Valorant یک بازی تیراندازی اول شخص چند نفره تاکتیکی و رایگان (Free-to-Play) است که توسط استودیو Riot Games ساخته و منتشر شده است. بازی ولورانت در اکتبر سال 2019 تحت عنوان پروژه A معرفی شد و پس از ارائه نسخه بتا و دسترسی محدود بازی در 7 آوریل 2020، سرانجام در تاریخ 2 ژوئن 2020 به طور کامل برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد.

در این مطلب، می خواهیم ارورها و مشکلات متداول بازی ولورانت را مورد بررسی قرار داده و در حد امکان، راه حل هایی برای حل و رفع آن ها ارائه دهیم.

 

حداقل سیستم مورد نیاز بازی ولورانت:

 • OS: Win Xp 32
 • Processor: Intel Core 2 Duo E8400 3.0GHz / AMD Phenom 8750 Triple-Core
 • Graphics: AMD Intel HD Graphics 3000 Desktop or NVIDIA GeForce 6800 GT
 • VRAM: 1000MB
 • System Memory: 4 GB RAM
 • Storage: 7.6 GB Hard drive space
 • DirectX 9 Compatible Graphics Card

 

سیستم پیشنهادی بازی ولورانت:

 • OS: Win 7 32
 • Processor: Intel Core i3-4150 3.5GHz / AMD FX-6100
 • Graphics: AMD Radeon R5 240 v1 or NVIDIA GeForce GT 730
 • VRAM: 1000MB
 • System Memory: 4 GB RAM
 • Storage: 7.6 GB Hard drive space

 


حل مشکل اجرا نشدن بازی و صفحه سیاه بازی ولورانت

در صورتی که بازی اجرا نمی شود یا پس از اجرا با صفحه سیاه مواجه می شوید و سپس بازی بسته می شود، می توانید راه حل های زیر را تست کنید:

ریاستارت کردن سیستم: برای بسیاری از کاربران که با مشکل باز نشدن بازی مواجه شده اند، ریاستارت کردن بازی باعث برطرف شدن مشکل و اجرای موفقیت آمیز بازی شده است.

اجرای بازی به صورت ادمین: روی کلاینت اجرای بازی راست کلیک کرده و Properties را بزنید. در پنجره باز شده، به سربرگ Compatibility رفته و تیک گزینه های Run this program as an administrator و Disable fullscreen optimizations را بزنید. سپس روی دکمه های Apply و Ok کلیک کنید و دوباره بازی را امتحان کنید.

تنظیم فایل اجرای بازی: در ویندوز خود به محل نصب بازی رفته (پیش فرض مسیر C:\Riot Games\Valorant) و مسیر bin\Shootergame\Bineries\win64 را دنبال کنید. سپس روی فایل VALORANT Win64_Shipping راست کلیک کرده و Properties را بزنید. در پنجره باز شده، به سربرگ Compatibility رفته و تیک گزینه های Run this program as an administrator و Disable fullscreen optimizations را بردارید. سپس روی دکمه های Apply و Ok کلیک کنید و دوباره بازی را امتحان کنید.

استفاده از خط فرمان:

 • در کادر جستجوی ویندوز، عبارت cmd را تایپ کرده، در لیست نتایج روی Command Prompt راست کلیک کرده و Run as administrator را بزنید
 • در پنجره باز شده، دستور زیر را تایپ کرده و Enter را بزنید:
 • setx OPENSSL_ia32cap ~0x200000200000000
 • پس از اتمام عملیات، خط فرمان را بسته و دوباره بازی را تست کنید.

 

رفع ارور failed to launch در بازی Valorant

رفع ارور Timeout در بازی Valorant

ارور Timeout در بازی Valorant   ارور failed to launch در بازی Valorant

خطای failed to launch ولورانت و خطای timeout ولورانت یکی از مشکلات متداول در بین بازیکنان است که با پیغام های خطای زیر همراه هستند:

VALORANT failed to launch. Somthing unusual happened while trying to launch valorant. Try closing and restarting.

TIMEOUT Something unusual has happened and it is taking longer than expected to load. Please restart to try again or reach out to Riot Support.

