توییتر یک شبکه اجتماعی است که بیشتر محتوای آن متنی هستند، اما این پلتفرم از تصاویر و فیلم ها و همچنین پخش زنده نیز پشتیبانی می کند. محتوای ویدئویی زیادی در twitter به اشتراک گذاشته شده است و خیلی از آن ها را می توان در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی دیگر نیز مشاهده کرد که امکانات و کیفیت بهتری دارند؛ از جمله YouTube. با این حال، اگر مایل هستید فیلم یا ویدئویی را از توییتر دانلود و بارگیری کنید، متوجه می شوید که انجام این کار به طور مستقیم ممکن نیست، اما برنامه های تحت وب و وب سایت های زیادی وجود دارند که می توانند این کار را انجام دهند و ما در این پست یکی از ساده ترین ابزارهای این کار را به شما معرفی می کنیم.


روش دانلود ویدیوهای توییتر با استفاده از وب سایت Twitter Video Downloader

وب سایت Twitter Video Downloader را باز کنید و آدرس URL توییت اصلی که ویدیو به آن وصل شده است را در کادر میان صفحه وارد کنید. همچنین می توانید با کلیک روی دکمه سه نقطه زیر ویدیو مورد نظر و زدن گزینه Copy link to Tweet، آدرس آن را از کادری که باز می شود کپی کنید. دقت کنید که از آدرس توییتی که به توییت دیگری اشاره دارد، استفاده نکنید. سپس روی دکمه بارگیری Download کنید.

کپی کردن لینک ویدیو در توییتر

فیلم شما در عرض چند ثانیه آماده خواهد شد و به طور معمول در بدترین حالت، تا یک دقیقه ممکن است طول بکشد. یکی از ویژگی های مهم این وب سایت این است که به شما امکان می دهد کیفیت مورد نظر خود برای دانلود فیلم را انتخاب کنید، به همین دلیل ما استفاده از آن را نسبت به برخی از برنامه های دیگر ترجیح می دهیم. وضوح مورد نظر برای بارگیری ویدیو را انتخاب کنید و پس از چند لحظه، ویدیو در مرورگر شما باز خواهد شد.

کیفیت های متفاوت دانلود ویدیو

پس از باز شدن ویدیو در مرورگر، می توانید آن را بارگیری کنید. این روش صرف نظر از مرورگر شما کار می کند اما نحوه دانلود فیلم ممکن است کمی متفاوت باشد. در کروم (Chrome) و سایر مرورگرهای مبتنی بر Chromium، می توانید روی دکمه سه نقطه در پایین سمت راست فیلم کلیک کرده و گزینه Download را انتخاب کنید. برای مرورگرهای غیر Chromium همانند فایرفاکس (Firefox) یا اج (Edge)، با راست کلیک کردن روی ویدیو و انتخاب گزینه Save as، می توانید آن را با فرمت MP4 ذخیره کنید.

منبع : لینک
لینک کوتاه:     www.errorpedia.ir/s/5da3d

مطالب مرتبط

نظر شما

لطفا نام و نظر خود را در فرم زیر وارد کرده تا در صورت تایید برای کاربران نمایش داده شود.
متن تصویر:

نظرات کاربران

هیچ نظری تا کنون ثبت نشده است