Resident Evil 3 Remake یک بازی ویدیویی ترسناک سبک بقا است که توسط کمپانی Capcom ساخته و منتشر شده است. این بازی که برای پلتفرم های مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در تاریخ 3 آوریل 2020 منتشر شده، بازسازی بازی Resident Evil 3: Nemesis محصول سال 1999 است که پس از موفقیت بازی Resident Evil 2 Remake در سال 2019 توسعه یافت. بازی در فروشگاه اینترنتی Steam عرضه شده و با این که عموما توسط منتقدان نقد های خوبی دریافت کرده، انتقاداتی نیز به کوتاه بودن داستان، آهسته بودن روند بازی و نبود المان های بازی اصلی دریافت کرد.

در این مطلب، تلاش کرده ایم تا ارورها و مشکل های متداول بازی Resident Evil 3 Remake را بررسی کرده و روش های رفع و حل آن ها را تا جای ممکن ارائه دهیم.

 

*** آپدیت 1.04 بازی برای رفع بسیاری از باگ ها و مشکلات منتشر شده است. بنابراین بازی خود را قبل از هر کاری به روز رسانی کنید.

 

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Resident Evil 3 Remake:

 • OS: WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64-BIT Required)
 • Processor: Intel® Core™ i5-4460 or AMD FX™-6300 or better
 • Memory: 8 GB RAM
 • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Video RAM
 • DirectX: Version 11

 

سیستم پیشنهادی بازی Resident Evil 3 Remake:

 • OS: Win 10 64
 • Processor: Intel Core i7-3770 4-Core 3.4GHz / AMD FX-9590
 • Graphics: AMD Radeon RX 480 4GB or NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB
 • System Memory: 8 GB RAM
 • Storage: 30 GB Hard drive space
 • DirectX 11 Compatible Graphics Card

 


ارور های DLL متداول بازی ها

فایل های کتابخانه لینک پویا یا dll، از جمله مهمترین فایل های سیستم عامل ویندوز می باشند که بسیاری از برنامه ها مخصوصا بازی های کامپیوتری برای اجرای خود، به آن ها نیاز دارند. در این بین، فایل های dll موجود در بسته های DirectX و Visual C++ Redist بیشترین کاربرد و استفاده را در بین بازی های ویدیویی دارند و در صورت نصب نبودن این بسته ها در سیستم، تقریبا اجرای تمامی بازی ها با مشکل و خطا مواجه خواهد شد.

در صورتی که هنگام اجرای بازی یا بعد از اجرای آن و یا حتی حین نصب بازی با هر کدام از ارور های زیر مواجه شدید، به صفحه مربوط به خطای مورد نظر مراجعه کرده و روش های تشریح شده برای حل و رفع آن ها را مطابق دستورالعمل ها دنبال کنید:رفع مشکل اجرا نشدن بازی Resident Evil 3 Remake

برای حل مشکل باز نشدن Resident Evil 3 Remake ابتدا باید مجوزهای مورد نیاز بازی را برای آن فراهم کنیم. برای این کار به محل و پوشه نصب بازی خود رفته و فایل exe اجرای بازی را بیابید. سپس روی آن راست کلیک کرده و Run as administrator را بزنید.

در صورتی که بازی اجرا نشد، در همان مکان نصب بازی، فایل re3_config.ini را باز کرده و در آن گزینه UseOptimizeShader را غیرفعال کنید.

اگر مشکل همچنان ادامه دارد، آنتی ویروس موجود در سیستم خود را غیرفعال کرده و دوباره بازی را امتحان کنید. همچنین بررسی کنید که آنتی ویروس شما فایلی از بازی را حذف یا قرنطینه نکرده باشد، زیرا گاهی اوقات بعضی از فایل های مربوط به بازی ها مخصوصا فایل های کرک بازی ها به عنوان ویروس تشخیص داده می شوند و در نتیجه به قرنطینه منتقل می شوند. بنابراین لیست فایل های موجود در قرنطینه آنتی ویروس خود را بررسی کنید و در صورتی که فایلی از بازی را در آن مشاهده کردید، آن را Restore کنید. البته ابتدا باید پوشه نصب بازی را در لیست سفید آنتی ویروس خود قرار دهید تا پس از ریستور، فایل ها دوباره حذف نشوند.