اصلی ترین دلیل رخ دادن این ارورها، نصب بودن برنامه های بهینه سازی سیستم و اعمال اورکلاکینگ در سیستم است. مخصوصا برنامه های مربوط به مادربرد ها و کارت های گرافیک Gigabyte، نظیر App Center و Auros و EasyTune و SIV در بازی تداخل ایجاد کرده و مانع از اجرای درست آن می شوند. بنابراین هر گونه برنامه مربوط به Gigabyte و دیگر برنامه های مشابه را همراه با پوشه C:\Program Files (x86)\GIGABYTE از سیستم خود کاملا پاک کرده و یک بار سیستم خود را ریاستارت کنید. همچنین در صورتی که سخت افزار خود را اورکلاک (Overclock) کرده اید، آن را غیرفعال کنید و دوباره بازی را اجرا کنید.

با این حال در صورتی که مشکل هم چنان پابرجا بود، حذف Vanguard ممکن است به حل مشکل کمک کند. بدین منظور:

 • کلید های Windows + R را به صورت همزمان فشار دهید
 • در پنجره Run عبارت appwiz.cpl را تایپ کرده و Ok را بزنید
 • حال در لیست برنامه های نصب شده، Riot Vanguard را یافته، روی آن راست کلیک کنید و Uninstall را بزنید
 • در پیام نشان داده شده، روی Yes کلیک کنید تا فرآیند حذف آغاز شود
 • بازی را دوباره اجرا کنید تا پیام Vanguard Not Initialized نشان داده شود
 • در نهایت کافیست تا یک بار سیستم خود را ریاستارت کنید و پس از راه اندازی مجدد، دوباره بازی را اجرا کنید.

 

رفع ارور 1 بازی Valorant

به منظور حل خطای 1 بازی ولورانت، می توانید راه حل های زیر را امتحان کنید:

بستن برنامه های غیر ضروری: کاربران بسیاری اعلام کرده اند که با بستن برنامه های غیر ضروری در حال اجرا در سیستم خود، توانسته اند این مشکل را حل کنند. بنابراین از در حال اجرا نبودن هر برنامه ای مخصوصا در بک گراند سیستم مطمئن شوید. برای این کار، می توانید کلید های Ctrl + Alt + Delete را فشرده و Task Manager را انتخاب کنید. سپس در لیست پردازش های پنجره باز شده، می توانید برنامه های در حال اجرای سیستم خود را مشاهده کنید. در صورت مشاهده یک برنامه غیر ضروری، روی آن راست کلیک کرده و End task را بزنید. حال دوباره کلاینت Riot Games و بازی را اجرا و تست کنید.

اجرای بازی به صورت ادمین: روی کلاینت اجرای بازی راست کلیک کرده و Run as administrator را بزنید تا بازی به صورت ادمین اجرا شود. دقت کنید که در صورتی که از حساب کاربری غیر ادمین در حال استفاده هستید، از شما نام کاربری و رمز عبور یک حساب کاربری ادمین درخواست می شود.

به روز رسانی درایور کارت گرافیک: یکی از دلایل اصلی رخ دادن این خطا، قدیمی بودن درایور کار گرافیک نصب شده در سیستم است که با آپدیت آن، ممکن است این ارور بر طرف شود.

 

رفع ارور 12 بازی Valorant

به منظور حل خطای 12 بازی ولورانت، می توانید راه حل های زیر را امتحان کنید:

ریاستارت کردن سیستم: ابتدا کلاینت بازی را کاملا ببندید و سپس سیستم خود را ریاستارت کنید. پس از راه اندازی مجدد سیستم، دوباره بازی را امتحان کنید.

ریاستارت کردن کلاینت Riot Games: کلید های Ctrl + Alt + Delete را فشرده و Task Manager را انتخاب کنید. در لیست پردازش های پنجره باز شده، روی تمام موارد مربوط به Valorant و Riot Games و Vangurand tray راست کلیک کرده و End task را بزنید. حال دوباره کلاینت Riot Games و بازی را اجرا و تست کنید.

نصب دوباره بازی: یکی از دلایل رخ دادن این مشکل، نصب بد و مشکل دار بازی است که باعث می شود برخی از فایل های مورد نیاز بازی به درستی پچ نشده و در نتیجه هنگام اجرای بازی یا استفاده از برخی ویژگی ها حین بازی، با اینگونه از ارور ها مواجه شوید. بنابراین یک بار بازی را کاملا از سیستم خود پاک کرده (ترجیحا با استفاده از برنامه های مخصوص حذف برنامه ها) و سپس مجددا اقدام به نصب بازی کنید.

