فایل api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll، یکی از فایل های DLL موجود در کتابخانه Microsoft Visual C++ Redistributable است که برنامه ها و بازی های بسیاری برای اجرا یا حتی نصب، به آن نیاز دارند. در صورتی که این فایل از سیستم حذف یا بنابر دلایل مختلف دچار آسیب دیدگی شده باشد، اجرای برنامه ها و بازی ها با مشکل مواجه خواهد شد و ارور رخ خواهد داد.

در ادامه لینک دانلود این فایل برای نسخه های مختلف سیستم عامل ویندوز، از جمله ویندوز 7، ویندوز 8.1 و ویندوز 10 قرار داده ایم.


دانلود api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll

شما می توانید این فایل را به صورت جداگانه دانلود کرده و در پوشه محل قرار گیری آن کپی کنید تا جایگزین فایل خراب شود. بدین منظور، ابتدا روی لینک زیر کلیک کرده و سپس در صفحه باز شده، روی دکمه آبی Download یا دکمه فلش رو به پایین در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید:

 

دانلود فایل api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll

 

سپس نسخه مناسب با معماری فایل را (32 یا 64 بیتی) کپی کرده و آن را در مسیرهای زیر قرار دهید:

توجه: دقت کنید که برای ویندوز 32 بیتی تنها باید نسخه 32 بیتی و برای ویندوز 64 بیتی، هر دو نسخه را در پوشه های زیر کپی کنید.

  • C:\Windows\System32 (نسخه ی 32 بیتی)
  • C:\Windows\SysWOW64 (نسخه ی 64 بیتی)

به علاوه بعضی از برنامه ها ممکن است از پوشه خود برای ضمیمه فایل api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll استفاده کنند. در این حالت نسخه 32 بیتی فایل های دانلود شده بالا را در پوشه نرم افزار یا بازی مورد نظر کپی کنید.

لینک کوتاه:     www.errorpedia.ir/s/0cebd

مطالب مرتبط

نظر شما

لطفا نام و نظر خود را در فرم زیر وارد کرده تا در صورت تایید برای کاربران نمایش داده شود.
متن تصویر:

نظرات کاربران

هیچ نظری تا کنون ثبت نشده است