ...) نصب بشن. پس بازیو کلا پاک کنید و دوباره از طریق Battle.net نصبش کنید.

امیر محمد در 31 خرداد 1399 |

سلام خسته نباشید برای من تو لودینگ گیر میکنه همه چیز آخرین نسخه هست اون روش که گفتین من رفتم ولی setcl -1836731280 "1" پیدا نکردم :/ لطفا یه راه حل بگید از بیکاری خسته شدیم :(

Seyyed در 29 خرداد 1399 |

سلام خسته نباشید ، ببخشید من بازی وارزون رو روی ps4 نصب کردم ، وقتی وارد میشم روی checking for update میمونه و بازی رو بالا نمیاره ممنون میشم اگه کمکم کنید

رضا نجمی در 29 خرداد 1399

این یکی از مشکلات متداول بازیه که تا حالا براش راه حل مناسبی ارائه نشده. با این حال ریاستارت کردن دستگاه برای بعضی ها مشکل گشا بوده. فقط دقت کنید که حتما اول بازیو ببندید، بعد دستگاهو ریاستارت کنید.

alireza در 27 خرداد 1399 |

برای اپدیت رو پی اس فور ارور میده که حافظه کافی نداری در صورتی که من اندازه کل بازی حافظه دارم و باگ خیلی بدی خورده ایم اتفاق برای دوستانم هم افتاده . اگر میشه راهنمایی کنید

رضا نجمی در 28 خرداد 1399

متاسفانه بازی به گونه ای طراحی شده که برای آپدیت شدن، باید دو برابر حجم کل بازی و آپدیت هاش، رو هاردتون فضای خالی داشته باشید. یعنی تقریبا 300 گیگ. اگر نمی تونید این حجمو تهیه کنید یا در صورت داشتن این مقدار فضای خالی بازم مشکل حل نشد، می تونید یه حساب کاربری جدید ایجاد کنید و دوباره تست کنید. اگر اینم کار نکرد باید بازیو کلا پاک کنید و دوباره نصب کنید.

محمد در 25 خرداد 1399 |

من برای لودینگ pc همون کارایی که گفتید رو کردم ولی همچین setcl -1836731280 "1" که گذاشتید رو پیدا نکرد کاریش نمیشه کرد

رضا نجمی در 26 خرداد 1399

می تونید پوشه players رو (پوشه این که فایل config.cfg توشه) پاک کنید و دوباره بازیو اجرا کنید تا مجددا ساخته بشه. ولی باز تضمینی نیست که مشکلتون حل شه!

فرزین در 23 خرداد 1399 |

سلام من بازیو ۱۰۰ گیگ برای ps4 دانلود کردم اکانت پلاس هم ندارم قسمت انلاینش باز نمیشه و استاتوس افلاین زده فقط میشه حالت تمرینشو بازی کرد ممنون میشم کمک کنید

Mr-dovit در 10 شهریور 1399

اگر شما کنسول پلیر هستید برای بازی باید اکانت PSN و اکانت Activision داشته باشد. و اگر اکانت PSN روی کنسول login هست وقت اجرای بازی از شما میخواد اکانت Activision وارد کنید و اگر ندارید بسازید . اول وارد سایت Activision بشین (vpn استفاده کنید) اکانت بسازید ( Region اکانت با اکانت PSN یکی باشه بهتره). حالا داخل بازی اکانت Login کنید .

محمدامین چمنی در 2 آذر 1399

سلام منم این مشکلو دارم مشکلت حل شده به من بگو چیکار کنم?

عباسی در 21 خرداد 1399 |

سلام خسته نباشید من بازی وارزون رو نصب کردم الان نمیاره بالا فقط مینویسه check for update میوایسه روش دیگه بازی نمیاره بالانمیدونم چیکارکنم

رضا نجمی در 21 خرداد 1399

اول ناحیه بازیو (region) تغییر بدید به America، همینطور پوشه Player تو مسیر Document/Call of Duty Modern Warfare رو پاک کنید. اگه باز مشکل بود بازیو دوباره نصب کنید شاید مشکل حل شه.

مجتبی شریفی در 20 خرداد 1399 |

سلام دوستان من وقتی تو بتل نت گزینه play رو میزنم .... مینویسه launching و بعد مینویسه playing now ولی دست آخر بعد از یه دقیقه دوباره دکمه play میاد و بازی اصلا اجرا نمیشه . هیچ اروری هم نمیده .... لطفا اگه میشه کمکم کنید 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️😣

احمدرضا در 18 خرداد 1399 |

همون کاری که شما گفتینو انجام دادم درست شد. دمتون گرم سایت خیلی خوبی دارین. مرسی که به فکر ما گیمرای ایرانی هستین.

ادیب در 18 خرداد 1399 |

سلام میشه بفرمایید چطوری میشه سابورت amd رو غیر فعال کنم ؟ برای رفع خطای Dev Error 6065/6066/6068 فرمودید که سابورت nvidia رو غیر فعال کنیم گراف من rx 580 هشت گیگه

رضا نجمی در 18 خرداد 1399

اون مورد برای کساییه که برنامه Geforce Experience برای بهبود کارایی کارت گرافیک انویدیاشون نصب کردن. AMD همچین موردی نداره.