 

رفع ارور 29 بازی Valorant

رفع ارور 43 بازی Valorant

ارورهای 29 و 43 از متداول ترین ارورهای گیمرها در این بازی بوده است که همراه با پیغام زیر نمایان می شود:

Not Yet. There was an error connecting to platform. Please restart your game client. Error Code: 43

یکی از دلایل اصلی این مسئله، وجود مشکل در سرور های بازی است که معمولا پس از گذشت مدت زمانی برطرف می شود. همچنین، از آن جا که بازی برای IP های ایرانی تحریم است، از اتصال درست VPN خود مطمئن شوید و در صورت امکان، از سرورهای کشورهای دیگر در وی پی ان خود یا حتی از یک VPN دیگر استفاده کنید. به علاوه، به منظور حل خطای 29 ولورانت و حل خطای 43 ولورانت می توانید راه حل های زیر را نیز در سیستم خود تست کنید:

ریاستارت کردن سیستم: ابتدا کلاینت بازی را کاملا ببندید و سپس سیستم خود را ریاستارت کنید. پس از راه اندازی مجدد سیستم، دوباره بازی را امتحان کنید.

اجرای بازی به صورت ادمین: روی کلاینت اجرای بازی راست کلیک کرده و Run as administrator را بزنید تا بازی به صورت ادمین اجرا شود. دقت کنید که در صورتی که از حساب کاربری غیر ادمین در حال استفاده هستید، از شما نام کاربری و رمز عبور یک حساب کاربری ادمین درخواست می شود.

تنظیم سرویس vgc:

توجه: در صورتی که در این روش با خطای Error 1: Incorrect function ویندوز مواجه شدید، به مطلب مربوط به این ارور در آخر همین پست مراجعه کنید.

 • ابتدا روی نوار وظیفه سیستم خود (نوار پایین ویندوز) راست کلیک کنید و Task Manager را بزنید
 • در لیست پردازش های پنجره باز شده، روی تمام موارد مربوط به Valorant و Raiot Games و Vangurand tray راست کلیک کرده و End task را بزنید
 • پس از این کار، پنجره Task Manager را بسته و کلیدهای Windows + R را بفشارید تا پنجره Run باز شود
 • عبارت services.msc را در آن تایپ کرده و Enter را بزنید
 • در پنجره Services سرویس vgc را بیابید و روی آن دبل کلیک کنید
 • در پنجره جدید، Startup type را روی Automatic بگذارید و سپس دکمه Start را بزنید تا فعالیت سرویس آغاز شود
 • حال می توانید دوباره بازی خود را تست کنید.

زدن دکمه های WASD: شاید این مورد کمی عجیب به نظر برسد، اما کاربران بسیاری در انجمن های مختلف تایید کرده اند که با زدن کلید های S ،A ،W و D (با همین ترتیب) هنگام لود کردن ابتدای بازی و قبل از نمایش خطای 43، موفق به حل مشکل شده اند.

ریاستارت کردن پیاپی بازی: کاربران بسیاری عنوان کرده اند که با ریاستارت کردن پیاپی بازی (اجرای بازی و بستن بازی بعد از نمایش خطا) موفق به گذر از این مشکل شده و در نهایت توانسته اند بدون مشکل بازی را اجرا کنند. بعضی از کاربران اعلام کرده اند که بعد از بیش از بیست بار ریاستارت بازی، بالاخره وارد بازی شده اند.

انتقال لانچر بازی: یکی دیگر از روش هایی که بعضی کاربران از آن جواب گرفته اند، انتقال لانچر (فایل اجرای بازی) به مکان دیگری (مثلا از دسکتاپ به پوشه Documents) است.

پاک کردن پوشه Metadata: در صورتی که روش های قبلی کارساز نبودند، به مسیر C:\ProgramData\Riot Games\Metadata بروید و پوشه Riot Client را از سیستم خود پاک کنید. سپس یک بار سیستم خود را ریاستارت کرده و دوباره بازی را تست کنید. دقت کنید که بعد از این کار ممکن است نیاز باشد دوباره به حساب کاربری خود لاگین کنید.