یکی دیگر از دلایل اصلی بروز این مشکل، نصب نبودن بسته های Visual C++ Redistributable مورد نیاز بازی است. تقریبا تمامی بازی ها برای اجرا و عملکرد صحیح خود به این بسته ها که توسط مایکروسافت توسعه داده شده اند، نیاز دارند و معمولا این بسته ها در فایل ایمیج یا DVD نصب بازی در پوشه ای به نام Redist و با نام vcredist موجود هستند که باید نصب شوند. درغیر این صورت می توانید آخرین نسخه آن را از این لینک دانلود کنید.

علاوه بر موارد بالا، اگر هنوز درایور کارت گرافیک و سیستم عامل خود را به روز رسانی نکرده اید، اکنون باید این کار را انجام دهید؛ زیرا این بازی برای اجرا روی آخرین بیلدهای سیستم عامل ویندوز طراحی شده است و قدیمی بودن سیستم عامل و درایور کارت گرافیک می تواند دلیل این مشکل باشد.

 

رفع مشکل کرش شدن بازی Resident Evil 3 Remake

قدیمی بودن درایور کارت گرافیک، اصلی ترین دلیل کرش کردن بازی هاست. بنابراین در صورتی که با این مشکل مواجه شدید، حتما از نصب بودن آخرین درایور کارت گرافیک خود در سیستم مطمئن شوید. به علاوه ویندوز خود را نیز آپدیت کنید تا هرگونه ناسازگاری بین بازی و سیستم عامل برطرف شود.

اگر درایورها را به روزرسانی کرده اید،، تنظیمات گرافیکی بازی را کاهش دهید و دوباره امتحان کنید. کارت گرافیک شما ممکن است نتواند عملکردی را که می خواهید ارائه دهد و در نتیجه فشار زیاد، ویندوز اقدام به بستن بازی کند. همچنین، بازی را به جای Full Screen در حالت Windowed اجرا کنید و اطمینان حاصل کنید که هیچ اورکلاک فعالی برای کارت گرافیک شما وجود ندارد. اجرا کردن بازی به صورت ادمین نیز گاهی می تواند مشکل گشا باشد. (روی فایل اجرای بازی راست کلیک کرده و Run as administrator را بزنید)

علاوه بر به روزرسانی GPU و سیستم عامل، بررسی کنید که آخرین آپدیت های موجود برای بازی را نیز رفع کرده باشید. اکثر بازی ها، هنگام انتشار باگ ها و مشکلاتی دارند که به مرور با انتشار به روز رسانی ها و پچ های مختلف برطرف می شوند.

آنتی ویروس ها نیز در بسیاری از مواقع مشکلاتی را برای بازی ها ایجاد می کنند. بنابراین آنتی ویروس موجود در سیستم خود را غیرفعال کرده و دوباره بازی را امتحان کنید. همچنین بررسی کنید که آنتی ویروس شما فایلی از بازی را حذف یا قرنطینه نکرده باشد، زیرا گاهی اوقات بعضی از فایل های مربوط به بازی ها مخصوصا فایل های کرک بازی ها به عنوان ویروس تشخیص داده می شوند و در نتیجه به قرنطینه منتقل می شوند. بنابراین لیست فایل های موجود در قرنطینه آنتی ویروس خود را بررسی کنید و در صورتی که فایلی از بازی را در آن مشاهده کردید، آن را Restore کنید. البته ابتدا باید پوشه نصب بازی را در لیست سفید آنتی ویروس خود قرار دهید تا پس از ریستور، فایل ها دوباره حذف نشوند.