احمدرضا در 18 خرداد 1399 |

نه اسم خود ارورش paging file error هست. بعضی موقع ها هم ارور dev 5759 میده در صورتی که من از آخرین نسخه دایرکت ایکس استفاده میکنم. کلا در هردو صورت بازیم کرش میکنه.

رضا نجمی در 18 خرداد 1399

با جستجویی که انجام دادم، به نظر میاد مشکل شما مربوط به همون خطای out of memory error هستش. به هر حال، شما راه حلی که برای این خطا بالاتر توضیح دادمو امتحان کنید، احتمالا مشکل حل شه. اگه جواب نداد، سعی کنید از مقادیر بالاتری تو اون راه حل استفاده کنید.

احمدرضا در 17 خرداد 1399 |

سلام خسته نباشین. من بازیم یهو میپره بیرون بعدش ارور paging file رو میده. سیستمم هم مناسبه آخرین نسخه کارت گرافیک هم دارم. دایرکت ایکس هم آخرین نسخشه.

رضا نجمی در 18 خرداد 1399

اگه منظورتون ارور out of memory error هست، تو مطلب بالا قرار گرفت. در غیر این صورت متن کامل ارورتونو بنویسید.

مهدی در 15 خرداد 1399 |

سلام ببخشید وقتی من تو بازی میرم توی بخش checking for update ارور میده چیکار کنم

مهدی مربد در 10 خرداد 1399 |

سلام وقتی من میخوام وارد مپ بازی شم تو بازی نمیره روی PS4 بازی میکنم باید چیکار کنم

رضا نجمی در 10 خرداد 1399

این مشکلو کاربرای زیادی دارن و مشکل از خود بازیه و سازنده بازی گفته که دارن برای حلش کار می کنن. به هر حال شما مطمئن شید که کنسول و بازیتون به روز باشه. همینطور سعی کنید یه حساب کاربری دیگه برای بازی بسازید و دوباره تست کنید. به علاوه ممکنه مشکل از پینگ ضعیف اینترنتتون باشه. اگه امکانشو دارید از یه اتصال اینترنت دیگه استفاده کنید.

امیرعلی در 22 اردیبهشت 1399 |

مشکل اینجاست که در روش لودینگ اون متن در فایل وجود نداره

رضا نجمی در 22 اردیبهشت 1399

پوشه player رو حذف کنید و دوباره بازیو تست کنید، اگه باز مشکل حل نشد، تنها راه باقی مونده نصب دوباره بازیه که اونم باز تضمینی واسش نیست.

امیرعلی در 21 اردیبهشت 1399 |

سلام من یه مشکل دارم تو وارزون که تاهالا مثلش رو ندیده بودم اینکه وقت یه کی از مد هارو انتخاب میکنم و صبر میکنم تا به یک مچی وصل بشوم مدت زمان خیلی زیادی طول میکشه و دست آخر هم به جایی وصل نمیشم مشکل پکت لاست و پینگ هم ندارم و nat type:open دارم

رضا نجمی در 21 اردیبهشت 1399

اول مطمئن شید که بازیتون آخرین نسخه است. یعنی آخرین به روز رسانی ها رو داشته باشه. بعدش می تونید روشی که در مورد گیر کردن صفحه لودینگ گفتمو تست کنید.

مانی در 20 اردیبهشت 1399 |

سلام داداش من همه چیم با بازی میخونه رمم 16 CPU Core i 7 هست 2 TB هم جا دارم ولی وقتی میرم تو بازی یه مدت که بازی میکنم(با لگ)یهو صفحه وایمیسته و از بازی پرت میشم بیرون چیکار کنم؟؟؟؟ هرچه سریع تر لطفا جوابمو بدید

رضا نجمی در 21 اردیبهشت 1399

به احتمال زیاد مشکل از پینگ ضعیف اینترنتتون باشه. اگه امکانش هست واستون از یه خط اینترنت دیگه استفاده کنید و دوباره تست کنید. در غیر این صورت همون کارای که واسه کرش کردن و لگ زدن گفتم رو انجام بدید شاید کارساز شه.

مجتبی در 17 اردیبهشت 1399 |

سلام بازیم اپدیتع گرافیکم نسخه اخرش نصب نمیشه رمم چهاره میرم تو بازی تو لابی صفه سیاه میشه یا تو بازی نمیره خیلی تیک داره چیکار باید بکنم ؟

رضا نجمی در 17 اردیبهشت 1399

روش های بالارو امتحان کنید. همینطور یه حساب کاربری جدید برای بازی بسازید و دوباره امتحان کنید. واسه درایور گرافیکم اول نسخه قبلیو کامل پاک کنید و بعد رو فایل نصب درایور جدید راست کلیک کنید و Run as administrator رو بزنید. البته اول مطمئن شید که درایور مخصوص گرافیک خودتون و سالمی دانلود کردید.

moji در 16 اردیبهشت 1399 |

سلام برا من ارور کارت گرافیک میده و لاو دیسک کارت گرافیکم باید اپدیت اخریش باشه؟

رضا نجمی در 17 اردیبهشت 1399

مسلما برای هر بازی ای بهتره که درایور کارت گرافیک به روز باشه. گرچه که تو این بازی هیچ تضمینی برای حل مشکل نیست. مطمئن شید که بازیتونم آپدیت باشه.

