تعدادی از کاربران iPhone X اخیرا دریافتند که پس از شروع آیفون خود، صفحه نمایش دستگاه به سادگی رنگ پس زمینه سفید را با پیام «Swipe to Recover» نشان می دهد. شما قادر به انجام هیچ گونه عملیات فراتر از این نقطه در آیفون X نیستید. پیام دستگاه اعلام می کند که با کشیدن بر روی صفحه به حالت بازیابی بروید اما پس از چند تلاش، آیفون گیر می کند. اگر این با این مسئله مواجه شده اید، لطفا مراحل زیر را برای رفع مشکل خود دنبال کنید. شما نیاز به یک کامپیوتر با iTunes و یک کابل برای اتصال آیفون خود به کامپیوتر دارید.

دلیل اصلی این مشکل مشخص نیست، اما بسیاری از کاربران اعلام کرده اند که این مشکل پس از استفاده از IOS 12 beta بر روی آیفونشان به وجود آمده است.


Hard Reset کردن دستگاه

قبل از انجام هرکاری، تلفن خود را یک بار ریست کنید تا شاید به حل مشکل کمک کند. برای این کار، دکمه های صدای کم و صدای زیاد را بفشارید و سپس دکمه ی پاور را بفشارید و نگه دارید تا لوگوی اپل برای شما نمایش داده شود. در صورتی که هنوز مشکل پا برجا بود، راه حل زیر را امتحان کنید.

 

حل مشکل با استفاده از iTunes

- برنامه iTunes را بر روی کامپیوتر خود اجرا کنید و تلفن خود را با استفاده از کابل به کامپیوتر مورد نظر متصل کنید

- از سمت چپ iTunes بر روی Summary کلیک کنید و تلفن خود را از لیست انتخاب کنید

- بعد از کلیک بر روی تلفن خود، Restore iPhone یا Restore Backup را از پایین صفحه کلیک کنید ( در صورتی که این گزینه را نمیبینید، دکمه پاور تلفن خود را بفشارید و نگه دارید تا تلفن شما ریست شود و لوگوی اپل بر روی تلفن ظاهر شود )

restore to backup

- در صورتی که پیامی نمایش داده شد، مراحل را دنبال کنید تا عملیات Restore آغاز شود و تا زمان اتمام عملیات منتظر بمانید

- پس از اتمام عملیات می توانید تلفن خود را جدا کنید

 

تشخیص ندادن iPhone X توسط iTunes

در صورتی که iTunes کامپیوتر شما مخصوصا مک بوک، نمی تواند تلفن شما را تشخیص دهد، شما باید XCode 10 Beta را دانلود کرده و بر روی سیستم خود نصب کنید تا iTunes بتواند با آیفون شما ارتباط برقرار کند. در بعضی از مواقع ریست کردن سیستم نیز به حل این مشکل کمک کرده است. بنابراین ابتدا سیستم خود را ریست کنید و در صورتی که مشکل پابرجا بود اقدام به دانلود و نصب XCode 10 Beta کنید.

برچسب ها :
منبع : لینک
لینک کوتاه:     www.errorpedia.ir/s/3fe0a

مطالب مرتبط

نظر شما

لطفا نام و نظر خود را در فرم زیر وارد کرده تا در صورت تایید برای کاربران نمایش داده شود.
متن تصویر:

نظرات کاربران

هیچ نظری تا کنون ثبت نشده است