خطای 4005 ایتونز معمولا هنگامی اتفاق می افتد که قصد به روز رسانی یا بازیابی گوشی آیفون یا آیپد خود با استفاده از برنامه iTunes را در ویندوز یا مک دارید. ارور 4005 ایفون به دلیل وجود مشکلات نرم افزاری در آیتونز یا خود آیفون رخ می دهد و پیام خطای نشان داده شده به صورت زیر است:

The iPhone “iPhone” could not be restored. An unknown error occurred (4005).

مشکل اصلی که منجر به این خطا می شود، معمولا مربوط به نسخه iOS دستگاه اپل شما است. علاوه بر این، نسخه iTunes ممکن است قدیمی شده و یا نصب ناقصی داشته باشد. در ادامه مطلب، روش های رفع خطای 4005 آیتونز را توضیح داده ایم.

 

 

رفع ارور 4005 ایتونز


به روز رسانی iTunes

قدیمی بودن نسخه ی آیتیونز می تواند باعث ایجاد ناسازگاری برنامه با دستگاه iOS شود و به روز رسانی برنامه می تواند این ناسازگاری ها را بر طرف کند. برای به روز رسانی می توانید به صورت زیر عمل کنید:

در مک:

- iTunes را باز کنید

- از سربرگ برنامه، بر روی iTunes کلیک کرده و در منوی باز شده Check for Updates را بزنید

آپدیت کردن iTunes

- در صورت موجود بودن آپدیت، پیامی نمایش داده می شود که باید در آن دکمه ی Download iTunes را بزنید

- حال باقی مراحل را دنبال کنید تا فرآیند دانلود و نصب به روز رسانی ها آغاز شود

در ویندوز:

- iTunes را باز کنید

- از سربرگ برنامه، بر روی Help کلیک کرده و در منوی باز شده Check for Updates را بزنید

آپدیت کردن iTunes

- در صورت موجود بودن آپدیت، پیامی نمایش داده می شود که باید در آن دکمه ی Download iTunes را بزنید

- حال باقی مراحل را دنبال کنید تا فرآیند دانلود و نصب به روز رسانی ها آغاز شودتغییر کابل USB

یکی از اولین چیزهایی که باید امتحان کنید، کابل USB جدید است. در بسیاری از موارد، مسائل ساده در کابل می تواند منجر به تنظیم مجدد اتصال شود. یکی از نشانه های کابل مشکل دار، قطع و وصل شدن شارژ آی فون از شارژر دیواری با استفاده از همان کابل است. اگر شارژ شدن آی فون یا آی پد به طور تصادفی متوقف شده و پس از مدت کوتاهی دوباره از سرگرفته می شود، به احتمال قوی کابل دچار مشکل شده است. در هر صورت، کابل های خراب در اتصال میان دستگاه iOS و آیتیونز، یکی از عوامل اصلی رخدادن بسیاری از خطاها می باشد که با تغییر کابل خراب و استفاده از کابل سالم، این ارورها به سادگی برطرف می شوند.راه اندازی مجدد دستگاه (Force Restart)

ذخیره شدن تنظیمات نادرست و بد در دستگاه های اپل از جمله آیفون، می تواند باعث رخ دادن ارورهای متنوعی چه در خود دستگاه، چه در آیتیونز نصب شده در سیستم شود. استفاده از برنامه ها و ماژول های بسیار زیاد در دستگاه ها، رفتن گوشی یا هر دستگاه دیگری را به حالت خطا بسیار محتمل می کند. راه اندازی مجدد دستگاه یا Force Restart، می تواند این تنظیمات اشتباه را پاک کرده و آن ها را دوباره و به صورت صحیح در گوشی، ست کند. اینکار در گوشی های مختلف متفاوت است؛ اما می توانید با جستجو در اینترنت از روش مخصوص راه اندازی مجدد دستگاه خود مطلع شوید.برچسب ها : iTunes iPhone iPad
منبع : لینک
لینک کوتاه:     www.errorpedia.ir/s/849a6

مطالب مرتبط

نظر شما

لطفا نام و نظر خود را در فرم زیر وارد کرده تا در صورت تایید برای کاربران نمایش داده شود.
متن تصویر:

نظرات کاربران

هیچ نظری تا کنون ثبت نشده است