MOBIN در 12 اردیبهشت 1399 |

سلام من بازیرو دانلود و اپدیت هاشو کامل دانلود کردم و الان وقتی بر روی بازی کلیک می کنم این ارور رو میده: Dirctx error: Directx encountered an unrecoverable error. Check the readme for possible solutions. این ارور رو میده خواهش میکنم جواب بدید توی هر سایت که مینویسم جواب قانع کننده ای نمیدن هر راهی که شما گفتید رو انجام دادم یه راه حلی بگید.

رضا نجمی در 12 اردیبهشت 1399

خب دوست عزیز باید یه راه حلی باشه که ما بتونیم بگیم دیگه. وقتی نیست که نمی تونیم از خودمون راه حل بسازیم. متاسفانه بازی و سرورهاش پر از ایرادن و اکتیویژن تو ساپورت بازی ها خیلی ضعیف عمل می کنه.

ارسلان در 6 اردیبهشت 1399 |

من مشکل گرافیک دارم ، داخل بازی که میرم زمین دیده نمیشه و دیوار ها هم همینطور حتی کارکترهای بازیکنا هم دیده نمیشه فقط اسلحه ها دیده میشه ، مشکلش چیه؟

رضا نجمی در 7 اردیبهشت 1399

اول از همه مطمئن شید که ویندوز، درایور گرافیک و خود بازی آپدیت باشن و آخرین نسخه ها نصب باشه. اگه مشکل حل نشد، تو بازی برید به مسیر Settings > Video Options > Advanced Video و تو قسمت Shadow Options، گزینه های Cache Sun Shadow Maps و Cache Spot Shadow Maps رو غیرفعال کرده و بعد از ذخیره تغییرات، بازیو ببندید و دوباره اجرا کنید.

ارسلان در 7 اردیبهشت 1399

بازم حل نشد همچنان من هیچی نمیبینم:|

رضا نجمی در 7 اردیبهشت 1399

متاسفانه این تنها راه حلی بود که براش پیدا کردم

محمد در 5 اردیبهشت 1399 |

سلام‌ خسته نباشین من بازی رو نصب کردم اجرا کردم پلی دادم مشکلی در اجرای بازی نبود فقط لگ داشتم برا همین رفتم درایورم رو آپدیت کردم که مشکل حل بشه . با geforce experience هم آپدیت کردم . ولی بعدش که بازی رو اجرا میکنم صفحه سیاه میشه بعدش ارور 0x00007ffa854b4dd4 7600154 0×0001337 ntdll.dll رو میده .. بازی رو از اول نصب کردم درست نشد ممنون میشم راهنمایی کنین

رضا نجمی در 5 اردیبهشت 1399

کاری که تو کامنت پایینی گفتمو انجام بدید.

پوریا در 5 اردیبهشت 1399 |

سلام ن مشکل ارور error code: 0×00007ffcff3a57fc 7547737 0×c0000005 nvwgf2umx.dll دارم تو یوتیوب سرچ هم کردم که راه حلش رولبک کردن درایور کارت گرافیک به نسخه های قدیمی هس که باعث میشه بازی لگ بزنه راه حلی دارین برای مشکلم یا که کلا بیخیال بازی باید بشم

رضا نجمی در 5 اردیبهشت 1399

به طور کلی راه حل ثابتی برای این مشکل وجود نداره. ولی برای بعضیا نصب دوباره درایور کارت گرافیک مشکلو حل کرده. اول درایور حال حاضر گرافیک همراه با تمام برنامه های مربوطه رو مثل Physix رو حذف کنید و مطمئن شید هیچ فایل و پوشه ای ازش تو سیستمتون نباشه. بهتره از برنامه های مخصوص پاک کردن درایورا استفاده کنید. بعد درایورتونو دوباره نصب کنید. فقط دقت کنید که موقع نصب، حتما clean install رو انتخاب کنید.

محمد در 5 اردیبهشت 1399

منم دقیقا همین مشکل رو دارم هرکاری کردم اوکی نشد نسخه قبلی درایور رو نصب کردم بازی اجرا شد ولی خیلی لگ داره نمیشه بازی کرد

امیر در 3 اردیبهشت 1399 |

سلام من مشکل برون پریدن از بازی رو دارم و همه ی کار هایی که گفتید انجام دادم سیستمم هم خوبه چیکار کنم؟

ایلیا در 29 فروردین 1399 |

سلام من با ps4 d بازی میکنم و مشکل من اینه که قبل از آپدیت هیچ مشکلی نداشت و بعد از آپدیت بعد از کانکت تو سرور میزنه checking for updates و همون جا می مونه . لطفا کمک کنید ممنون.😥😥😥😥

رضا نجمی در 29 فروردین 1399

اول از همه دستگاهتونو یکبار ریاستارت کنید و دوباره امتحان کنید. اگه مشکل حل نشد، از تمامی پروفایلایی که برای بازی ایجاد کردید لاگ اوت کنید و دوباره با پروفایل اصلی لاگین کنید. اگر فقط یک حساب کاربری دارید، یکی دیگه ایجاد کنید و باهاش لاگین کنید، بعد لاگ اوت کنید و دوباره با حساب اصلیتون لاگین کنید. جایی هم دیدم که یکی گفته بود بعد از لود نشدن بازی، اول go offline و بعد circle رو زده و بعد تو صفحه شروع load رو زده و مشکل حل شده. اگه هیچ کدوم از اینا کار نکرد، بازیو دوباره نصب کنید.

