ممکن است که شما به یک جلسه ویدیو کنفرانس در برنامه مایکروسافت تیمز دعوت شده باشید، اما محل استقرار شما یا حوزه کاریتان آشفته و به هم ریخته باشد. شاید شما در خانه کار می کنید یا ظاهر دفتر معمول شما نامناسب است. یا شاید حتی مشغول انجام برخی کارهای بازسازی یا نوسازی در محل خود هستید و نیاز به یک جلسه مهم در Microsoft Teams دارید. در هر صورت، شما نمی خواهید کسی مشکل و محیط پشت سر شما را ببیند.

راه حل این مشکل این است که تصویر پس زمینه ای را تنظیم کنید که همه چیز را در پشت شما در طی یک تماس ویدیویی پنهان کند. این تصویر می تواند هر چیزی باشد، از مناظر خارج از منزل تا عکس یک دفتر منظم و شیک. در این مطلب، نحوه استفاده از تصویر پیش زمینه سفارشی در مایکروسافت تیمز را بیان کرده ایم.


آموزش تنظیم بک گراند در مایکروسافت تیمز

قبل از پرداختن به نحوه تنظیم پیش زمینه جدید، به یک تصویر مناسب نیاز خواهید داشت. عکس مورد استفاده ممکن است یک آرم شرکتی، عکسی از همکاران در محل کار، یک الگوی ثابت یا حتی فقط یک رنگ واحد باشد. در بیشتر موارد، به تصویری با اندازه تقریبا 1 مگابایت نیاز خواهید داشت و باید اطمینان حاصل کنید که کیفیت تصویر به اندازه کافی بالا است تا خسته کننده به نظر نرسد. از نظر رزولوشن، به دنبال تصاویری با حداقل طول 1080 پیکسل باشید.

تصاویر با کیفیت پایین می توانند باعث حواس پرتی همکاران و اعضای ویدئو کنفرانس شوند؛ بنابراین پس زمینه خود را تا حد ممکن چشم نواز نگه دارید. تصویر مورد نظر خود را در یک پوشه با نام مناسب در درایو شخصی خود ذخیره کنید و آن را باز بگذارید.

چگونه تصویر پس زمینه را در Microsoft Teams تنظیم کنیم؟

در ویندوز، کلیدهای Windows + R را بفشارید تا پنجره Run باز شود

در آن عبارت زیر را وارد کنید و سپس Enter را بزنید:

%AppData%\Microsoft\Teams\Backgrounds\Uploads

تصویر مورد نظر خود را در پوشه باز شده در File Explorer ویندوز کپی کنید

در macOS تصویر خود را در مسیر زیر کپی کنید:

/users//Library/Application Support/Microsoft/Teams/Backgrounds/Uploads

هنگام تماس تصویری خود، در منو روی دکمه سه نقطه (...) کلیک کنید و Show background effects را بزنید

منوی مایکروسافت تیمز هنگام تماس تصویری

مجموعه ای از تصاویر پیش فرض شامل گزینه Blur و عکس کپی شده در مسیر بالا نمایش داده خواهد شد که تصاویر شما در انتهای لیست قرار می گیرند

روی تصویر مورد نظر خود کلیک کنید و Preview را بزنید

انتخاب تصویر پس زمینه در مایکروسافت تیمز

در صورت مناسب بودن تصویر بک گراند انتخاب شده، کافیست Apply and turn on video را بزنید. درغیر این صورت Stop Preview را زده و تصویر دیگری را انتخاب کنید.

منبع : لینک
لینک کوتاه:     www.errorpedia.ir/s/2c356

مطالب مرتبط

نظر شما

لطفا نام و نظر خود را در فرم زیر وارد کرده تا در صورت تایید برای کاربران نمایش داده شود.
متن تصویر:

نظرات کاربران

هیچ نظری تا کنون ثبت نشده است