این ارور که در تمامی نسخه های سیستم عامل ویندوز قابل مشاهده است، اشاره به شکست در روند آپدیت ویندوز از طریق سرویس Windows Update دارد. این ارور معمولا با پیام زیر در Windows Update مشاهده می شود :

There were some problems installing updates, but we’ll try again later If you keep seeing this and want to search the web or contact support for information, this may help – (0x80070057)


1. استفاده از Troubleshooter

مایکروسافت برای اکثر ارورهای هنگام آپدیت ویندوز، استفاده از Troubleshooter خود ویندوز را برای یافن و حل مشکل پیشنهاد کرده است. برای این کار در نسخه های مختلف راه کار متفاوتی را پیشنهاد کرده است:

Windows 7 : بر روی علامت شبکه و یا وای فای سمت راست تسکبار خود راست کلیک کنید و Troubleshoot problems را بزنید و با دنبال کردن مسیر، مشکل خود را یافته تا در صورت امکان، مشکل حل شود.

Windows 8.1 : دکمه ویندوز بر روی کیبورد خود را بفشارید و در کادر ظاهر شده، Network problems را تایپ کنید. سپس از لیست Identify and repair network problems را یافته و کلیک کنید. سپس در پنجره ظاهر شده، مسیر را دنبال کنید تا مشکل شما را یافته و حل شود.

Windows 10 : برای ویندوز 10 ابتدا باید Windows Update Troubleshooter را دانلود و نصب کنید. سپس گام های پنجره wizard را دنبال کنید تا مشکل شما حل شود.

توجه : ویندوز 8 به وسیله مایکروسافت دیگر پشتیبانی نمی شود. بنابراین اگر همچنان از این نسخه ویندوز استفاده می کنید، یا ویندوز خود را به 8.1 ارتقا دهید و یا از نسخه دیگری از ویندوز استفاده کنید.

 

2. تغییر نام پوشه SoftwareDistribution

دستورالعمل های زیر را دنبال کنید تا مشکل آپدیت ویندوز شما حل شود :

- دکمه های Windows و R را به صورت همزمان فشار دهید و در پنجره Run، %systemroot% را تایپ کنید

run

- بر روی پوشه SoftwareDistribution راست کلیک کرده و Rename را بزنید و نام آن را به SoftwareDistribution.old تغییر دهید

SoftwareDistribution

- ممکن است که شما برای ادامه کار نیاز به اجازه ی ادمین داشته باشید. در این صورت فقط Countinue را بزنید

- در کادر جستجوی ویندوز، services را تایپ کرده و در لیست Services را بزنید

Services

- در پنجره ظاهر شده، Windows Update را بیابید و مطمئن شوید که Status آن Started باشد. اگر نبود بر روی آن راست کلیک کرده و Start را بزنید

Windows Update Started

- سیستم خود را Restart کنید

برچسب ها :
لینک کوتاه:     www.errorpedia.ir/s/e7e37

مطالب مرتبط

نظر شما

لطفا نام و نظر خود را در فرم زیر وارد کرده تا در صورت تایید برای کاربران نمایش داده شود.
متن تصویر:

نظرات کاربران

هیچ نظری تا کنون ثبت نشده است