اپل به طور کلی و به خصوص مدل های 7، 7 پلاس، 8 و 8 پلاس محصولات بزرگی را ارائه کرده است و به ندرت مسائل مربوط به سخت افزار در آنها رخ می دهد. در این مورد آیفون شروع به کار می کند و پس از آن یک صفحه سفید یا سیاه نمایش داده می شود که فقط لوگوی اپل را نشان می دهد و اساسا دستگاه به طور کلی غیرفعال است.

بهترین گزینه زمانی که با این مسئله روبرو می شوید این است که آیفون خود را به حالت بازیابی ببرید. حالت Recovery این است که چیزی با نرم افزار روی iPhone شما اشتباه گرفته شده است، بنابراین نمی توان از آن استفاده کرد و برای حفظ امنیت، باید دستگاه خود را بازیابی کنید.

اگر با این مسئله روبرو هستید، مراحل زیر را امتحان کنید تا مشکل حل شود. برای حل این مشکل نیاز به رایانه ای دارید که iTunes بر روی آن نصب است.


برای حل این مشکل :

- گوشی خود را با استفاده از کابل به سیستمی که iTunes در آن در حال اجراست متصل کنید

- حال دکمه های پاور و صدای کم را به مدت 10 ثانیه و به صورت همزمان نگه دارید. در آیفون 8 باید دکمه های پاور ، صدای کم و صدای زیاد را همزمان به مدت 10 ثانیه نگه دارید

power + volume down on iphone

- پس از 10 ثانیه دکمه پاور را رها کنید، اما دکمه صدای کم را همچنان نگه دارید تا زمانی که پیامی را در iTunes ببینید که بیان می کند وسیله ای را در حالت بازیابی پیدا کرده است (چیزی شبیه به عکس زیر)

recovery mode on itunes

- پس از نمایش پیام، شما باید دستگاه خود را بازگردانی کنید. برای این کار بر روی دکمه Restore یا Restore iPhone کلیک کنید

- پس از آن، تلفن شما صفحه سیاه نمایش خواهد داد و در نهایت Restore خواهد شد

 

توجه : مراحل نگه داری دکمه ها برای ورود به حالت بازیابی بسیار مهم است. در صورتی که در iTunes پیامی مبنی بر اتصال وسیله به iTunes مشاهده کردید مانند "Connect to iTunes"، یعنی شما وارد حالت بازیابی نشده اید و بنابراین باید دوباره مراحل را تکرار کنید.

توجه : در صورتی که در حین فرایند های Recovery یا Restore با ارورهایی مواجه شدید، می توانید برای رفع این ارورها سیم کارت خود را از گوشی خود خارج کنید و دوباره اقدام به اجرای دستورالعمل های بالا کنید. 

برچسب ها :
لینک کوتاه:     www.errorpedia.ir/s/e91ba

مطالب مرتبط

نظر شما

لطفا نام و نظر خود را در فرم زیر وارد کرده تا در صورت تایید برای کاربران نمایش داده شود.
متن تصویر:

نظرات کاربران

NikkiBella در 4 شهریور 1398 |

RecoveryTool Fix Recovery رفع مشکل گیر کردن روی لوگوی