 

رفع مشکل صفحه سیاه بازی Resident Evil 3 Remake

مطابق اعلام کاربران در انجمن های بازی، برای عده ای از افراد پس از اجرای بازی صفحه سیاه همراه با صدای بازی نمایش داده می شود و کاربر توانایی انجام هیچ گونه عملی را در بازی ندارد. برای حل این مشکل، روش های زیر را تست کنید:

اجرای بازی در حالت Windowed: این مسئله در موارد ساده، مربوط به تنظیمات رزولوشن گرافیک بازی است که به راحتی قابل حل است. تنها کافیست پس از اجرای بازی و نمایش صفحه سیاه، کلیدهای Alt + Enter را زده تا بازی وارد حالت Windowed شود که در این حالت به طور معمول، مشکل صفحه سیاه وجود ندارد. در این صورت وارد تنظیمات گرافیک بازی شده و رزولوشن آن را مطابق صفحه نمایش خود تغییر دهید.

استفاده از High Performance: در صورتی که بازی را در لپ تاپ اجرا می کنید، اطمینان حاصل کنید که بازی از طریق کارت گرافیک اصلی اجرا می شود، نه گرافیک آن بورد پردازنده! معمولا لپ تاپ ها بر اساس برند و نوع گرافیک استفاده شده، گزینه ای برای تغییر گرافیک پیش فرض استفاده شده برای برنامه و بازی مورد نظر در اختیار کاربر قرار می دهند که با استفاده از آن، باید کارت گرافیک مورد نظر یا حالت High Performance را برای بازی انتخاب کنید.

نصب دوباره بازی: یکی از اصلی ترین دلایل این خطا، مشکل در فایل های کپی شده بازی هنگام نصب آن است که در نتیجه آن، این مشکل می تواند ظاهر شود. بنابراین یکبار بازی را کاملا پاک کرده و مجددا آن را نصب کنید.

 

رفع ارور re3.exe has stopped working در بازی Resident Evil 3 Remake

برای حل این مشکل، روش های زیر را تست کنید:

تغییر نسخه دایرکت ایکس از 12 به 11: وارد پوشه نصب بازی شوید و فایل re3_config را به وسیله برنامه Notepad باز کنید. سپس گزینه های زیر را با مقادیر مقابل آن ها تغییر دهید و فایل را دخیره کنید:

 • Capability=DirectX11
 • TargetPlatform=DirectX11

غیرفعال کردن آنتی ویروس: گاهی اوقات آنتی ویروس ها فایل های مربوط به بازی را مخصوصا فایل های کرک را به عنوان ویروس تشخیص داده و آن ها را حذف می کنند که در نتیجه آن، بازی غیر قابل راه اندازی می شود. بنابراین قسمت قرنطینه مربوط به آنتی ویروس خود را بررسی کنید و در صورتی که فایلی مربوط به بازی در آن یافتید، آن را بازیابی (Restore) کنید. همچنین، پوشه بازی را به لیست سفید آنتی ویروس خود اضافه کنید تا مجددا این فایل ها حذف نشوند. در کنار این موارد، غیرفعال کردن آنتی ویروس قبل از اجرای بازی نیز می تواند مشکل را برطرف کند.

استفاده از کرک مناسب: در صورتی که از نسخه کرک شده بازی استفاده می کنید، ابتدا مطمئن شوید که بازی به درستی کرک شده باشد و مراحل آن را به درستی اجرا کرده باشید. همچنین ممکن است فایل های کرک بازی خراب بوده یا مناسب نسخه بازی شما نباشند. بنابراین سعی کنید تا کرک دیگری را دانلود کرده و مجددا بازی را با استفاده از فایل های جدید کرک کنید.

نصب بسته های نرم افزاری: بازی های کامپیوتری معمولا برای اجرای خود به بسته های نرم افزاری سوم شخص از جمله Visual C++ Redistributable و DirectX نیاز دارند. این بسته معمولا در کنار فایل های نصب بازی و در اکثر مواقع در پوشه Redist موجود می باشند که باید در سیستم نصب شوند. در صورت موجود نبودن این بسته ها، می توانید به این لینک رفته و آخرین نسخه بسته Visual C++ Redistributable را دانلود و نصب کنید.

