امروزه برای انجام بسیاری از کارها، تلفن های هوشمند جایگزین روش های قدیمی شده اند و انجام آن ها را بسیار ساده تر و کم هزینه تر کرده اند. یکی از مواردی که گوشی های اندروید در آن بسیار خوب عمل کرده اند، یادداشت برداری یا نوت برداری است. آن ها همیشه در جیب شما هستند، می توانند بین پلتفرم های مختلف به اشتراک گذاشته شوند و یادداشت ها را با طول و مدت نامحدودی ذخیره کنید. در حال حاضر برای این کار برنامه ها یا اپ های متنوعی وجود دارند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. در این مطلب، 4 مورد از برترین برنامه های نوت برداری اندروید را معرفی کرده ایم.


برترین برنامه های نوت برداری اندروید

 

Google Keep Notes

برنامه یادداشت برداری Google Keep Notes

اگر صاحب یک دستگاه Google Assistant مانند Nest Mini یا Nest Hub هستید، Keep Notes یک انتخاب عالی است. اگر یادداشتی را به عنوان یادآوری تنظیم کنید، تلفن شما به طور خودکار به دستیار Google اجازه می دهد از آن مطلع شود و هنگامی که زمان یادآوری فرا رسد، دستیار گوگل شما را از آن مطلع می کند.

Google Keep همچنین به خودی خود یک ابزار یادداشت برداری قدرتمند است. به عنوان مثال، می توانید سریعا یک لیست خرید تهیه کرده و در هنگام تکمیل موارد، آنها را علامت گذاری کنید. Keep Notes همچنین برای تهیه سریعتر لیست، سعی خواهد کرد تا ورودی های عمومی یا مواردی را که در گذشته وارد کرده اید را به طور خودکار تکمیل کند.

متأسفانه، Keep Notes با گوگل گره خورده است و به این معنی که سازگاری متقابل آن با محصولات رقیب گوگل خوب نخواهد بود. با این حال، اگر از محصولات Google به طور گسترده استفاده می کنید، نباید مشکلی با این مورد داشته باشید.

>> نصب از گوگل پلی

 

Evernote

برنامه یادداشت برداری Evernote

این برنامه یکی از معروف ترین برنامه های یادداشت برداری است و سال ها است که مورد استفاده قرار می گیرد. Evernote به طور پیش فرض دارای یادداشت برداری ابری است که در این زمینه بسیار خوب کار می کند و همچنین برای دیگر سیستم عامل های متداول امروزی چه موبایل و چه دسکتاپ عرضه شده است.

Evernote با موارد بسیار خوبی از ویژگی ها همراه است. برای هماهنگی ایده ها می توانید یادداشت های دست نوشته را روی فضای ابری بارگذاری کرده یا یادداشت های خود را با کاربران دیگر به اشتراک بگذارید. ابته باید به این نکته توجه کرد که کاربران رایگان فقط می توانند 60MB داده بارگذاری کنند. با این وجود، در صورت نیاز به فضای بیشتر، هزینه ماهانه خیلی زیادی ندارد و اگر یک یادداشت بردار حرفه ای هستید، حتما آن را امتحان کنید.

>> نصب از گوگل پلی

 

ColorNote

برنامه یادداشت برداری ColorNote

اگر به دنبال برنامه ساده تری نسبت به دو مورد قبلی هستید، ColorNote را امتحان کنید. این اپ به اندازه سایر برنامه های یادداشت برداری امکانات و ویژگی های زیاد ندارد؛ اما یک چیز وجود دارد که در آن بهترین است و یادداشت های مبتنی بر ویجت است.

وقتی یادداشت را در ColorNote نوشتید، می توانید به صورت ویجت آن را به صفحه اصلی خود یا هر کدام از صفحه نمایش های گوشی خود اضافه کنید. شما می توانید یادداشت های خود را در هر کجا که دوست دارید قرار دهید و آنها را بر اساس رنگ مرتب کنید. این برای افرادی که کمی فراموش کار و پریشان فکر هستند و برای یادآوری چیزها نیاز به یادداشت بر روی تلفن خود دارند، بسیار مفید است.

>> نصب از گوگل پلی

 

FiiNote

برنامه یادداشت برداری FiiNote

برای استفاده های آکادمیک تر، FiiNote را امتحان کنید. این برنامه به منظور یادداشت برداری برای مطالعه بعدی طراحی شده است و این امر به تسهیل روشهای اصلاح و ورود متن به شما كمك می كند. می توانید از طریق صفحه کلید تایپ کنید یا متن را برای یادداشت های پیچیده مانند معادلات ریاضی با دست بنویسید. بسته به اهمیت آنها می توانید متن را رشد داده یا کوچک کنید و بخش هایی را که بعدا به توجه شما نیاز دارند برجسته کنید.

با این وجود این برنامه برای یادداشت برداری های اساسی و ساده زیاد مناسب نیست. اگر تنها برای لیست خرید خود به یک برنامه سریع نیاز دارید، می فهمید که FiiNote ویژگی های بیشتر و پیچیده تری نسبت به آنچه نیاز دارید دارد. با این حال، برای افرادی که می خواهند یادداشت های پیچیده بگیرند، این برنامه عالی است.

>> نصب از گوگل پلی

منبع : لینک
لینک کوتاه:     www.errorpedia.ir/s/fadcc

مطالب مرتبط

نظر شما

لطفا نام و نظر خود را در فرم زیر وارد کرده تا در صورت تایید برای کاربران نمایش داده شود.
متن تصویر:

نظرات کاربران

هیچ نظری تا کنون ثبت نشده است