بازی Mount and Blade II: Bannerlord پس از مدت ها انتظار به صورت Early Access در استیم منتشر شده است و به بازیکنان اجازه می دهد تا بار دیگر به جبهه های نبرد Calradia بروند. این بازی که وقایع آن 200 سال قبل از نسخه اول بازی یعنی Warband اتفاق می افتد، در هر دو بخش جنگی و جهانی گسترش یافته است و با ابزار مود سازی که برای آن انتشار یافته، توانسته است توجه مود سازان را به خود جلب کند

با این حال، با توجه به این که بازی همچنان در حالت دسترسی زود تر از موعد قرار دارد (تا سال 2021)، ابزار مد سازی بازی با محدودیت هایی همراه است و مدسازان و بازیکنان، تا انتشار رسمی بازی و ابزار های مربوطه، برای ایجاد و استفاده از مد های متنوع و گسترده باید صبر کنند.

با این وجود، حتی با وجود محدودیت ها نیز علاقه مندان به بازی بیکار ننشسته و در حال حاضر مد های متنوعی برای بازی منتشر کرده اند که در ادامه مطلب، لیستی از برترین مد های بازی Mount and Blade 2 Bannerlord را معرفی کرده ایم.

همچنین، در صورتی که در بازی با ارور یا مشکلی خاصی مواجه شده اید، می توانید به صفحه مربوط به ارور ها و مشکلات این بازی در لینک زیر مراجعه کنید:

»»» ارورها و مشکلات بازی Mount & Blade II Bannerlord


معرفی بهترین مد های بازی Mount and Blade 2: Bannerlord

 

مود Enhanced Battle Test

مود Enhanced Battle Test Mod در بازی mount and blade 2

Enhanced Battle Test به شما امکان می دهد با استفاده از انواع مختلف تنظیمات واحد، نبردها را به صورت محلی امتحان کنید. این مد از سه نوع سرباز متنوع برای هر تیم درگیر (بازیکن و دشمن)، در کنار نقشه های مختلف از جمله نقشه های sergeant ،skirmish و tdm پشتیبانی می کند.

»»» دانلود مود Enhanced Battle Test

 

مود PureVision Reshade

مود PureVision Reshade در بازی mount and blade 2

PureVision Reshade تعدادی بهبود بصری را برای بازی Mount & Blade II: Bannerlord از جمله بهبود در antialiasing، انسداد محیطی، روشنایی جهانی و... به ارمغان می آورد و در نتیجه باعث نمایش رنگ های پر جنب و جوش تر در سراسر Calradia می شود.

»»» دانلود مود PureVision Reshade

 

مود Settlement Finances

مود Settlement Finances در بازی mount and blade 2

Settlement Finances گزینه های موجود را برای مدیریت جنبه اقتصادی شهر ها و روستاهای شما را گسترش می دهد. با نصب آن می توان بانک ها را در تمام شهرهای بزرگ کالرادیا گشود که امکان واریز، برداشت یا پرداخت وام به صورت دینار را فراهم می کند. همچنین می توانید تصمیم بگیرید که آیا روستاهایی که شما کنترل می کنید محصولات خود را نگهداری کنند یا بفروشند و ایجاد مجدد کاروان ها را پس از آزاد شدن رهبر اسیر شده آن به طور خودکار مشاهده کنید.

»»» دانلود مود Settlement Finances

 

برچسب ها : Mod Mount and Blade
منبع : لینک
لینک کوتاه:     www.errorpedia.ir/s/ecb2b

مطالب مرتبط

نظر شما

لطفا نام و نظر خود را در فرم زیر وارد کرده تا در صورت تایید برای کاربران نمایش داده شود.
متن تصویر:

نظرات کاربران

هیچ نظری تا کنون ثبت نشده است