اجرای بازی به صورت ادمین: یکی از دلایل رخ دادن این گونه مسائل در بازی ها، نداشتن مجوز های لازم برای اجرا و دستیابی به فایل های مورد نیاز است. برای حل این مشکل:

 • به محل نصب بازی بروید و روی فایل اجرای بازی راست کلیک کنید
 • Properties ر زده و در سربرگ Compatibility، تیک گزینه Run this program as an administrator را بزنید
 • در نهایت Ok را زده و دوباره بازی را اجرا کنید

به روز رسانی کارت گرافیک: آپدیت کارت گرافیک از اصلی ترین روش های حل مشکلات در بازی هاست که در بسیاری از مواقع باعث برطرف شدن آن ها نیز می شود. بنابراین مطمئن شوید که از آخرین نسخه های منتشر شده درایور کارت گرافیک خود استفاده می کنید.

نصب دوباره بازی: یکی از اصلی ترین دلایل این خطا، مشکل در فایل های کپی شده بازی هنگام نصب آن است که در نتیجه آن، این مشکل می تواند ظاهر شود. بنابراین یکبار بازی را کاملا پاک کرده و مجددا آن را نصب کنید.

 

رفع مشکل صدا در بازی Resident Evil 3 Remake

در صورتی که در بازی با مشکلات صدا نداشتن، قطع و وصل شدن صدا یا صدای آهسته مواجه شدید، به طور معمول با یکی از دو روش زیر می توانید این مشکلات را برطرف کنید:

1. V-Sync غیرفعال می تواند دلیل این مشکل باشد و بسیاری از کاربران توانسته اند با فعال کردن V-sync، مشکلات مربوط به صدا را برطرف کنند. برای این کار:

 • در کارت های گرافیک انویدیا، NVIDIA Control Panel را باز کرده و از پنل سمت چپ Manage 3D settings را بزنید. حال در انتهای لیست زیر قسمت I would like to use the following 3D settings، گزینه Vertical sync را روی Force on قرار دهید.
 • در کارت های گرافیک AMD، برنامه Catalyst control center را بازی کرده و از پنل سمت چپ، زیر قسمت Gaming روی 3D Application Settings کلیک کنید. حال غلتک زیر قسمت Wait for vertical refresh را روی Quality قرار دهید.

2. خاموش کردن Spatial Sound ویندوز هم می تواند این مشکلات را برطرف کند. بدین منظور:

 • در نوار جستجوی ویندوز، عبارت sound را تایپ کرده و Enter را بزنید
 • در پنجره باز شده، وسیله مورد نظر خود را انتخاب کرده و Properties را بزنید
 • حال در پنجره جدید، به سربرگ Spatial Sound رفته و بررسی کنید که نوار کشویی روی off باشد

همچنین در صورتی که کارت های صدایی نظیر Sound Blaster در سیستم شما نصب است، در پنجره آخر توضیحات بالا، به سربرگ Enhancements رفته و تیک Disable all sound effects را بزنید.

اگر هنگام اجرای بازی صداهای به هم ریخته مانند وزوز و پرش به گوش می رسند، می توان با تنظیم پیکربندی صوتی در ویندوز مشکل را برطرف کرد:

 • در نوار جستجوی ویندوز، عبارت sound را تایپ کرده و Enter را بزنید
 • در پنجره باز شده، وسیله مورد نظر خود را انتخاب کرده و Properties را بزنید
 • حال در پنجره جدید، به سربرگ Advanced رفته و در قسمت Default Format، تنظیمات صدا را روی حداقل قرار دهید

 

رفع ارور Fatal Application Exit در بازی Resident Evil 3 Remake

ارور fatal application exit یکی از مشکلات متداول در سری بازی های Resident Evil است و بازیکنان در نسخه های قبلی بازی نیز با این ارور مواجه شده بودند. به منظور برطرف سازی این مشکل، روش های زیر را می توانید تست کنید:

به روز رسانی درایور کارت گرافیک: یکی از دلایل اصلی رخ دادن این خطا، قدیمی بودن درایور کار گرافیک نصب شده در سیستم است که با آپدیت آن، ممکن است این ارور بر طرف شود.