مهدی در 27 فروردین 1399 |

سلام.من مشکل سیاه شدن صفحه رو دارم فایل بالا تو اون پوشه پیدا نشد فایلی ب این اسم نبود پوشه هم انتقال دادم و اجرا کردم فایده نداش چیکار کنم.ممنون میشم کمک کنین

رضا نجمی در 27 فروردین 1399

درایور کارت گرافیکو آپدیت کنید، خود بازی و Battle.net هم آپدیت کنید، از Scan and Repair تو لانچر استفاده کنید، پوشه cod داخل My Document هم کامل پاک کنید و بعد دوباره بازیو اجرا کنید. اگه درست نشد، بازیو دوباره نصب کنید شاید مشکل حل شه. ولی باز هیچ تضمینی نیست که بعد نصب دوباره باز هم مشکل نداشته باشید.

مهدی در 27 فروردین 1399 |

سلام بازیو ک اجرا میکنم disk میره رو صد چ کنم؟

مهدی در 26 فروردین 1399 |

سلام من این بازیو زدم رو دانلود میشه با نت گوشی بازی کرد😓

رضا نجمی در 26 فروردین 1399

اگه پینک مناسب داشته باشید و مشکل دیگه ای نباشه، آره.

کوشا در 22 فروردین 1399 |

سلام و خسته نباشید من متاسفانه وارزون رو درون پوشه ای نصب کردم که cod4توش بود و وارزون دقیقا همونجا نصب شد و اینکه نمی تونم cod4رو پاک کنم و میترسم از فایل های وارزون پاک شه راه حلی است؟

رضا نجمی در 22 فروردین 1399

اگر خطایی رخ نمیده که نیازی به انجام کاری نیست، ولی اگه ارور اتفاق می افته، اول cod4 رو پاک کنید، اگر اجرای وارزون با مشکل روبرو شد، از Scan and Repair موجود در Battle.net استفاده کنید تا در صورت امکان فایل های حذف شده رو دوباره ایجاد کنه، ولی احتمال اینکه مجبور شه حجم بالاییو دوباره دانلود کنه هستش و حتی شاید مجبور شید دوباره کل بازیو بگیرید

شایان در 21 فروردین 1399 |

سلام وقت بخیر من بعد از آپدیت سیزن 3 بعد از سرور سرچ موقعی که میخواد چند تا تیزر نشون بده اون جا گیر میکنه بدون هیچ اروری من قبل از آپدیت مشکلی نداشتم با پینگ 110 بازی میکردم الانم همه جا سرچ کردم کش بتل نت پاک کردم دیگه ریپیر هم کردم کارت گرافیگ هم آپدیت همه راهی رفتم به نظر شما چیکار کنم درست بشه

مهرشاذ در 20 فروردین 1399 |

سلام ارور 5759 راه دیگه ای نداره ؟ همه چی اپدیت کردم خواهش میکنم کسی راهنمایی کنه

amirhosein در 18 فروردین 1399 |

سلام من توی ویس چت صدای دوستمو نمیشنوم باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همه تنظیماتشم درسته

parsaSF در 18 فروردین 1399 |

سلام و خسته نباشید من بازیو نصب کردم موقع انجام toturial بازی کرش میکنه و ارور content package is no linger available رو میده همه چیز اپدیت هست و سخت افزاری هم اجرا میکنه بازیو با cpu i7 و invida gtx 850m و 12 gig رم

پارسا در 28 تیر 1399

داداش scan and repair کن

parsaSF در 18 فروردین 1399 |

salamo khaste nabashid man bazio download kardam ama moghe ejra ta roye tutorial kilid mikoam crash mikone va erore {content package is no longer available }mide hame chizam update hast o sakht afzari mikhone laptopam asus n550jk hast

آرین در 18 فروردین 1399 |

سلام من تو بازی فقط می تونم صدای تیر بشنوم و صدای هی چیز دیگه ای رو نمی تونم بشنوم مثلا صدای باز کردن درها و راه فتن و بمب انداختن و حتی انفجار و .... رو اصلا نمی تونم بشنم تو اینترنت هم همه سایت های ایرانی و خارجی رو گشتم ولی نتونستم مشکل رو حل کنم یوتیوپ رو هم زیر و رو کردم ولی باز حل نشد حتی ویندوز رو هم عوض کردم باز مشکل سر جاش موند تا الان بازی رو هم بیشتر از ۱۰ بار ریپیر کردم قبل از آپدیت ۱۴ گیگ مشکلی نداشتم ولی بعد از اون آپدیت اینجوری شد این رو هم بگم که بازی رو بعد از آپیدت به صورت کامل حذف و نصب کردم یعنی قبل از این کار من هیچ مکلی نداشت گیم نه تو مولتی پلیر و نه تو وارزون

loghman در 17 فروردین 1399 |

سلام من مشکلم سیاهی صفحه ست کارایکه گفتین امتحان کرد جز آخری من جمله [ setcl -1836731280 "1" ] تو اون فایل پیدا نمی کنم حتی با سرج کردن ممنون میشم کمکم کنید

