علامت تعجب روی وای فای گوشی سامسونگ و دیگر برندهای مطرح گوشی های هوشمند، یک مشکل متداول در بین کاربران سیستم عامل اندروید است. این علامت تعجب کنار وای فای گوشی سامسونگ یا علامت سوال روی وای فای گوشی، نشان دهنده وجود مشکل در اتصال اینترنت گوشی می باشد.

اگر شما کاربر Android 5.0 Lollipop هستید و از طریق Wi-Fi به اینترنت متصل می شوید، ممکن است با علامت تعجب Wi-Fi مواجه شوید. نماد !  بدین معنی است که شبکه بی سیمی که از آن استفاده می کنید دچار مشکل ارتباطی است و باید بررسی شود. راه حل های زیادی برای علامت تعجب وای فای گوشی های اندروید وجود دارد. با این وجود، در این مطلب یکی از بهترین روش های رفع این مشکل را توضیح داده ایم.


همانطور که گفته شد مشکل مربوط به شبکه بی سیم است. برای تعمیر آن پیشنهاد می کنیم یک آدرس IP ثابت برای WiFi خود تنظیم کنید. این بدان معنی است که شما باید یک آدرس موجود در شبکه، آدرس Gateway و آدرس های DNS شبکه را داشته باشید. در مورد DNS شما می توانید آدرس های پیش فرض Google یعنی 8.8.8.8 و 8.8.4.4 را استفاده کنید. این راه حل بهترین راه حل ممکن نیست با این وجود معمولا به درستی کار می کند. برای انجام این کار:

- Wi-Fi خود را روشن کنید و به مسیر Setting > Wi-Fi/WLan بروید و به شبکه مورد نظر خود متصل شوید

- سپس نام Wi-Fi مورد نظر خود را بزنید و نگه دارید تا منو باز شود

- حال مسیر Modify Network > IP Settings > Menu > Static را دنبال کنید

- در قسمت IP Address یک آدرس تعیین کنید و تغییرات را ذخیره کنید

تعیین آدرس ip استاتیک برای اندروید

- پس از تغییر IP آدرس از پویا به استاتیک شما باید تمام برنامه های در حال اجرا را ببندید، Wi-Fi را خاموش و روشن کنید، و سپس دستگاه Android خود را به شبکه مورد نظر خود متصل کنید.

برچسب ها : WiFi
منبع : لینک
لینک کوتاه:     www.errorpedia.ir/s/77b8d

مطالب مرتبط

نظر شما

لطفا نام و نظر خود را در فرم زیر وارد کرده تا در صورت تایید برای کاربران نمایش داده شود.
متن تصویر:

نظرات کاربران

هیچ نظری تا کنون ثبت نشده است