تنظیم DNS:

روی آیکون وای فای یا اترنت در نوار وظیفه ویندوز (نوار پایین صفحه) راست کلیک کنید و Open Network & Internet settings را بزنید

در پنجره باز شده، روی Network and Sharing Center و سپس در پنجره جدید، روی نام شبکه خود (مقابل Connections) کلیک کنید

در پنجره Wi-Fi Status، دکمه Properties را بزنید و بعد در لیست پنجره Wi-Fi Properties، روی Internet Protocol Version 4 دبل کلیک کنید

سپس در قسمت پایین پنجره جدید، گزینه User the following DNS server addresses را فعال کنید و مقادیر زیر را در فیلدهای زیر آن وارد کنید:

 • Perferred DNS server : 8.8.8.8
 • Alternate DNS server: 8.8.4.4

در نهایت روی Ok کلیک کنید و باقی پنجره های باز شده را ببندید.

 

ارور 46 بازی Valorant

کد خطای 46 ولورانت به طور رسمی مربوط به مسائل تعمیر و نگهداری و غیرفعال شدن سرورهای بازی است. همچنین، ممکن است به دلیل مشکل در اتصال اینترنت سیستم نیز این ارور ظاهر شود. بنابراین مطمئن شوید که سیستم شما به اینترنت دسترسی داشته و بازی بتواند با سرورها ارتباط برقرار کند. اگر مشکل از سیستم شما نبود، احتمالا سرورهای بازی به طور موقت از دسترس خارج شده اند که در این صورت تنها باید صبر کرد.

 

رفع ارور 54 بازی Valorant

به منظور حل خطای 54 ولورانت می توانید راه حل های زیر را تست کنید:

ریاستارت کردن سیستم: ابتدا کلاینت بازی را کاملا ببندید و سپس سیستم خود را ریاستارت کنید. پس از راه اندازی مجدد سیستم، دوباره بازی را امتحان کنید.

بررسی اینترنت: مطمئن شوید که اتصال اینترنت و در صورت استفاده، VPN شما برقرار باشد و بازی بتواند با سرور های خود ارتباط برقرار کند.

ریاستارت کردن کلاینت Riot Games: کلید های Ctrl + Alt + Delete را فشرده و Task Manager را انتخاب کنید. در لیست پردازش های پنجره باز شده، روی تمام موارد مربوط به Valorant و Raiot Games و Vangurand tray راست کلیک کرده و End task را بزنید. حال دوباره کلاینت Riot Games و بازی را اجرا و تست کنید.

 

رفع ارور 57 بازی Valorant

به منظور حل خطای 57 ولورانت می توانید راه حل های زیر را تست کنید:

ریاستارت کردن سیستم: ابتدا کلاینت بازی را کاملا ببندید و سپس سیستم خود را ریاستارت کنید. پس از راه اندازی مجدد سیستم، دوباره بازی را امتحان کنید.

ریاستارت کردن کلاینت Riot Games: کلید های Ctrl + Alt + Delete را فشرده و Task Manager را انتخاب کنید. در لیست پردازش های پنجره باز شده، روی تمام موارد مربوط به Valorant و Riot Games و Vangurand tray راست کلیک کرده و End task را بزنید. حال دوباره کلاینت Riot Games و بازی را اجرا و تست کنید.

حذف Vanguard:

 • کلید های Windows + R را به صورت همزمان فشار دهید
 • در پنجره Run عبارت appwiz.cpl را تایپ کرده و Ok را بزنید
 • حال در لیست برنامه های نصب شده، Riot Vanguard را یافته، روی آن راست کلیک کنید و Uninstall را بزنید
 • در پیام نشان داده شده، روی Yes کلیک کنید تا فرآیند حذف آغاز شود
 • بازی را دوباره اجرا کنید تا پیام Vanguard Not Initialized نشان داده شود
 • در نهایت کافیست تا یک بار سیستم خود را ریاستارت کنید و پس از راه اندازی مجدد، دوباره بازی را اجرا کنید.