کاهش تنظیمات گرافیک بازی: کاربران بسیاری گزارش داده اند که با کاهش تنظیمات مربوط به گرافیک بازی و غیر فعال کردن بعضی از موارد آن، موفق به حل این مشکل شده اند. بنابراین قبل از شروع گیم پلی بازی، به تنظیمات مربوط به کارت گرافیک رفته و تنظیمات آن را (مخصوصا FPS را) کاهش دهید.

 

برچسب ها : Resident Evil
لینک کوتاه:     www.errorpedia.ir/s/cdd46

مطالب مرتبط

نظر شما

لطفا نام و نظر خود را در فرم زیر وارد کرده تا در صورت تایید برای کاربران نمایش داده شود.
متن تصویر:

نظرات کاربران

کامرات در 7 اردیبهشت 1401 |

من نمیتوانم بازی رو سیو کنم مشکل کجاست

ممد در 9 فروردین 1401 |

من وقتی بازی رو اجرا میکنم صفحه سیاهه و صدایی هم نیست و حتی رو حالت ویندو هم وا میشه چکار کنم لطفا کمک کنید

مهدی در 1 مرداد 1400 |

سلام من تو ازمایشگاه هورمون بنفشو برداشتم نمسیس پرتم کرد اونور رفتم به اسانسور بالا که رفتم نه میشد لوت جم کنی هیچ گزینه ای نمیاد حتی لوت خودتو هم نمیتونی نگاه کنم مشکل چیه

حسین در 27 تیر 1400 |

سلام من بازیرو نصب کردم و وقتی اجرا میکنم یه صفحه سیاه باز میشه که گوشه بالا سمت چپ خیلی کوچیک داره نشون میده چیکار کنم ک صفحه کامل برام باز بشه؟؟!

کسری در 20 تیر 1400 |

سلام من در بازی بعد از میکس کردن 2 تا واکسن و ساختن واکسن اصلی که نشون میده نیمیس حمله میکنه و بعد جیل یه آتشی درست میکنه از آسانسور بالا میره بعد نمیدونم چرا هیچ کلید یا دکمه ای کار نمیکنه رویه کیبورد مشکل از چیه که داخل بازی این مشکل درست شده من بازی رو از سایت دانلودها گرفتم + همه دی اس سی هایه بازی مشکل من چیه میشه راهنمایی کنین

دانیال در 17 تیر 1400 |

سلام ببخشید یه سوالی داشتم من سیستمم میکشه بازی رو و هیچ مشکلی نداره اما بعضی از چیز ها مثل میز و در و دیوار ها غیب میشن و لود نمیشن مشکلش چیه و چطور میتونم درستش کنم؟

LI∆ در 26 اردیبهشت 1400 |

دمتون گرم مرسی من یک هفتس دنبال راه حل بودم اما پیدا نکردم دمتون خیلی گرم

هومان در 1 اردیبهشت 1400 |

سلام خسته نباشید من سیستمم کاملا برای بازی اوکیه حتی رو گرافیک مکس همه نرم افزار های لازم هم دارم بازی هم کامل نصب شده وقتی بازی رو اجرا میکنم شروع ک میشه او قسمت ک میره داخل دسشویی همونجا قفل میشه دیگه تکون نمیخوره موس میچرخه و زیر نویس هم میگه فقط خود کارکترش ثابت میموئنه نمیشه تکون داد میشه راهنمایی کنید لطفا؟؟

سیامک در 10 آبان 1400

منم همین مشکل رو دارم و هرکاری میکنم درست نمیشه

سبحان در 21 اسفند 1399 |

سلام بازى من سيو نميشه… وقتى بجاى سيو ميرسم ارور ميده failed to seve game من بازى رو دانلود نكردم cd كركش رو خريدم مشكل چيه ؟ ايا مشكل از cd هست ؟ لطفا هرچه سريع تر جواب بديد

رضا نجمی در 21 اسفند 1399

احتمالش هست. همینطور ممکنه کرک بازیتون مشکل داشته باشه. در هر صورت یک بار بازیو کامل پاک کنید و دوباره نصب کنید. دقت کنید که آنتی ویروستون حتما غیر فعال باشه و بازی هم به درستی کرک بشه.