رضا نجمی در 17 فروردین 1399

فایل config را به محل دیگری منتقل کنید و بعد دوباره بازیو اجرا کنید و بزارید دوباره این فایلو بسازه

حمیدرضا در 16 فروردین 1399 |

سلام من دایرکت ایکس 12 رو نصب کردم وای وقتی بازی رو لانچ میکنم میگه run in safe mode? و بعد چه من بزنم yes چه no یکم لانچ میشه ولی بعد ارور دایرکت ایکس میده Directx encountered an unrecoverable error. Check the readme for possible solutions و ok رو بزنم بازی بسته میشه

رضا نجمی در 16 فروردین 1399

مشکل dirextx بالاتر توضیح داده شد. برای پیام run in safe mode هم باید رزولوشن بازیو در تنظیمات گرافیک بازی تغییر بدید (متناسب با مانیتور خودتون تنظیم کنید).

پدرام در 19 آذر 1399

منم همین مشکلو دارم چجوری وقتی بازی اجرا نمیشه رزولوشنشو تغییر بدیم؟

شایان در 14 فروردین 1399 |

سلام من وقتی play رو میزنم صحفه لود تا وسطش میره و بعد ارور میده که ساپورت نمی شه ولی من سیستمم مناسبه با بازی اما نمی دونم چرا ارور داده؟ Ram:8 cpu:6200 core 5

Amir در 13 فروردین 1399 |

سلام آقا من مشکل پکت لاست و لتنسی دارم و بخاطر همین افت فریم پیدا میکنم سرعت نتم هم سرویس ۲ مگ مخابرات هست با اینترنت قویتر هم امتحان کردم ولی بازم همون ایا این مشکل از سرور های ایران ؟ و کی درست میشه مشکل این سرور هاش مشخصات سیستم AMD radeon rx580 4gb Core i5 2400 3.1ghz

امیر در 13 فروردین 1399 |

سلام وقتی که وارد بازی میشم و می خوام که به قسمت بتل رویال یا قسمت اصلی برم ارور زیر رو میده fatal error: content package is no longer available مشکل از چیست

siavash در 23 فروردین 1399

سلام منم همین مشکلو دارم تونستی بفهمی این ارور چیه؟ مشکل کجاس چیکار کنم ؟!!!

hassanmdn در 23 اسفند 1399

من هم این مشکل رو دارم لطفا یکی راهنمایی کنه

پيمان در 11 فروردین 1399 |

سلام خسته نباشید ، من بازی رو هم با موفقیت نصب کردم بدون مشکلی و چیزی ، بازی هم کردم دو دست ولی پینگ روی 200 هست . تو مرحله ی لابی قبل بازی که میرم جدیدا یهو دیسکانکت میشم و میزنه quit to desktop اگه راه حلی دارید و بم بگید ممنون میشم

رضا نجمی در 11 فروردین 1399

پایین بودن پینک مربوط به ضعیف بودن اینترنت هست که با توجه به شرایط این روزها، به یه مشکل متداول تبدیل شده. در مورد کرش کردن هم متاسفانه تاحالا فقط راه حل هایی که بالاتر توضیح دادیم توصیه شده.

محمد در 9 فروردین 1399 |

سلام به ادمین عزیز سال خوبی داشته باشی من مشکل اینه که داخل بازی میرم ولی میخواد بره تو مپ کانکش لاست میخورم ارور BLZBNTBGS000003F8

محمد در 15 اردیبهشت 1399

سلام مشکل سرور بازی هست و اینترنت کشور فعلا تنها راه حل برای این مشکل سرعت واپلود باید بیش از ۱مگ باشه یعنی به شرکت ارائه دهنده اینترنت بگین روی ۲ بزارن بعد با قند .. و سرویس های کاهش پینگ وصل میشه موفق باشید

Troy در 9 فروردین 1399 |

سلام خسته نباشید موقع فایند مچ میره صفحه لودینگ بعد چند دقیقه تایم اوت بهم میده میدونین باید چیکار کنم؟؟

محسن در 7 فروردین 1399 |

سلام این ارور به من میده Dev Error 5759 اپیدتم نص ب کردم درست نشد

MaTin در 7 فروردین 1399 |

slm khaste nabashid agha man hame karaii ke ggoftid O anjam dadam baraye error E 6164 vali bazam error miad lotfan age mishe komakam konid

یونس در 6 فروردین 1399 |

سلام وقتی میخوام برم تو بازی ارور directx میده آپدیت کردم ولی درست نشد ارور هم اینه Directx encountered and unrecoverable error. Check the readme for possible solutions.

