کامپیوترهای Mac به کاربران طیف وسیعی از خدمات و ابزارها که برای هر کاربر در دسترس است، ارائه می دهد. اما این خدمات می تواند منجر به مشکلاتی، مانند هر سخت افزار دیگری شود. یکی از این ابزارهای موجود در Mac، دوربین است. با وجود اینکه یک ویژگی عالی است، گاهی اوقات در هنگام تماس ویدیویی و یا هر زمان دیگری ارور No Camera available و یا No Camera is Connected را دریافت می کنید. مسائل مربوط به دوربین های مکینتاش جزئی هستند و شما لازم نیست که در مورد آنها نگران باشید، زیرا راه حل ها بسیار ساده هستند. در این مقاله، به شما نشان خواهیم داد که چگونه این ارورهای مربوط به دوربین را برطرف کنید.


1. ریاستارت کردن کامپیوتر

یک راه سریع و موثر برای رفع این خطاها این است که Mac را مجددا راه اندازی کنید. اما هنگام استفاده از این روش، دو مورد را باید امتحان کنید. یکی از آنها Restart است و دیگری Shutdown است. توصیه می کنیم که Shutdown را انتخاب کنید، زیرا هنگام راه اندازی مجدد، نشست های سیستم بسته و فقط یک لحظه Mac خاموش می شود اما رم دست نخورده باقی می ماند. اما هنگامی که Mac را به طور کامل خاموش می کنید همه چیز را از جمله RAM پاک می کند و اجرای تمام فرآیندها متوقف می شود.

 

2. متوقف کردن VDCAssistant و AppleCameraAssistant

این برنامه ها در پس زمینه سیستم عامل مک اجرا می شوند و از دوربین استفاده می کنند. بنابراین ممکن است که مانع از دسترسی شما به دوربین شوند. برای متوقف کردن آن ها :

- تمامی برنامه هایی که از دوربین استفاده می کنند را ببندید

- در کادر جستجو، عبارت terminal را تایپ کرده و Enter را بزنید تا پنجره Terminal باز شود

- حال دستورات زیر را به ترتیب وارد کنید و Enter را بزنید (ممکن است نیاز باشد رمز عبور خود را وارد کنید) :

sudo killall VDCAssistant
و
sudo killall AppleCameraAssistant

متوقف کردن برنامه های پس زمینه دوربین در مک

حال برنامه دوربین مورد نظر خود را دوباره باز کنید.

 

3. تغییر دادن تنظیمات مربوط به دوربین

ممکن است که تنظیمات اشتباه دوربین باعث این ارورها شده باشند و درست کردن این تنظیمات به حل مشکل کمک کند. متاسفانه بخشی برای دوربین در System Preferences وجود ندارد و شما نمی توانید تنظیمات دوربین را با این روش تغییر دهید. اما در برنامه هایی که از دوربین استفاده می کنند، تنظیمات مربوط به دوربین وجود دارد که می توانید از طریق آن ها تنظیمات را اعمال کنید. به عنوان مثال از طریق اسکایپ و FaceTime، می توانید تنظیمات دوربین را تغییر دهید و یا آن را ریست کنید.

 

4. به روز رسانی برنامه دوربین یا سیستم عامل

مشکل دوربین شما ممکن است نتیجه قدیمی بودن برنامه ها یا ناسازگاری سیستم عامل با برنامه هایی که استفاده می کنید باشد. بنابراین، به روز رسانی برنامه های مربوط به دوربین و یا به روز رسانی سیستم عامل می تواند به حل مشکل کمک کند. برای این کار:

- از منوی اپل، System Preferences را باز کنید و Software Update را بزنید

- تیک Check for Updates را بزنید و بر روی Check Now کلیک کنید

- حال در صورتی که آپدیتی وجود داشته باشد، پنجره ای برای شما باز می شود، Continue را بزنید

حال تا زمان اتمام عملیات به روز رسانی منتظر بمانید و در نهایت سیستم خود را ریاستارت کنید.

برچسب ها :
منبع : لینک
لینک کوتاه:     www.errorpedia.ir/s/39cf1

مطالب مرتبط

نظر شما

لطفا نام و نظر خود را در فرم زیر وارد کرده تا در صورت تایید برای کاربران نمایش داده شود.
متن تصویر:

نظرات کاربران

هیچ نظری تا کنون ثبت نشده است