مسعود در 8 اسفند 1399 |

سلام به یه مشکلی خوردم..تقریبا فکر کنم اواخر بازی اویل ۳ هستم. اون قسمت که دختر واکسن میسازه و با غول درگیر میشه. غول پای دختر میگیره که بکشه داخل اتش.. دختر سینه خیز میاد جلو که کپسول منفجر میشه میاد سوار بالا بر میشه از وقتی که بالا میاد دیگه هنه دکمه های کیببورد بازی از کار میوفته بجز راه رفتن.... میخواستم ببینم مشکل از جیه ؟؟

رضا نجمی در 9 اسفند 1399

تنظیمات گرافیک بازیو تا انتها کاهش بدید و دوباره تست کنید.

dani fytui در 17 دی 1399 |

سلام من نسخه کرک dodl را نصب کردم ولی بازی سیو نمیشه

آروین در 30 آبان 1399 |

سلام ببخشید من وقت شروع بازی اجسام دور و اطراف غیب هستند چیکار کنم؟

رضا نجمی در 1 آذر 1399

اول درایور کارت گرافیکتونو آپدیت کنید، بعد اگر مشکل حل نشده بود تنظیمات گرافیک بازیو تا آخر کاهش بدید و دوباره تست کنید.

arman در 11 آبان 1399 |

سلام میشه راهنمایی کنید برای تنظیمات دسته کامپیوتر هرکاری میکنم نمیشه

amir در 4 آذر 1399

منم خودمو جر دادم دسته درست نمیشه

زکریا در 7 دی 1399

لطفاً تنظیم دسته کامپیوتر برای این بازی هم بزارید

اروین در 9 آبان 1399 |

سلام خسته نباشید یه جا که کارکتر بازی واکسن رو درست میکنه نمسیس بهش حمله میکنه فرار میکنه با آسانسور میره بالا بعد اون نشانگرای آیتمها محو میشن و هیچکاری نمیشه کرد فقط راه میره و شلیک میکنه حتی استارت هم نمیشه زدمشکلی که توو سایتها بیشتر کاربرا با نسخه فیت گرل همین مشکلو دارن لطفا راهنمایی کنید باتشکر

رضا نجمی در 9 آبان 1399

این جور مسائل معمولا به دلیل اختلالات گرافیکی رخ میدن. قبل از اتفاق افتادن مشکلی که اشاره کردید، گرافیک بازیو تا انتها کاهش بدید و دوباره تست کنید.

جعفر در 14 بهمن 1399

منم دقیقا همین مشکل رو دارم... هیچ جوری هم حل نمی شه

سجاد ابراهیمی در 2 آبان 1399 |

سلام خسته نباشید من بازی اویل سه رو روی سیستم یکی از دوستان نصب کردم سیستم تازه خریداری شده و تازه هم دیشب اسمبل شد ولی بازی اجرا میشه روی گزینه نیو گیم که میزنیم بازی میپره بیرون و بسته میشه بدونه هیچ اروری لودینگ تا 20 درصد میاد بعد بازی به صورت کامل بسته میشه ممنون میشم کمک کنید کل مراحل بالا رو رفتم ولی باز مشکل هست مشخصات سیستم cpu : i3 9100f gpu rx590 ram 16gig 2666

رضا نجمی در 2 آبان 1399

از اون جایی که ویندوزتون جدیده، احتمالا یه سری از پیش نیاز های بازی رو سیستمتون نصب نیست. بسته ها یا نرم افزار هایی که تو فایل یا دی وی دی نصب بازی (معمولا تو پوشه ای به نام Redist) وجود دارند را نصب کنید. اگر مشکل باقی بود، بازیتونو دوباره کرک کنید و حتی یه کرک دیگه براش دانلود کنید و با اون تست کنید.