رضا نجمی در 6 فروردین 1399

در صورتی که از برنامه های آنالیز و بهینه سازی سخت افزار، بازی ها یا شبکه مثل RivaTuner Statistics Server یا GIGABYTE EasyTune یا AMD Overdrive یا MSI Afterburner یا هر برنامه مشابه دیگه ای استفاده می کنید، اونارو غیرفعال کنید. همچنین برنامه تعمیر net framework هم گاهی اوقات کارسازه. کافیه Repair the .NET Framework جستجو کنید و از وب سایت مایکروسافت این برنامه رو دانلود کنید.

جاوید اکبری در 5 فروردین 1399 |

سلام،من با مشکل directx enountered an unrecoverable error: check the readme for possible solutions. مواجه شدم،آپدیت هارو هم نصب کردم ولی بازم این ارور رو داد...؟؟

رضا نجمی در 5 فروردین 1399

به لینک زیر مراجعه کنید: www.errorpedia.ir/s/b93d3

amir ali در 5 فروردین 1399 |

سلام من سیستمم رمش ۸ cpu مcorei7گرافیکمم nvidia840m نصب کردم بازی میاد بالا ولی یهو صفحه سیاه میشه ولی صداش میاد ولی تصویر نمیده مشکل از کجاست؟؟

alireza در 1 تیر 1399

مشکل منم همینه

arminiom در 4 فروردین 1399 |

من بازی رو از طریق battle.net گرفتم بعد error 6036 دارم.بعد چه جوری بازی رو بدون اینکه دوباره نت بدم دانلود کنم دیلت بعد دوباره نصب کنم؟؟؟

حسین در 10 اردیبهشت 1399

منم همین مشکل را دارم

behnam در 4 فروردین 1399 |

سلام دوستان اگه کسی بلده اروره منوراهنمایی کنه error code :0x00000001430dbe1e 7505236 ox0000005 modernwarfare.exe اگه کسی بلده AnyDeskهم دارم درست کنه لطفا راهنمایی کنید

علی در 4 فروردین 1399 |

سلام من مشکل لود نشدن مپ دارم

mohsen در 4 فروردین 1399 |

سلام میخشید من بازی رو که اجرا میکنم صفحه سیاه میشه و گیر میکنه سیستمم هم خیلی قویه و کارت گرافیکمم ابدیت کردم میشه لطفا کمکم کنید ممنون میشم.

رضا نجمی در 4 فروردین 1399

مطلب به روز رسانی شد. لطفا روش توضیح داده شده را تست کنید.

آرمان در 4 فروردین 1399 |

سلام من وقتی بازی رو اجرا میکنم تا لوگو infintywar و گاها activision میره بعد قفل میکنه میپره بیرون با ارور 6164 هرکاری هم که گفتید کردم ویندوز آپدیت کردم، درایور گرافیکو آپدیت کردم، درایور قبلی رو باز نصب کردم نشد که نشد. 100 گیگ دانلود کنی حتی وارد منو هم نشه خیلی زوره خدایی، اگه راه حل دیگه ای دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

رضا نجمی در 4 فروردین 1399

اگر برنامه Nvidia GeForce Experience یا برنامه های مشابه رو سیستمتون نصبه و در حال اجرا، اونا رو غیرفعال کنید. همچنین برنامه Windows Game Bar هم غیرفعال کنید.

Reza در 5 فروردین 1399

سلام تونستی درستش کنی

Omid در 4 فروردین 1399 |

سلام ببخشید بازی من ارور DEV ERROR 6036 رو میده و بازی رو اجرا نمیکنه لطفا یک راه حل بهم بگید ممنون میشم

رضا نجمی در 4 فروردین 1399

سلام. مطلب به روز رسانی شده. دوباره مطالعه بفرمایید.

arminiom در 4 فروردین 1399 |

سلام من بازی رو نصب کردم کارت گرافیک رو اپدیت کردم ویندوزم اپدیته همه چی اوکی ولی یه ارور میده که شما بش اشاره ای نکردید. fatal error dev error 6036 [ww_code_post_gfx.ff] f پایینشم که همون با ساپورت تماس بگیرید یه همچین چیزیه باید چی کار کنم اصلا داخل بازی هم نمیره!!!

رضا نجمی در 4 فروردین 1399

مطلب به روز رسانی شد. با تشکر از اطلاع رسانی.

MOBIN در 12 اردیبهشت 1399

سلام من هم با این ارور روبه رو شدم ولی رفعش کردم. اول برو به داخل برنامه بتل نت وقتی رفتی باز حداقل ۸گیگابایت باز دانلود میکنه بزار دانلود کنه اون ارور میگه این فایلی که نام برده شده اسیب دیده تو اون فایلی که گزاشتی دانلود بشه وقتی تموم شد اون وقت اون ارور رفع میشه من خودم این ارور رو رفع کردم ولی با ارور دیگری که هست ارور directx روبه رو شدم نمیدونم چیکار کنم اون روشی که گفتم رو امتحان کن شاید اون ارور توی ماله تو وقتی رفع شد بازی باز شد!

