American Truck Simulator یک بازی شبیه ساز کامیون است که توسط شرکت SCS Software ساخته و منتشر شده است. این بازی که نخستین بار در سپتامبر 2013 معرفی و سپس در E3 2015 از آن رونمایی شد، به طور رسمی در 2 فوریه 2016 برای مایکروسافت ویندوز، لینوکس و macOS منتشر شد. این بازی دنباله موازی بازی Euro Truck Simulator 2، جانشین معنوی 18Wheels of Steel و سومین قسمت از سری Truck Simulator است.

در این بازی محبوب، بازیکن که در یک نقشه متراکم از ایالات متحده قرار می گیرد، می تواند یکی از کامیون های معمولی به سبک آمریکایی را انتخاب کند، از مکان های مختلف در ایالات متحده بازدید کند، انواع بار را تحویل بگیرد و آنها را به مقصد برساند. در کنار بازی، برای آن مدهای متنوع و گوناگونی نیز ساخته و منتشر شده است که در این مطلب، می خواهیم بهترین مد های بازی American Truck Simulator را معرفی کرده و صفحات دانلود هر کدام را برای استفاده شما کاربران محترم، قرار دهیم.


بهترین ماد های بازی American Truck Simulator

 

مود Enhanced Vegetation

مود Enhanced Vegetation

بخشی از جذابیت رانندگی در سراسر ایالات متحده، مربوط به مناظر زیبای آن، حیات جانوری و گیاهان است که اغلب در قلب آمریکا دیده می شود. مود Enhanced Vegetation، ساخته شده توسط Slavsan93، باعث اصلاح پوشش گیاهی در بسیاری از ایالت هایی می شود که بیشتر در آنها بازدید خواهید کرد و حتی باعث می شود برخی دیگر از تصاویر پس زمینه مانند اقیانوس نیز کمی بهتر به نظر برسند.

»»» دانلود مود Enhanced Vegetation

 

مود Real Company Logo

مود Real Company Logo

مارک تجاری شرکت ها به ندرت مورد استقبال و توجه کاربران قرار می گیرد. اما وقتی می خواهید تجربه واقع گرانه تری را در این بازی داشته باشید، مود Real Company Logo به انجام این کار در بازی شبیه ساز کامیون آمریکایی به خوبی کمک می کند و شرکت هایی نظیر Walmart و FedEx را درون بازی می آورد. این کار حتی تا آنجا پیش می رود که آرم های شرکت های خودرو سازی به وسایل نقلیه اضافه می شوند.

»»» دانلود مود Real Company Logo

 

مود New Mountain Textures

مود New Mountain Textures

مد دیگری از Slavsan93 که می تواند همراه با ماد Enhanced Vegetation تجربه بازی ATS را تا آنجا که ممکن است زیبا کند، New Mountain Textures نام دارد. نقشه بازی و چشم اندازهای آن متنوع است و شامل یکی از بزرگترین رشته کوههای جهان، یعنی کوه های راکی، است و مود New Mountain Textures باعث زیبایی ظاهری آنها در حد امکان می شود.

»»» دانلود مود New Mountain Textures

 

مود Real American Gas Stations

مود Real American Gas Stations

حالا که کامیون شما دارای یک نشان واقعی آمریکایی است، چرا با پمپ بنزین و گازهای واقعی آمریکایی خودرو خود را سوختگیری نکنید؟ این مود تمام ایستگاه های سوخت در بازی را به معادل های واقعی تغییر می دهد.

»»» دانلود مود Real American Gas Station

 

برچسب ها : American Truck Simulator Mod
منبع : لینک
لینک کوتاه:     www.errorpedia.ir/s/4f783

مطالب مرتبط

نظر شما

لطفا نام و نظر خود را در فرم زیر وارد کرده تا در صورت تایید برای کاربران نمایش داده شود.
متن تصویر:

نظرات کاربران

هیچ نظری تا کنون ثبت نشده است