 

رفع ارور 68 بازی Valorant

این ارور معمولا به وجود مشکل در برقراری ارتباط با سرور و اتصال اینترنت سیستم اشاره دارد که به منظور حل خطای 68 ولورانت می توانید راه حل های زیر را تست کنید:

بررسی اینترنت: مطمئن شوید که اتصال اینترنت و در صورت استفاده، VPN شما برقرار باشد و بازی بتواند با سرور های خود ارتباط برقرار کند.

غیر فعال سازی فایروال:

 • در کادر جستجوی ویندوز، عبارت firewall را تایپ کرده و Windows Defender Firewall را باز کنید
 • حال از سمت چپ، گزینه ی Turn Windows Firewall on or off را انتخاب کنید
 • حال در هر دو قسمت Private network settings و Public network settings، گزینه ی Turn off Windows Firewall را انتخاب کنید
 • دکمه Ok را زده و سیستم خود را ریاستارت کنید. پس از راه اندازی سیستم، دوباره بازی را بررسی کنید.

تنظیم DNS:

روی آیکون وای فای یا اترنت در نوار وظیفه ویندوز (نوار پایین صفحه) راست کلیک کنید و Open Network & Internet settings را بزنید

در پنجره باز شده، روی Network and Sharing Center و سپس در پنجره جدید، روی نام شبکه خود (مقابل Connections) کلیک کنید

در پنجره Wi-Fi Status، دکمه Properties را بزنید و بعد در لیست پنجره Wi-Fi Properties، روی Internet Protocol Version 4 دبل کلیک کنید

سپس در قسمت پایین پنجره جدید، گزینه User the following DNS server addresses را فعال کنید و مقادیر زیر را در فیلدهای زیر آن وارد کنید:

 • Perferred DNS server : 8.8.8.8
 • Alternate DNS server: 8.8.4.4

در نهایت روی Ok کلیک کنید و باقی پنجره های باز شده را ببندید.

 

رفع ارور VANGUARD NOT INITIALIZED و 128 بازی Valorant

همانطور که از عنوان این خطا (VANGUARD NOT INITIALIZED) مشخص است، مشکل مربوط به برنامه Vanguard است که برای حل آن می توانید روش های زیر را تست کنید:

ارور 128 بازی Valorant

تنظیم سرویس vgc:

توجه: در صورتی که در این روش با خطای Error 1: Incorrect function ویندوز مواجه شدید، به مطلب مربوط به این خطا در آخر همین پست مراجعه کنید.

 • ابتدا روی نوار وظیفه سیستم خود (نوار پایین ویندوز) راست کلیک کنید و Task Manager را بزنید
 • در لیست پردازش های پنجره باز شده، روی تمام موارد مربوط به Valorant و Raiot Games و Vangurand tray راست کلیک کرده و End task را بزنید
 • پس از این کار، پنجره Task Manager را بسته و کلیدهای Windows + R را بفشارید تا پنجره Run باز شود
 • عبارت services.msc را در آن تایپ کرده و Enter را بزنید
 • در پنجره Services سرویس vgc را بیابید و روی آن دبل کلیک کنید
 • در پنجره جدید، Startup type را روی Automatic بگذارید و سپس دکمه Start را بزنید تا فعالیت سرویس آغاز شود
 • حال به سربرگ Recovery رفته و برای تمام گزینه های زیر آن (یعنی First failure ،Second failure و Subsequent failure)، Restart the Service را انتخاب کنید
 • در نهایت روی Apply و Ok کلیک کرده و دوباره بازی خود را تست کنید.

تنظیم DEP:

در کادر جستجوی ویندوز، عبارت cmd را تایپ کرده، روی Command Prompt راست کلیک کرده و Run as administrator را بزنید

در پنجره بازی شده، دستور زیر را تایپ کرده و Enter را بزنید:

bcdedit.exe /set {current} nx Optln

پس از اجرای دستور، یک بار سیستم خود را ریاستارت کنید و دوباره بازی را تست کنید.

اجرای بازی به صورت ادمین: روی کلاینت اجرای بازی راست کلیک کرده و Run as administrator را بزنید تا بازی به صورت ادمین اجرا شود. دقت کنید که در صورتی که از حساب کاربری غیر ادمین در حال استفاده هستید، از شما نام کاربری و رمز عبور یک حساب کاربری ادمین درخواست می شود.

