اپیک گیمز یکی از شرکت ها و استودیوهای بازی سازی مطرح در سراسر جهان است که بازی های محبوبی همچون Fortnite ،Gears of War و Dauntless را توسعه داده است. به علاوه موتور بازی سازی مشهور Unreal Engine که بازی های کوچک و بزرگ بسیاری با استفاده از آن ساخته شده اند نیز از محصولات این شرکت است. Epic Games در سالیان اخیر تمرکز بسیاری روی بازی های آنلاین قرار داده است و یکی از موفق ترین این موارد یعنی بازی فورتنایت را که به صورت Free-to-Play می باشد را روانه بازار کرده است. برای اجرای این بازی های آنلاین، باید برنامه مخصوص این شرکت یعنی Epic Games Launcher را روی سیستم خود نصب کرده باشید و به وسیله آن بازی های این شرکت را دانلود و اجرا کنید.

با این حال، هنگام نصب و اجرای برنامه اپیک گیمز و یا نصب و اجرای بازی های آن با ارورها و مشکلات متعددی ممکن است مواجه شوید که در ادامه این مطلب می خواهیم این ارور های اپیک گیمز را بررسی کنیم و راه حل هایی برای آن ها ارائه دهیم.

همچنین می توانید از لینک های زیر برای مراجعه به صفحات مخصوص بازی های موجود در اپیک گیمز نیز استفاده کنید:

 

حل مشکل Epic Games


حل مشکل اجرا نشدن Epic Games

برای رفع مشکل باز نشدن لانچر اپیک گیمز می توانید روش های زیر را امتحان کنید:

بستن لانچر قبلی: کلیدهای Ctrl + Alt + Del را همزمان بفشارید و در صفحه باز شده Task Manager را انتخاب کنید. سپس در پنجره باز شده، در صورتی که Epic Games در لیست برنامه ها موجود بود، روی آن کلیک کرده و End task را بزنید.

تعمیر لانچر: در نوار جستجوی ویندوز، عبارت Control Panel را تایپ کرده و از لیست آن را انتخاب کنید. در پنجره باز شده روی Uninstall a program کلیک کنید. در لیست برنامه ها، Epic Games را بیابید، روی آن راست کلیک کنید و Repaire را بزنید.

تتظیم صفحه نمایش: روی یک مکان خالی از دسکتاپ خود راست کلیک کنید و Display Settings را بزنید. سپس در قسمت Scale and layout گزینه Change the size of text, app and other items را روی 100% قرار دهید.

تنظیم سازگاری برنامه: روی آیکون لانچر اپیک گیمز راست کلیک کنید و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید.

پاک کردن کش برنامه: در نوار جستجوی ویندوز عبارت %appdata% را وارد کنید و Enter را بزنید. در پنجره باز شده، یک پوشه به عقب برگردید (کلید Backspace را بزنید یا از گوشه بالا سمت چپ دکمه back را بزنید) و وارد پوشه Local شوید. سپس به ترتیب وارد پوشه های EpicGameLauncher و Save شوید و پوشه webcache را حذف کنید.

 

رفع ارور 30007 در Epic Games

کاربران بسیاری بعد از اجرای بازی مورد نظر خود توسط لانچر اپیک گیمز، خطایی با عنوان Launch Error (30007) دریافت می کنند که متن کامل آن به صورت زیر است:

Error Code: 30007 (Easy Anty-Cheat cannot run if Driver Signature Enforcement has been disables)

این ارور ممکن است برای تمام بازی های نصب شده یا تنها برخی از آن ها در لانچر اپیک گیمز رخ دهد که برای حل آن می توانید به صورت زیر عمل کنید:

- در نوار جستجوی ویندوز، عبارت cmd را تایپ کرده، در لیست روی Command Prompt راست کلیک کرده و Run as administrator را بزنید

- در صورتی که پیامی با عنوان User Account Control ظاهر شد، Yes را بزنید

- در پنجره سیاه باز شده، دستورات زیر را به ترتیب و یکی یکی وارد کرده و Enter را بزنید:

توجه: در اجرای دستورات زیر دقت کنید. زیرا در صورت اشتباه، ممکن است در بوت ویندوز مشکل ایجاد شود.

bcdedit.exe -set TESTSIGNING OFF
bcdedit.exe -set NOINTEGRITYCHECKS OFF

در نهایت پنجره Command Prompt را بسته و سیستم خود را یک بار ریاستارت کنید. پس از راه اندازی، بازی را دوباره اجرا کنید.

لینک کوتاه:     www.errorpedia.ir/s/cb6c9

مطالب مرتبط

نظر شما

لطفا نام و نظر خود را در فرم زیر وارد کرده تا در صورت تایید برای کاربران نمایش داده شود.
متن تصویر:

نظرات کاربران

هیچ نظری تا کنون ثبت نشده است