Among Us یک بازی چند نفره آنلاین است که توسط استودیوی بازی سازی آمریکایی Innersloth ساخته و منتشر شده است. بازی امونگ اس در ژوئن 2018 در برای دستگاه های iOS و Android و در نوامبر 2018 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد که شامل قابلیت کراس پلتفرم بین این سیستم عامل ها است. این بازی همچنین در دسامبر سال 2020 روی نینتندو سوییچ نیز منتشر شد و در سال 2021 نسخه های Xbox One و Xbox Series X/S آن نیز در نظر گرفته شده است.

بازی Among Us در یک سفینه فضایی اتفاق می افتد که در آن هر یک از بازیکنان حاضر در بازی، یکی از دو نقش Crewmates (خدمه) یا Impostors (فریب کار) را بر عهده می گیرند. هدف خدمه انجام تمامی ماموریت های محول شده به آن ها و هدف Impostors ها خرابکاری پنهانی و کشتن خدمه قبل انجام همه وظایف خود است. بازیکنانی که مظنون به جعل هستند ممکن است از طریق رای اکثریت حذف شوند که هر بازیکنی ممکن است با فراخوان یک جلسه اضطراری (به جز در شرایط بحرانی) یا گزارش یک جسد مرده، آنها را آغاز کند. در صورت حذف همه فریب کار ها یا به پایان رساندن همه وظایف، خدمه پیروز می شوند؛ در حالی که در صورت وجود تعداد برابری از جعل کنندگان و خدمه یا حل نشدن خرابکاری های اساسی، فریب کارها برنده می شوند.

بعد از ارائه و مشهور شدن این بازی، مد های گوناگونی نیز که اکثرا قابلیت تغییر در المان های ظاهری بازی را دارند ارائه شده است و عبارت ماد بازی among us به یکی از پر جستجو ترین موارد در موتور های جستجو تبدیل شده است. به همین دلیل، در ادامه مطلب، برترین مد های بازی among us را معرفی کرده ایم.


بهترین مود های بازی امانگ اس

 

Thicc Mod of Among Us

این حالت بازی توسط یوتیوبر معروف، Caylus ایجاد شده است و به دلیل تغییرمنحصر به فردی که در ظاهر شخصیت ها ایجاد می کند، برجسته شده است. شرح این مود، دقیقا همان چیزی است که عنوان کرده است! شخصیت ها همراه با نشیمنگاه برجسته ظاهر می شوند. Caylus به جای جت پک در پشت آنها، به شخصیت ها نشیمن گاه های بسیار برجسته ای بخشیده است، به طوری که کاملا خنده دار به نظر می رسند.

جدا از این، چیز زیادی در مورد بازی تغییر نکرده است. بنابراین، تنها تفاوت این است که این نسخه از نظر بصری خنده دار است.

 

100 Players in One Lobby

مود 100 Players in One Lobby بازی among us

گیم پلی بازی دقیقا همان چیزی است که این نام نشان می دهد. به جای 10 بازیکن، 100 بازیکن وجود دارد. بسیاری از بازی سازان تلاش خود را برای ساخت همچین نسخه ای برای بازی به کار برده اند. با این حال، یکی از محبوب ترین ها، نسخه ای بود که MrBeast پخش کرده و در کانال یوتیوب خود به اشتراک گذاشته است.

 

Fortnite Mod

قبل از حضور (یا ظهور) بازی امانگ اس، بازی Fortnite موقعیت محبوب ترین بازی آنلاین را داشت. بنابراین، Trimix صلاح دید که این دو را با هم ترکیب کند و نسخه ای از بازی را که مبتنی بر Fortnite بود، ایجاد کند.

نقشه یکی از مضامین اصلی Fortnite است و Trimix پا را فرا تر گذاشته و لابی بازی را به مضمون Fortnite تبدیل کرد. این نسخه در میان طرفدارانی که هم Fortnite را دوست دارند، هم Among Us را، محبوبیت زیادی دارد.