به روز رسانی درایور کارت گرافیک: یکی از دلایل اصلی رخ دادن این خطا، قدیمی بودن درایور کار گرافیک نصب شده در سیستم است که با آپدیت آن، ممکن است این ارور بر طرف شود.

 

رفع ارور Connection Error بازی Valorant

ارور Connection Error بازی Valorant

این ارور که همراه با پیغام زیر نمایان می شود، مربوط به برنامه Riot Vanguard است که همراه با بازی در سیستم نصب می شود:

VALORANT has encountered a connection error. Please relaunch the client to reconnect.

برای حل این مشکل کافی است تا برنامه Riot Vanguard را از سیستم خود پاک کنید. بدین منظور:

 • کلید های Windows + R را به صورت همزمان فشار دهید
 • در پنجره Run عبارت appwiz.cpl را تایپ کرده و Ok را بزنید
 • حال در لیست برنامه های نصب شده، Riot Vanguard را یافته، روی آن راست کلیک کنید و Uninstall را بزنید
 • در پیام نشان داده شده، روی Yes کلیک کنید تا فرآیند حذف آغاز شود
 • بازی را دوباره اجرا کنید تا پیام Vanguard Not Initialized نشان داده شود
 • در نهایت کافیست تا یک بار سیستم خود را ریاستارت کنید و پس از راه اندازی مجدد، دوباره بازی را اجرا کنید.

 

ارور Error 1: Incorrect function هنگام استارت سرویس vgc:

ارور Error 1: Incorrect function هنگام استارت سرویس vgc

یکی از روش های متداول برای حل بیشتر مشکلات مربوط به بازی ولورانت، ریاستارت یا شروع کردن سرویس vgc است که مربوط به برنامه زد تقلب Vanguard است. با این حال، کاربران بسیاری هنگام شروع به کار این سرویس، با خطای زیر که مربوط به ویندوز است روبرو شده اند:

Windows could not start the vgc service on Local Computer. Error 1: Incorrect function.

به منظور حل این مشکل، دستورات زیر را اجرا کنید:

کلید های Windows + R را به صورت همزمان فشار دهید

در پنجره Run عبارت appwiz.cpl را تایپ کرده و Ok را بزنید

حال در لیست برنامه های نصب شده، Riot Vanguard را یافته، روی آن راست کلیک کنید و Uninstall را بزنید

در پیام نشان داده شده، روی Yes کلیک کنید تا فرآیند حذف آغاز شود

حال مجددا کلید های Windows + R را به صورت همزمان فشار دهید تا پنجره Run باز شود

اینبار عبارت %temp% را وارد کرده و Ok را بزنید تا پنجره temp ویندوز باز شود

حال تمام فایل ها و پوشه های موجود در آن را حذف کنید (در صورتی که فایل یا پوشه غیر قابل حذف بود، Skip کنید)

در نوار جستجوی ویندوز، عبارت cmd را وارد کرده و از لیست نتایج روی Command Prompt راست کلیک کرده و Run as administrator را بزنید

سپس در پنجره باز شده دستورات زیر را یکی یکی تایپ کرده و Enter را بزنید:

bcdedit -set TESTSIGNING OFF
bcdedit -set NOINTEGRITYCHECKS OFF

بازی را اجرا کرده و صبر کنید تا Riot Vanguard مجددا نصب شود و سپس بازی را پلی کنید

در اینجا باید باز هم پیام خطای Vanguard Not Initialized نشان داده شود که در این صورت بازی را ببندید

یک بار دیگر کلیدهای Windows + R را بفشارید و در پنجره Run عبارت services.msc را تایپ کرده و Enter را بزنید

در پنجره Services سرویس vgc را بیابید و روی آن دبل کلیک کنید

در پنجره جدید، Startup type را روی Automatic بگذارید و Apply و Ok را بزنید (نیازی به زدن دکمه Start نیست، زیرا مجددا ارور می دهد)

در نهایت کافیست تا یک بار سیستم خود را ریاستارت کنید و پس از راه اندازی مجدد، دوباره بازی را اجرا کنید.

