Ring of Elysium یک بازی چند نفره آنلاین و بتل رویال رایگان است که توسط استودیو Aurora ساخته و توسط Tencent TCH Scarlet Limited در Steam، DMM و Garena منتشر شده است. در این مطلب می خواهیم ارورها و مشکل های بازی ROE را بررسی کنیم و روش های حل و رفع آن ها را تا جای ممکن ارائه دهیم.

 

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Ring of Elysium:

  • OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
  • Processor: Intel i3 8130U(2Cores, 2.3GHz) or equivalent
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GT 730 or equivalent
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 10 GB available space
  • Sound Card: DirectX-compatible using the latest drivers

 


ارور های DLL متداول بازی ها

فایل های کتابخانه لینک پویا یا dll، از جمله مهمترین فایل های سیستم عامل ویندوز می باشند که بسیاری از برنامه ها مخصوصا بازی های کامپیوتری برای اجرای خود، به آن ها نیاز دارند. در این بین، فایل های dll موجود در بسته های DirectX و Visual C++ Redist بیشترین کاربرد و استفاده را در بین بازی های ویدیویی دارند و در صورت نصب نبودن این بسته ها در سیستم، تقریبا اجرای تمامی بازی ها با مشکل و خطا مواجه خواهد شد.

در صورتی که هنگام اجرای بازی یا بعد از اجرای آن و یا حتی حین نصب بازی با هر کدام از ارور های زیر مواجه شدید، به صفحه مربوط به خطای مورد نظر مراجعه کرده و روش های تشریح شده برای حل و رفع آن ها را مطابق دستورالعمل ها دنبال کنید:حل مشکل کرش شدن و صفحه سیاه بازی Ring of Elysium

برای حل مشکل بیرون پریدن از بازی Ring of Elysium و صفحه سیاه هنگام شروع بازی Ring of Elysium، به صورت زیر عمل کنید:

به روز رسانی درایور کارت گرافیک: به روز بودن درایور کارت گرافیک، حلال بسیاری از مشکلات موجود در بازی های کامپیوتری است. بنابراین حتما آخرین نسخه درایور مخصوص کارت گرافیک خود را نصب کنید.

تایید فایل های بازی: در استیم، از منوی چپ سربرگ Library، روی Ring of Elysium راست کلیک کرده و Properties را بزنید. در پنجره باز شده به سربرگ Local Files بروید و دکمه Verify Integrity of Game files را بزنید

تنظیم سازگاری: در استیم، از منوی چپ سربرگ Library، روی Ring of Elysium راست کلیک کرده و Properties را بزنید. در پنجره باز شده به سربرگ Local Files بروید و دکمه Browse Local Files را بزنید. در پنجره File Explorer باز شده، روی فایل Europe_Client راست کلیک کنید و Properties را بزنید. سپس در پنجره جدید، به سربرگ Compatibility بروید، تیک Run this program in compatibility mode for را بزنید و در نوار کشویی پایین آن، یکی از نسخه های قدیمی ویندوز را انتخاب کنید. همچنین تیک Run this program as an administrator را نیز بزنید و سپس دکمه Ok را بزنید.

بستن فایل در حال اجرا: دکمه های Ctrl+Alt+Del را بزنید و Task Manager را انتخاب کنید. سپس در لیست برنامه های در حال اجرای پنجره باز شده بررسی کنید که فرآیند دیگری از بازی در حال اجرا نباشد. در صورت وجود، روی آن کلیک کنید و End task را بزنید.

حذف فایل های موقت: در نوار جستجوی ویندوز، عبارت %temp% را وارد کنید و Enter را بزنید. سپس تمامی فایل های موجود در پنجره باز شده را حذف کنید.

لینک کوتاه:     www.errorpedia.ir/s/b3ffb

مطالب مرتبط

نظر شما

لطفا نام و نظر خود را در فرم زیر وارد کرده تا در صورت تایید برای کاربران نمایش داده شود.
متن تصویر:

نظرات کاربران

هیچ نظری تا کنون ثبت نشده است