چنین خطایی در Instagram به تازگی ظاهر شده است، زمانی که کاربران سعی داشتند از طریق تلفن هوشمند خود وارد پروفایل خود شوند. توسعه دهندگان نرم افزار یکی پس از دیگری یک بروزرسانی برای اینستاگرام منتشر می کنند. در این فرآیند ممکن است که یک سری موارد و اطلاعات نیز از دست برود. در اینجا ما در مورد این ارور که در هنگام ورود به اینستاگرام رخ می دهد توضیحات و روش هایی را برای حل آن ارائه می دهیم.

1. سعی کنید از طریق یک تلفن دیگر وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید. اگر وارد شد از آن تلفن خارج شده و دوباره با تلفن خود امتحان کنید. این روش آسان در بعضی از مواقع کارآمد بوده است.

 

2. اگر فیسبوک دارید و حساب کاربری آن را با حساب کاربری اینستاگرام خود لینک کرده اید، سعی کنید تا از طریق آن به اینستاگرام خود وارد شوید. در بسیاری از مواقع این کار به خوبی جواب داده است.

login to instagram by facebook

 

3. از طریق این لینک به وب سایت اینستاگرام بروید و اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کنید. اگر وارد حساب کاربری شما شد، به تنظیمات از طریق کلیک روی Setting بروید و Temporary disable my account را پیدا کرده و بر روی آن کلیک کنید. سپس Unable to login را انتخاب کنید، تأیید موقت را بزنید و حدود 3 ساعت منتظر بمانید. این که در این سه ساعت چه اتفاقی میفتد مشخص نیست، با این حال اکثریت قریب به اتفاق کاربران با این روش این مسئله را در اینستاگرام حل کرده اند.

temporary disable my account on instagram

 

4. نرم افزار اینستاگرام را از روی تلفن خود پاک کنید و آن را دوباره از طریق Google App Store نصب کنید. این کار باعث می شود تا تنظیمات اشتباه و فایل ها و آپدیت های دارای مشکل پاک شوند و ممکن است که به حل مشکل کمک کند.

uninstall instagram

 

5. در صورتی که هیچ یک از روش های بالا جواب نداد، Login Help را در صفحه ورود به حساب کاربری اینستاگرام پیدا کنید. این گزینه کم رنگ است و کمی سخت پیدا می شود. در صفحه باز شده اولین گزینه را انتخاب کنید و آدرس ایمیل معتبر خود را وارد کنید، Send email را بزنید و منتظر نماد پاکت نامه بمانید. پس از ظاهر شدن پاکت نامه آن را باز کنید و دکمه بزرگ آبی را بزنید. پس از آن پرسیده می شود که ترجیح می دهید از کدام نرم افزار برای باز کردن لینک استفاده شود. اینستاگرام را انتخاب کنید و با زدن Use this app always آن را تایید کنید.

منبع : www.android-fix.com

مطالب مرتبط

نظر شما

لطفا نام و نظر خود را در فرم زیر وارد کرده تا در صورت تایید برای کاربران نمایش داده شود.
متن تصویر:

نظرات کاربران

هیچ نظری تا کنون ثبت نشده است