برچسب ها : بازی آنلاین Valorant
لینک کوتاه:     www.errorpedia.ir/s/987e2

مطالب مرتبط

نظر شما

لطفا نام و نظر خود را در فرم زیر وارد کرده تا در صورت تایید برای کاربران نمایش داده شود.
متن تصویر:

نظرات کاربران

Parsa در 5 مهر 1399 |

اقا برای من ارور val 7 میده هرکاری کردم درست نشد لطفا راهنمایی کنید

ناشناس در 1 مهر 1399 |

اقا من با تک لول با رایت پلاس با همه چیز امتحان میکنم نمیشه و ارور ۴۳ رو میده

رضا نجمی در 1 مهر 1399

راه حل های جدیدی برای ارور 43 اضافه شد. یک بار دیگه مطلب رو مطالعه بفرمایید.

امیرمحمد در 26 شهریور 1399 |

ارور 7 قضیش چیه؟

هومن در 17 شهریور 1399 |

سلام بازی کلن باز نمیشه برای من. درست بود قبلش یهو دیگه باز نشد . کسی راه حلی داره؟

A.Dorrani در 14 شهریور 1399 |

سلام من بعد از ریستارت سیستم ارور ۴۳ میگیرم ولی دفعه‌های بعد که میزنم همش ارور ۲۱ میده و فقط دفعه اول ارور ۴۳ میده درباره‌ی ارور ۲۱ هم چیزی نگفتید چکار باید کنم ؟

علی در 4 شهریور 1399 |

ارور ۱۲۸ رو با روشی ک گفتید حل کردم و وارد ک شدم ارور ۵۷ میده لطفا ایدی تلگرام یا ی شماره و .. ای بدید تا تو پیوی بهتون توضیح بدم هزینه اش هم هر چقدر باشه میدم

DrAli در 4 شهریور 1399 |

سلام بازی رو که باز میکنم یک صفحه سیاه میاد و بعد چند ثانیه بسته میشه و بازی باز نمیشه چ کنم؟

علی در 3 شهریور 1399 |

سلام واسه من ارور ۱۲۸ میده شما روش حل ارور ۱۲۸ رو نزاشتید چیکار کنم؟

رضا نجمی در 3 شهریور 1399

ارور 128 به مطلب بالا اضافه شد.

علی در 3 شهریور 1399

سلام . این مراحلی رو ک نوشتید تا قسمت اتومات کردن vgc رفتم بعدش ک start the service رو میزنم تا نصف پر میشه و این ارور رو میده Windows could not start the vgc service on Local Computer. Error 1: Incorrect function. از صبح درگیرشم لطفا کمکم کنید هزینه اش هر پقدر باشه میدم

رضا نجمی در 3 شهریور 1399

حل این مشکل هم به مطلب بالا افزوده شد.

رضا در 3 شهریور 1399 |

درود و خسته نباشید جناب من تمام مراحلی رو که گفته بودید انجام دادم از چند نفر و چند تا جا دیگه و حتی از ۵ ۶ مدل vpn و و و خلاصه هرکاری که میشد واسه حل مشکل استفاده کردم ولی همچنان ارور timeout پا برجاست

رضا نجمی در 3 شهریور 1399

دیگه تو این شرایط، نصب دوباره بازی شاید مشکلو حل کنه.

حسین در 1 شهریور 1399 |

من هر کاری میکنم ارور 68 درست نمیشه همه کار کردم دیگه چیکار کنم

رضا نجمی در 1 شهریور 1399

شاید به روز رسانی بازی یا پاک کردن کامل و نصب دوباره اون بتونه مشکلو حل کنه.

پاشا در 28 مرداد 1399 |

وقتی لانچر بازی رو باز میکنه دوستم و میزنه رو نصب همون موقع صفحه بسته میشه و هیچی نمیاد.....مشکل چیه؟؟؟؟؟؟

sepeh در 21 مرداد 1399 |

سلام خسته نباشید من وقتی وارد بازی میشم بعد اینکه یک دست بازی تموم میشه میخوام دوباره یه بازی رو شروع کنم کلا صفحه قفل میکنه و بعد چند دقیقه صفحه سیاه میاد باید کامپیوترو کامل خاموش کنم مشکل چیه لطفا کمک کنید سیستمم خوبه

رضا نجمی در 22 مرداد 1399

اول از همه مطمئن شید که بازی و درایور کارت گرافیکتون به روز باشن. بعدش می تونید تغییر تنظیمات مربوط به گرافیکو تو خود بازی یا برنامه مربوط به کارت گرافیکتون امتحان کنید. جایی دیدم که برای کارت گرافیک Radeon، غیرفعال کردن FreeSync مشکلو حل کرده. همینطور بعضی ها با بالا و پایین بردن FPS تونستن از این مشکل خلاص شن.

ocaboca در 21 مرداد 1399 |

من برنامه Riot Vanguard پاک میکنم بازی دوباره دانلودش میکنه مشکل چیه؟

رضا نجمی در 21 مرداد 1399

مشکلی نیست. طبیعیه.

