Graphics Interchange Format یا GIF، نوعی فایل تصویری است که می تواند شامل انیمیشن باشد و برخلاف دیگر فرمت های عکس مانند JPEG و PNG که فقط یک تصویر استاتیک را به نمایش می گذارند، می تواند تصاویر متحرک را نمایش دهد. سایت های اینترنتی و شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و فیسبوک، منبع بزرگی از تصاویر گیف هستند و تقریبا در هر زمینه ای می توانید این نوع به خصوص را پیدا کنید.

در صورتی که شما نیز صاحب وب سایت یا گروه ها و کانال ها در شبکه های اجتماعی هستید و یا به هر دلیل دیگری می خواهید اقدام به ایجاد تصویر گیف در اندروید خود کنید، برنامه ها و اپ های اندروید بسیاری بدین منظور وجود دارد. در ادامه، چند مورد از برترین برنامه های ساخت تصاویر گیف اندروید را معرفی کرده ایم.


بهترین برنامه های ساخت عکس GIF اندروید

 

برنامه Gif Me!

برنامه Gif Me!

آیا شما از طرفداران اینستاگرام هستید و دوست دارید فیلترها را به عکس های خود اضافه کنید؟ اگر جواب مثبت است، مطمئنا Gif Me را دوست خواهید داشت. این برنامه به شما امکان می دهد فیلترها را به GIF های خود اضافه کرده و انیمیشن های 14 ثانیه ایجاد کنید که برای انتقال داستان مورد نظر شما به اندازه کافی خوب است. همچنین با حالت هایی مانند stop move و video می توانید GIF هایی ایجاد کنید که از سایرین متمایز باشند. این برنامه به صورت رایگان از گوگل پلی قابل دانلود است.

>> دانلود از گوگل پلی

 

برنامه GIFMob

برنامه GIFMob

برنامه GifMob یک رابط کاربری بدون پیچیدگی و ساده برای شما فراهم کرده است تا GIF های خود را عین استفاده از ویژگی های متنوع ایجاد کنید و فورا آنها را در هر کجا که خواستید به اشتراک بگذارید. این برنامه از هر دو حالت عمودی و افقی برای پشتیبانی کرده و از دوربین جلو و پشت دستگاه استفاده می کند. این برنامه نیز به صورت رایگان در گوگل پلی در دسترس است.

>> دانلود از گوگل پلی

 

برچسب ها : بهترین ها عکس GIF
منبع : لینک
لینک کوتاه:     www.errorpedia.ir/s/d628b

مطالب مرتبط

نظر شما

لطفا نام و نظر خود را در فرم زیر وارد کرده تا در صورت تایید برای کاربران نمایش داده شود.
متن تصویر:

نظرات کاربران

هیچ نظری تا کنون ثبت نشده است