طاها در 28 مهر 1399 |

کاهش تنظیمات مربوط به کارت گرافیک از کجا انجام بدهیم چون برای من fatal application exit میاد

رضا نجمی در 28 مهر 1399

تو منوی بازی (Options) تنظیمات مربوط به قسمت Graphics رو کاهش بدید.

وحید در 26 مهر 1399 |

سلام من بازی رو نصب کردم این ارور میده خواهشا کمک کنید http://s14.picofile.com/file/8410270926/20201008_161904.jpg اپدیت کردم درایو کارت گرافیک .run adminastor هم ردم ویندوز هم از حالت ۱۰ به ۸ به ۷ در پروپرتیز تغییر دادم ولی درست نشد

رضا نجمی در 27 مهر 1399

مشکل شما به مطلب بالا افزوده شد.

امیر در 21 مهر 1399 |

سلام خدمت شما ببخشید من وقتی میزنم رو بازی صفحه سیاه میاد و اصلا هیچ اتفاقی نمی افته نه صدا و نه تصویر هیچ فقط یه صفحه سیاه خالی رفع مشکل صفحه سیاهی که نوشتید رو انجام دادم ولی نتیجه نگرفتم کمک کنید دستتون درد نکنه

وحید در 21 مهر 1399 |

سلام در مرحله آزمایشگاه و وقتی هیولا به jill حمله میکنه و اون مخزن سوخت رو منفجر کرده و با آسانسور به safe room میره، به غیر از حرکت و شلیک همه بخشها غیر فعال میشه و امکان save و باز کرده جعبه و درها وجود نداره و آیکون اونها روی صفحه بازی دیده نمیشه به نظر شما مشکل از کجاست؟

رضا نجمی در 27 مهر 1399

این جور مسائل معمولا به دلیل اختلالات گرافیکی رخ میدن. قبل از اتفاق افتادن مشکلی که اشاره کردید، گرافیک بازیو تا انتها کاهش بدید و دوباره تست کنید.

امیر در 20 مهر 1399 |

سلام خدمت شما ببخشید من بازی رو نصب کردم ولی فقط یه صفحه مشکی میاد بالا

رضا نجمی در 21 مهر 1399

یه روش برای این مشکل به مطلب بالا اضافه شد.

ممد در 17 مهر 1399 |

سلام من موقع اجرای بازی با ارور fatal aplication exit مواجه میشم مشکل چیه؟

رضا نجمی در 21 مهر 1399

مطلب بالا به روز رسانی شد.

پوریا در 13 مهر 1399 |

سلام من نسخه فیت گرل رو دانلود کردم اما الان یه ساعتها که روی 0.4 درصد فایل re_chunk_000.netگیر کرده. میشه راهنمایی کنید. ممنون

رضا نجمی در 13 مهر 1399

معمولا نسخه های فشرده فرآیند نصبشون طول می کشه و میتونه تا ساعت ها ادامه داشته باشه. پس یا صبور باشید یا نسخه دیگه ای دانلود کنید.

پدرام در 30 مهر 1400

وای منم همین مشکلو دارم دارم دیونه میشم کمکم کنید من اویل بازی رو از یه سایت نسخه فشرده دانلودکردم بعد ارورISDONEIbbرو میدادبعد از یه جای دیگه دانلود کردم درست شد بعد اونشب بازی رودانلود کردم بازی کردم فرداشهم بازی کردم بعد رفتم زیر نویس گزاشتم وفقط یه صفه سیاه اومد وهمینجوری موندبعد بازی رو پاک کردم دوباره نصب کردم و بازی روی4.0همینطوری موند

poriaamel در 12 مهر 1399 |

سلام من نسخه فیت گرل را نصب کردم موقع اجرا ارور Has stop working میده چکار کنم؟

رضا نجمی در 12 مهر 1399

به احتمال زیاد مشکل از کرک بازیه، یا دوباره بازیتونو درست کرک کنید یا از یه کرک دیگه استفاده کنید.