یک نرم افزار ویرایشگر ویدیویی خوب یا حتی متوسط امکان اضافه کردن متن به فیلم و ویدیو را دارد. اما آنها علاوه بر اینکه حجم زیادی دارند، در اغلب موارد پولی هستند و باید این برنامه های حجیم و سنگین پردازشی را دانلود و روی سیستم خود نصب کنید. بنابراین برای ویرایش های ساده و اولیه فیلم، در صورت استفاده از اینگونه برنامه ها، باید وقت و هزینه بسیاری را صرف کنید. این در حالی است که برای افزودن متن به فیلم در ویندوز 10، می توانید به سادگی از برنامه Photos که به طور پیش فرض همراه با ویندوز 10 ارائه می شود، استفاده کنید.

برنامه Photos دارای یک ویرایشگر فیلم است که از می توانید از آن برای اضافه کردن جلوه ای ساده به یک ویدیو، الحاق و تقسیم فیلم ها، استخراج یک قاب از یک فیلم و اضافه کردن متن به آن استفاده کنید. متن و نوشته را می توان در هر نقطه از ویدیو و کلیپ اضافه کرد، می توانید قلم های مختلفی را انتخاب کنید و همچنین مدت زمان مشاهده آن را نیز تعیین کنید.


اضافه کردن متن به فیلم و ویدیو با استفاده از برنامه Photos

ویدیوی مورد نظر برای افزودن متن را در برنامه Photos باز کنید. بر روی دکمه Edit & Create در بالا کلیک کنید و Create a video with text را انتخاب کنید.

ویرایش ویدیو با استفاده از برناهم Photos

با این کار ویرایشگر ویدیو باز می شود. از شما خواسته می شود که ویدیوی خود را نامگذاری کنید که این مورد اختیاری است و اگر می خواهید می توانید یک نام برای فایل ویرایش شده اختصاص دهید. هنگامی که در ویرایشگر ویدیو هستید، در پایین صفحه روی دکمه Text کلیک کنید.

ویرایش ویدیو با استفاده از برناهم Photos

یک ستون در سمت راست ظاهر می شود. متن مورد نظر خود را در باکس بالای ستون بنویسید و در قسمت پایینی، قلم ترجیحی خود را از لیست موجود انتخاب کنید. توصیه می شود که از Impact استفاده کنید؛ زیرا متن سفید با حاشیه سیاه است و در کلیه زمینه ها قابل مشاهده خواهد بود. حال از قسمت Layout، محل نمایش متن را تعیین کنید و سرانجام با استفاده از نوار غلتان پایین صفحه، زمان آغاز و پایان نمایش متن در طول فیلم را مشخص کنید. در نهایت دکمه Done پایین ستون سمت راست را کلیک کنید.

ویرایش ویدیو با استفاده از برناهم Photos

برای ذخیره ویدیو، در قسمت بالا روی Finish Video کلیک کنید. دقت کنید که ویرایشگر ویدیو موجود در Photos بسیار ساده است و شما قادر نخواهید بود متن را بر روی ویدیو به هر نقطه آزادانه منتقل کنید، اندازه متن را تغییر دهید، قلم دلخواه خود را اضافه کنید یا رنگ متن را تغییر دهید. اگر دوست دارید گزینه های بیشتری در رابطه با متن داشته باشید، از برنامه های ویرایشگر ثالث که انواع مختلف آن در اینترنت موجود می باشند استفاده کنید.

منبع : لینک
لینک کوتاه:     www.errorpedia.ir/s/525f0

مطالب مرتبط

نظر شما

لطفا نام و نظر خود را در فرم زیر وارد کرده تا در صورت تایید برای کاربران نمایش داده شود.
متن تصویر:

نظرات کاربران

هیچ نظری تا کنون ثبت نشده است