 

Minecraft Mod of Among Us

مود Minecraft بازی among us

همانطور که از نامش پیداست، این مد، براساس Minecraft ساخته شده است و نقشه و شخصیت ها شبیه شخصیت های Minecraft است. نکته منحصر به فرد در مورد این نسخه این است که سازنده به وظایف درون بازی نیز توجه کرده است، چیزی که بیشتر نادیده گرفته می شود. طبیعتا طرفداران این دو بازی نمی توانند منتظر بمانند تا به این ماین کرافت امانگ اسی دست پیدا کنند.

 

Infected Mod

با الهام از حالت Infected بازی های Call of Duty و Halo، یوتیوبری با نام Socksfor1 مودی برای Among Us ایجاد کرد که در این آن، اعضای خدمه نمی توانند رنگ بدن مرده را مشاهده کنند و در نتیجه فهمیدن اینکه کدام بازیکن مرده است دشوار است. طبیعتا این موضوع کمی هیجان اضافی ایجاد می کند و باعث جذابیت بیشتر بازی می شود.

 

Sonic Mod of Among Us

اگر از طرفداران Sonic هستید، این ماد فقط برای شما مناسب است! سازندگان تمام شخصیت های درون بازی را شبیه شخصیت های بازی دوست داشتنی Sonic کرده اند و این باعث شده است که گیم پلی بازی برای طرفداران Sonic که Among Us نیز بازی می کنند بسیار جالب تر باشد.

 

GTA Mod

Caylus که مود Thicc را نیز ساخته است، همچنین یک مود با نام GTA برای Among Us ایجاد کرده است. در این ماد، شخصیت ها بسیار عظیم هستند و بیشتر از بازی معمولی، سه بعدی به نظر می رسند. نقشه بازی همچنین سه بعدی تر به نظر می رسد، اما Caylus تغییر عمده دیگری ایجاد نکرده است.

 

Mario Mod

توسعه دهندگان در GameBanana با نوستالژی روبرو شدند و مود Mario بازی در میان ما را ایجاد کردند. اگرچه سه بعدی نیست، اما بازی کاملا جذاب تر به نظر می رسد و کاراکترهای بازی شبیه شخصیت های ماریو هستند. در واقع، پس از کشته شدن، روح خدمه مرده در اطراف نقشه شناور می شود و کاملا وحشتناک به نظر می رسد!

 

Among Us in VR

آیا بودن یک فریب کار و کشتن اعضای خدمه در واقعیت مجازی سرگرم کننده نخواهد بود؟ خوب، شخصی در VR Chat به وضوح اینطور فکر کرد و نسخه VR این بازی را توسعه داد. علاوه بر این، آنها حتی یک ویژگی مورد انتظار را در بازی اضافه کردند: گفتگوی صوتی! با این حال، بهترین کار این است که مجموعه VR برای پخش این نسخه الزامی نیست.

 

Brian Griffin Mod

مود Brian Griffin بازی among us

این مود احتمالا عجیب ترین و در عین حال خنده دارترین حالت ایجاد شده برای بازی در میان ما است. شخصیت ها فقط ... برایان گریفین هستند. درسته، همه آنها برایان گریفین هستند. اما در این صورت، چگونه می توانید شخصیت ها را از هم تشخیص دهید؟ خب، شما باید روی رنگ یقه ها تمرکز کنید. علاوه بر این، روح فقط یک شخصیت کودک است که در اطراف کل نقشه شناور است.

برچسب ها : Among Us
منبع : لینک
لینک کوتاه:     www.errorpedia.ir/s/e1b7d

مطالب مرتبط

نظر شما

لطفا نام و نظر خود را در فرم زیر وارد کرده تا در صورت تایید برای کاربران نمایش داده شود.
متن تصویر:

نظرات کاربران

Aew در 16 بهمن 1399 |

حداقل لینکارو میزاشتیت