ارور Unfortunately, App has stopped در دستگاه های مبتنی بر سیستم عامل اندروید مانند Nexus، LG، سامسونگ، موتورولا و سونی که سیستم عامل آن به آندروید 6.0 Marshmallow به روز شده است نمایش داده می شود. معمولا هنگامی که یکی از برنامه ها مانند Google Play، فیس بوک، Instagram، WhatsApp و دیگر نرم افزارهایی که اغلب استفاده می شوند اجرا می شود، این ارور نمایان می شود. ما نشان خواهیم داد که چگونه این مشکل را پس از مراحل نسبتا ساده حل کنیم.


1. پاک کردن برنامه و نصب دوباره آن

ابتدا پیشنهاد می کنیم برنامه را دوباره نصب کنید. این روش ایده خوبی است اگر خطا فقط در هنگام اجرای برنامه خاصی ظاهر می شود. ابتدا برنامه ای که باعث ایجاد مشکل می شود را حذف کنید. سپس آن را مجددا نصب کنید. حال بررسی کنید که خطا رفع شده است یا خیر.

 

2. حذف کردن آپدیت های برنامه

گاهی اوقات برنامه های به روز شده از سخت افزار یا نرم افزار پشتیبانی نمی کنند. بنابراین آنها باید از حافظه دستگاه حذف شوند. با انجام این کار می توانید از این خطا خلاص شوید. البته انجام این کار به نرم افزار، سیستم عامل و نوع دستگاه مورد نظر شما بستگی دارد و در بعضی از دستگاه ها امکان این کار وجود ندارد. می توانید با جستجو در اینترنت از چگونگی این کار برای تلفن خود مطلع شوید.

 

3. پاک کردن حافظه کش

فایل های کش دارای منابع اصلی خطاها و مسائل مختلف در حین اجرای برنامه می باشند. پاک کردن کش یک روش بسیار موثر و رایج برای رفع خطاها است. برای این کار :

- به مسیر زیر بر روی تلفن خود بروید. توجه کنید که این مسیر در دستگاه های مختلف ممکن است متفاوت باشد. اما تا حد زیادی مشابه مسیر زیر است :

Settings > Apps > نرم افزار مورد نظر > Clear Cache

clear cache

 

4. فرمت کردن گوشی

اگر هیچ یک از روش های بالا کار نکند، باید دستگاه خود را تنظیم مجدد کنید. بعضی از کاربران اغلب تمایل دارند این کار را انجام دهند، زیرا این روش تمامی اطلاعات مربوط به برنامه ها، تمام به روز رسانی نرم افزار و همچنین تصاویر، اسناد، پیام ها، مخاطبین و هر فایل شخصی ذخیره شده در حافظه ذخیره سازی تلفن را پاک می کند. توجه کنید که قبل از انجام این کار از اطلاعات مهم خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. از مسیر زیر می توانید این کار را انجام دهید :

Setting > Backup & Reset > Factory data reset > Reset Phone

reset factory

برچسب ها :
لینک کوتاه:     www.errorpedia.ir/s/9461d

مطالب مرتبط

نظر شما

لطفا نام و نظر خود را در فرم زیر وارد کرده تا در صورت تایید برای کاربران نمایش داده شود.
متن تصویر:

نظرات کاربران

هیچ نظری تا کنون ثبت نشده است