محمد در 15 مرداد 1399 |

با سلام و عرض ادب من همین امروز داشتم ولورانت بازی میکردم ( با نرم افزار تک لول ) بعد از اینکه از مچ اومدم بیرون ارور کانکشن داد (ارور 43 ) بعدش که اومدم بازی رو دوباره لانچ کنم ارور 43 میده و به هیچ طریقی وارد نمیشه ( از طریق نرم افزار تک لول_ تغییر DNS_و فیلتر شکن با ایپی آلمان) این روش هارو امتحان کردم همرو ولی جواب نداد کارهایی که شما تو سایت نوشتید هم اجرا کردم ولی نشد= ممکنه مشکل از سرور های بازی باشه؟؟؟ اخه من همون موقع رفتم تو توییچ همه داشتن بازی میکردن یه راهنمایی کنید ممنون میشم

رضا نجمی در 15 مرداد 1399

همانطور که در توضیحات این ارور نوشتن، این احتمال وجود داره که سرور های بازی به طور موقت مشکل داشته باشه. همینطور از اونجا که این روزا استفاده از VPN برای خیلی از سرویس ها قابل شناسایی هستش، توصیه می کنم VPN دیگه ایو امتحان کنید. اگر مشکل برطرف نشد، شاید تنها راه باقی مونده نصب دوباره بازی باشه.

erfan در 11 مرداد 1399 |

سلام من وقتی میخوام نصب کنم اون 3 گیگ پر میشه بعد به اپدیت میخواد مال من تو اون اپدیت ارورر میده هر کی میدونه لطفا کمک کنه

پارسا در 9 مرداد 1399 |

سلام من ارور ۵۷میده و ریستارت کردم دوباره اجرا کردم ارور ۶۸ میده لطفا کمک کنید

رضا نجمی در 9 مرداد 1399

مطالب بالا به روز رسانی شدند.

Mehran در 8 مرداد 1399 |

سلام ببخشید برای من ارور کد 68 میده آخری همون کاری که گفتید رو انجام دادم اما بازم نشد اطفا کمک کنید

امین در 7 مرداد 1399 |

برای من ارور 1 میده میشه کمک کنین.

ali در 5 مرداد 1399 |

ارور 57 برای من میده هرکاری هم کردم باز هم انتی چیتش اجرا نمیشه میشه راه حلی بگید

dellta13 در 5 مرداد 1399 |

برای من ارور کد 12میده چه کنم

مبین در 4 مرداد 1399 |

سلام من هنوزم ارور ۲۹ رو دارم میشه یه کمکی بکنین

رضا نجمی در 5 مرداد 1399

مطلب بالا، به روز رسانی شد.

امیر در 1 مرداد 1399 |

سلام از من صفحه تام اوت میاره چکار کنم با تک لول هم میرم

آرمان در 28 تیر 1399 |

سلام خسته نباشید من بازیو روی لبتاب میخوام اجرا کنم ولی ونگارد میاد وایرلس لبتاب بلاک میکنه و من دیگه اینترنت ندارم سوکت لن لبتاب هم خرابه چاره چیه ؟؟؟

محمد متین در 28 تیر 1399 |

من هممیییششششعععع ارور 12 و 29 و time out رو میده و همه جی هم وصله و راهکار task maneger هم امتحان کردم،اگ میتونین کمک کنین،اگ ممکنه توی واتساب پیامم بدین ک بتونین راحت تر کمکم کنین.09397324523

Salar در 25 تیر 1399 |

برای من ارور 57 میده چیکار کنم

رضا نجمی در 25 تیر 1399

می تونید راه حل هایی که برای ارور 54 و Connection Error (ارور آخر) گفته شده رو امتحان کنید.