سیستم عامل Android در طی سالیان گذشته بهبودهای قابل توجهی یافته است و رابط کاربری آن کاربردی تر و زیبا تر شده است. همچنین ویژگی های آن پایدارتر و بیشتر شده اند و حتی گاهی ویژگی های بی فایده ای نیز به آن افزوده شده اند. در طول این سال ها بار ها این ویژگی های مفید و بی فایده، اضافه شده، حذف شده و دوباره به اندروید بازگشته اند. نسخه های قدیمی تر اندروید به کاربران امکان نمایش رمز عبور ذخیره شده برای شبکه های WiFi را می دادند که این ویژگی فوق العاده مفید بود و در Android 8 حذف گردید. با این حال مجددا در نسخه 10 اندروید باز گشته است.

در ادامه مطلب، روش دیدن پسورد وای فای در گوشی اندروید را تشریح کرده ایم. توجه کنید که این روش برای ورژن 10 به بالا کاربردی است و برای برای نسخه های 8 و 9 باید گوشی روت شود.


آموزش دیدن رمز عبور وای فای در اندروید

در ادامه، دستورالعمل های این کار توضیح داده شده است؛ با این حال، توجه کنید که این فرآیند ممکن است بر اساس ورژن دقیق و برند گوشی شما متفاوت باشد. اما روند کلی به صورت زیر است:

Settings گوشی یا تبلت خود را باز کنید و وارد Network & Internet شوید

شبکه وای فای مورد نظر خود را برای نمایش پسورد انتخاب کنید تا اتصال انجام شود

سپس صفحه باز شده باز شده، Share را انتخاب کنید

یک کد QR نمایش داده خواهد شد که در زیر این کد، رمز عبور شبکه متصل شده نوشته شده است

نمایش رمز عبور وای فای در اندروید 10

دقت کنید که این روش در کلیه دستگاه های Android 10، کار می کند با این شرط که به شبکه مورد نظر متصل باشید. برای شبکه هایی که در گذشته یا در مکان های مختلف به آنها وصل شده اید و در حال حاضر امکان اتصال به آن را ندارید، نمی توان پسورد را جستجو کرد.

برچسب ها : WiFi
منبع : لینک
لینک کوتاه:     www.errorpedia.ir/s/63790

مطالب مرتبط

نظر شما

لطفا نام و نظر خود را در فرم زیر وارد کرده تا در صورت تایید برای کاربران نمایش داده شود.
متن تصویر:

نظرات کاربران

هیچ نظری تا کنون ثبت نشده است