مهدی در 4 فروردین 1399 |

سلام خسته نباشد. اول بازی به من ارور میده میگه ورژن ویندوز شما پایین است و احتمال دارد سرعت بازی رو کاهش دهد بعد که گزینه خیر رو میزنم بازم یه اخطار دیگه میده که اونم باز no میزنم و وارد بازی میشه و تصویر وقتی سیاه میشه یه دفعه یه اخطار میده میگه ویندوز خودش به صورت اتومات مشکل رو حل کرد و گزینه بستن مشکل رو میاره به نظرتون چه کارش کنم؟ ویندوزم رو عضو کنم؟

رضا نجمی در 4 فروردین 1399

اگر از نظر حجم اینترنت مشکلی ندارید، فقط ویندوزو آپدیت کنید. در غیر این صورت بهتره از ورژن های جدیدتر ویندوز 10 (بیلد 1909) به بعد استفاده کنید.

کرمی در 4 فروردین 1399 |

سلام میزه تو بازی بعد از چند ثانیه ترور Dick read .5 ff میده میاد بیرون بازی رو هم دانلود کردم از بیلزارد لطفا کمک کنید

رضا نجمی در 4 فروردین 1399

این مشکل معمولا به دلیل کپی نشدن درست فایل ها به هارد هنگام نصب رخ می ده. یه بار بازیو کامل پاک و دوباره نصب کنید. اگه مشکل حل نشد، احتمال داره فایل های نصب بازی مشکل داشته باشند. همچنین گاهی اوقات به خاطر قدیمی بودن درایور کارت گرافیک هم این خطا رخ میده.

محمد در 4 فروردین 1399 |

سلام خسته نباشید ممنون بابت راهنمایی هاتون که به دوستانی که مشکل دارن کمک میکنید من چند روزه بازی رو نصب کردم واردش که میشم یک دقیقه بازی میکنم بعد بدون هیچ پیامی میندازه بیرون ولی بعضی اوقات این اتفاق نمیافته و چند ساعت بازی میکنم. درایور گرافیک رو اپدید کردم تنظیمات رو پایین اوردم اما نشد امکان داره از خود سرور های بازی باشه؟؟؟ ممنون میشم راهنمایم کنید

رضا نجمی در 4 فروردین 1399

همانطور که بالاتر گفته شده، بازی به دلیل تازه بودن هنوز مشکلا و باگ های زیادی داره که بسیاری از آن ها نیازمند آپدیت هستند. همچنین پایین بودن سرعت اینترنت هم یکی از دلایل اصلی رخ دادن کرش تو بازی هست. حتما آخرین آپدیت های منتشر شده برای بازیو نصب و همچنین ویندوز و درایورهاتون رو به روز کنید.

Hadgamer در 3 فروردین 1399 |

سلام. من وقتی میرم داخل بازی و بتل رویال رو میزنم که استارت شه میره توی لودینگ،همونجایی که زیرش نوشته beta. یه 2دیقه اونجا میمونه بعد برمیگرده توی هاب و مینویسهtimed out. چیکار کنم؟به نظرتون مشکل از نت منه؟

رضا نجمی در 3 فروردین 1399

به مسیر documents/modern warfare/players در پوشه Documents یا My Documents برید و نام فایل config.cfg را به یه اسم دلخواه تغییر بدید. سپس دوباره بازیو اجرا کنید.

majid در 6 فروردین 1399

منم دقیقا همین مشکلو دارم تا حالا فقط دوبار تونستم وارد بخش plunder بشم همه کارهایی هم که سایتا گفتن انجام دادم ولی نمیشه. توی plunder هم بعضی وقتا توی همون صفحه که زیرش نوشته Beta صدای محیط میاد ولی بازم میپره بیرون منتها وقتایی که صدای محیط میاد connection to host lost میزنه بقیه وقتا timed out تروخدا اگه کسی میدونه کمک کنه

Mahdi در 3 فروردین 1399 |

سلام،من با مشکل directx مواجه شدم،آپدیت هارو هم نصب کردم ولی بازم این ارور رو داد...؟؟

رضا نجمی در 3 فروردین 1399

خب چه اروری؟

kiarash در 3 فروردین 1399 |

سلام.من بازی اجرا میشه افت فریم میگیره و وقتی میخوام وارد Warzone بشم یهو شروع میکنه cpu کار کردن که اگه گرافیک بالا باشه به 100 میرسه و هنگ میکنه ارور disc read error {5.0]:'mp_donestk.ff میده حتی تو youtube ام فیلمی نبود ازش

رضا نجمی در 3 فروردین 1399

مشکل مربوط به فایل های بازی هستش که به درستی به هاردتون کپی نشدن. بازیو کاملا پاک کنید و دوباره نصب کنید. همچنین قدیمی بودن درایور کارت گرافیک هم ممکنه باعث این ارور شه.

Neon در 2 فروردین 1399 |

سلام مشکل من اینکه توی لودینگ بتل رویال و یا پلاندر هردو گیر میکنه نمیره تو, سرچ هم کردم گفتن توی کانفیگ فایل یه عددی رو از 1 تغییر بدی به 12 حل میشه ولی برای من از قبل 12 بود و هنوز هم این مشکل رو دارم, با ش کن هم امتحان کردم هنوز هم همینجوریه.

Ninja در 3 فروردین 1399

از من هم همینطوره چکارش باید بکنیم؟

رضا نجمی در 3 فروردین 1399

این مشکل به دلیل سرعت پایین اینترنت که این روزها خیلی معمول است، می تونه اتفاق بیفته. با این حال، پوشه Battle.net و در صورت وجود پوشه Blizzard Entertainment رو از مسیر C:\ProgramData پاک کرده و دوباره برنامه رو اجرا کنید. اگه مشکل حل نشد، یک بار به طور کامل برنامه بلیزاردو حذف و دوباره نصب کنید.

متین در 2 فروردین 1399 |

سلام خسته نباشید من تازه بازی رو نصب کردم وقتی اکانت اکتیویژن رو میخوام لوگین کنم تو لودینگ regestiring account گیر میکنه

رضا نجمی در 2 فروردین 1399

از مرورگر دیگه ای برای ثبت نام استفاده کنید. اگه کار نکرد، از برنامه های تغییر IP استفاده کنید.

مصطفی در 2 فروردین 1399 |

سلام من‌قبلا چن بار بازی کردم ولی از امروز وقتی وارد بازی میشم قبل از ورود به منوی بازی بسته میشه بدون هیچ اروری؟ بنظرتون راه حلی داره؟

مهدی در 2 فروردین 1399 |

سلام ببخشید من یه مشکلی دارم تو بازی می رم تو بازی یه ۵ دقیقه ای رو تو میمونم بعد منو میندازه بیرون میشه بگید مشکل چیه

Mohammad در 2 فروردین 1399 |

سلام من موقعی که میخوام وارد بازی بشم بهم خطای dev 6164 میده میدونی باید چیکار کنم تا این مشکلش حل شه تمامه درایورها رو هم اپدیت کردم

رضا نجمی در 2 فروردین 1399

همانطور که بالا توضیح داده شده، نسخه های قدیمی تر کارت گرافیکتونو امتحان کنید (مخصوصا نسخه اصلی که همراه با کارت گرافیک بوده).

Hadifa در 2 فروردین 1399 |

سلام من بازیو نصب کردم ۱ بار اجراش هم کردم اوکی بود. بعد دراور گرافیکمو که آپدیت کردم دیگه بازی اجرا نشد و ارور nvwgf2umx.dll میده. درایور رو به ورژن قبلی هم برگردوندم اوکی نشد و همین ارور رو داد. آخرین آپدیت انویدیا ورژن ۴۴۲.۷۴ رو هم نصب کردم اوکی‌نشد. امکانش هست راهنماییم کنید ؟

رضا نجمی در 2 فروردین 1399

متاسفانه این مشکل برای کابرای بسیاری به وجود اومده و هنوز راه حل ثابتی از طرف انویدیا یا شرکتای سازنده بازی ها اعلام نشده. برای بعضی از کاربرا نصب دوباره بسته های ++Visual C و DirectX مشکلو حل کرده. برای بعضی هم اجرای دستور sfc /scannow در خط فرمان راهگشا بوده. توصیه می کنم ابتدا درایورتونو با برنامه های مخصوص پاک کردن برنامه ها مثل GeekUninstaller به طور کامل حذف کنید، سپس با استفاده از CCleaner سیستم و رجیستریو اسکن کنید تا هیچ فایل و کلید اضافی باقی نمونده باشه. بعد درایور مخصوص کارت گرافیک خودتونو نصب کنید.

amir در 1 فروردین 1399 |

سلام من بازی از بتل نت نصب کردم اجرا هم میشه بدون لگ فقط داخل بازی بعد از پنج دقیقه میدازه بیرون بدون هیچ اروری

رضا نجمی در 1 فروردین 1399

طبق توصیه های اکتیویژن، قبل از هر چیزی مطمئن شید که سیستمتون حداقل نیازمندی های سخت افزاریو داره. برای تست می تونید تنظیمات گرافیک بازیو پایین بیارید. همین طور از آخرین درایور کارت گرافیک خودتون استفاده کنید.

سبحان در 2 فروردین 1399

سلام برای منم همین مشکل رو داره و سخت افزارم هم منساب بازی هست gtx 1050 Ram 16 ز cpu i7 7700 حتی گرافیک روهم روی کمترین حالت گزاشتم و بازم بعد از 10 دقیقه کلا بدون هیچ اروری میاد بیرون

Behnam در 1 فروردین 1399 |

سلام من وقتی بازیو باز میکنم وقتی داره ویدیو دمو رو نشون میده تصویرگیرمیکنه و رد نمیشه برم داخل بازی دوستان اگه کسی میدونه راهنمایی کنه چکارکنم؟

رضا نجمی در 1 فروردین 1399

این مشکل گاهی اوقات برای IP های ایرانی در بازی های آنلاین اتفاق می افته. برنامه های تغییر IP رو امتحان کنید.

Omid در 29 اسفند 1398 |

من همه چی اوکیه ولی خیلی لگ دارم، گرافیکم اوردم پایین ولی لگ داره بازی، دلیلش چیه؟ ماله نته؟ چون سیستمم برای بازی کشش داره مشکل گرافیکی ندارم

رضا نجمی در 29 اسفند 1398

معمولا لگ داشتن بازی ها اونم آنلاین، به دلیل سرعت نت پایین یا ضعیف بودن سیستم هستش. آپدیت کردن درایور کارت گرافیک گاهی اوقات میتونه این مشکلو حل کنه.